COM Surrogate has stopped working win 7 64bit

poruka: 12
|
čitano: 6.259
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
COM Surrogate has stopped working win 7 64bit

Kako naslov kaže, imam problem.

 

Prije par dana počela me gnjaviti ova dosadna obavijest. Javlja se svaki put kad se otvori folder s fotkama ili nekim videodatotekama.

Problem je navodno vezan uz 3 stvari ( koliko sam do sad skužio)

 

1. Nero - njega nemam instaliranog

 

2. video codece - njih sam deinstalirao, problem je ostao

 

3. uz foldere koji sadrže slike, tu stvarno neznam šta napraviti, pokušao sam u 'folder options' označiti 'always show icons, never thumbnails' ali nije pomoglo

 

Ako netko ima koji savijet, bio bih zahvalan, jer se spremam reinstalirati winse kako nisam naišao na rješenje ovog problema niti nakon 2 dana pretraga (za 32-bitne verzije problem izgleda rješiv).

 
1 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
COM Surrogate has stopped working win 7 64bit

Imam identičan problem, bio bih jako zahvalan kad bi netko znao rješenje.

Bistar sam kao katran.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
COM Surrogate has stopped working win 7 64bit

Ima li ikakvog rjesenja za taj problem ..? (osim format C: )

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics: even if you win, you're still retarded
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
COM Surrogate has stopped working win 7 64bit

Jesi li uradio Windows update? Imaš li SP1?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
COM Surrogate has stopped working win 7 64bit

Da, SP1 je instaliran. Vidio sam po netu i da drugi ljudi imaju taj problem, ali nitko ne uspijeva riješiti. Na 32 bitnim se riješi, podesi se nešto s DEP-om, ali na 64 bitnom nema te opcije (tako neka priča).

Svi smo mi Mentalist.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
COM Surrogate has stopped working win 7 64bit

Instaliraj SP1 i pokušaj na ovaj način (vidi sliku, pretpostavljam da će te se snaći da sad ne opisujem detalje).

Slika 1 Slika 1
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
COM Surrogate has stopped working win 7 64bit

Ja sam to napravio ali i dalje je pravilo probleme,takodjer su mi se pojavljivale stalno neke greske s AV-om . Morao sam ga repairat i nakon toga malo bolje je radilo ..mozda ipak nije bio problem u com surrogate..

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics: even if you win, you're still retarded
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.12.2012 10:35 (viper).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: COM Surrogate has stopped working win 7 64bit
phoenix2003 kaže...

Instaliraj SP1 i pokušaj na ovaj način (vidi sliku, pretpostavljam da će te se snaći da sad ne opisujem detalje).

Samo da javim, ovo ne pomaže nažalost.

Svi smo mi Mentalist.
16 godina
offline
COM Surrogate has stopped working win 7 64bit

Jel netko našao rješenje za ovaj problem?

Unaprijed hvala!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
COM Surrogate has stopped working win 7 64bit

Također imam isti problem na Windows 7 x64. Pokušao sam također kao i kolega u prvom postu sve napravit no međutim ništa ne uspijeva. Zna li netko možda rješenje?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
COM Surrogate has stopped working win 7 64bit

Tražim već nekoliko sati rješenje, jedino možda nekom korisno je ono koje se nalazi na slici.

 

Meni ne preostaje zasada ništa drugo nego svježa instalacija Windowsa. Zašto? Zato jer sam do sada pronašao na hrpi foruma i stranica nekakava 3 rješenja koja većini ljudi nisu koristila. Nada se da će nekome koristiti ono na slici što sam pronašao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
COM Surrogate has stopped working win 7 64bit

Od zadnjeg posta koji sam objavio u ovoj temi nitko više nije pisao niti rekao da li mu je pomogla neka solucija ili nije. Zadnjih dana opet sam naišao na isti problem. Pokušao sam i ovu metodu što sam ostavio ovdje u zadnjem postu, nije pomoglo. Također sam negdje pronašao da se problem javlja samo kod Windowsa 7 x64, pokušao svježu instalaciju, problem ostao isti. Nakon toga sam pokušao x86 verziju windowsa no međutim opet se pojavio isti problem.

 

S obzirom da sam pročitao negdje da se problem odnosi na nekakvo zauzeće memorije, moja predpostavka sad se bazira da nije neki problem hardware-ske prirode, točnije radna memorija ili tvrdi disk. Da li drži vodu ta teorija ili pak ne?

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice