Direct x 12 na windows 7

poruka: 9
|
čitano: 990
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Direct x 12 na windows 7

Ukratko, jeli moguce? nezelim stavljat windows 10 nikako..

 

pretrazivao net ali bez uspjeha...pa evo nadam se da ce me razveselit ko 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Direct x 12 na windows 7

Nope.

Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Direct x 12 na windows 7

...ništa od veselja... 

12 godina
protjeran
offline
Re: Direct x 12 na windows 7
SolidSnakeCRO kaže...

Nope.

 !dobra!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
15 godina
offline
Re: Direct x 12 na windows 7
kruno1234 kaže...

Ukratko, jeli moguce? nezelim stavljat windows 10 nikako..

 

pretrazivao net ali bez uspjeha...pa evo nadam se da ce me razveselit ko 

 Ako voliš prastari OS, onda uživaj i u prastarom direktiksu.

kužim ja kaj ti očeš reč, kad je na full za svaki fajl iz te vreče se bude ogasio pri pokretanju istog...pismenost by Mrakky
12 godina
neaktivan
offline
Direct x 12 na windows 7

sve je moguce ali micro$oft ne zeli novi dx12 na starom os-u. I tu ti veselje zavrsava.

xfact
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Direct x 12 na windows 7
ja jednostavno znam da ako instaliram windows 10 on ce imat pun kurac problema :/ al izgleda da moram.

Ty anyway
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Direct x 12 na windows 7
kruno1234 kaže...
ja jednostavno znam da ako instaliram windows 10 on ce imat pun kurac problema :/ al izgleda da moram.

Ty anyway

 Kojih problema?

Swedish latin super funk.
15 godina
offline
Re: Direct x 12 na windows 7
kruno1234 kaže...

Ukratko, jeli moguce? nezelim stavljat windows 10 nikako..

 

pretrazivao net ali bez uspjeha...pa evo nadam se da ce me razveselit ko 

- moguće je sve... ako netko napravi. U ovom slučaju je to odluka MSa (pogodi što MS želi i imaš odgovor).

- ali... isto/slično j ebilo s XPom i dx10(11). Formalno nikad nije postojao za xp.. ali defacto je, redistjune2010 je zapravo dio koji se ne naziva službeno dx10 za xp nego 9,nešto.. :) strašna razlika (naziv).. a dolazilo je s većinom igara/istalla. Hoće li se sad ista stvar moći, ne ovisi o tvojim željama nego onima koji to rade (i pakiraju install). Razlika, sad MS jače/lakše kontrolira i samu distribuciju, sve je povezano kroz updateove (ne zaboraviti i vrijeme izlaska OSa, prije 2000te i danas, internet.. kao i xbox konzolu koja je zapravo PC-win..). Sad to MS lakše kontrolira i manje je šasnse da se nešto pojavi, ali .. kad više igara počne koristiti dx12 tad je moguće (da uz igru dođe i to..)

 

- po MSovim najavama, nikad.

+ btw, ne odlučuje tvoja želja koji OS ćeš koristiti nego upravo ono što želiš koristiti (aplikacije-igre) tj to je kompatibilnost+zahtijev (requirements) koji moraš ispuniti, jel to količina RAMa, VGA.. tako i soft a tu spada uz driver i dx+win .. alternativa, koristi što želiš, možeš i xp, osx, linux.. tvoj pc-tvoja odluka (ali sama želja bez čarobnog štapića je beskorisna).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice