.EXE problem

poruka: 15
|
čitano: 2.553
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
.EXE problem
pitanje

Ovako imam vistu ultimate sve radi ok ,ali nesto sam zaje***

naci išo sam otvarat neki .exe fail i open with i slucajno sam stavio win rar i tu zapocinje poroblem.

Sada gotovo nijedan fail koj ima ekstenziju exe nemogu otvorit.

Molim ako netko ima bilo kakvo rijesenje neka se javi sto prije.

HVALA.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
.EXE problem

To i mene zanima, ali sad mi je palo na pamet da deinstaliraš WinRar pa ponovo instaliraš.

Kublach
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: .EXE problem
autorov komentar

jesam ali opet windows nezna kojim da programom pokrene taj fail .exe

16 godina
offline
RE: .EXE problem

Nemam Vistu, ali u XP-u postoji opcija da otvoriš Explorer, zatim iz menija odabereš 'Tools/Folder options...' U dijalogu koji ti se otvori prebaciš se na karticu 'File Types', na listi potražiš EXE ekstenziju i samo ju pobrišeš.

Mislim da bi i u Visti trebala postojati slična stvar.

 

EDIT: Ako ne ide iz Explorera, trebalo bi iz Control Panela - također opcija 'Folder Types'.

Pazi, gledam te!
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.6.2008 19:24 (Veliki Brat).
15 godina
neaktivan
offline
RE: .EXE problem
autorov komentar

Nisam uspio jer u c.panelu nemam Folder typer samo Folder options,AKO NETKO NESTO ZNA SAMO NEKA SE JAVI HITNO!!!

15 godina
neaktivan
offline
.EXE problem

Odeš u Control Panel, klikni Default Programs, i onda u njemu Associate a file type or protocol with   a program

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: .EXE problem
LaIk kaže...

Nisam uspio jer u c.panelu nemam Folder typer samo Folder options, AKO NETKO NESTO ZNA SAMO NEKA SE JAVI HITNO!!!

Pardonček, moj bed. Folder Options i tražiš. A kada to otvoriš, unutra pronađeš karticu (mislim da je treća po redu) naziva Folder Types i onda kako sam opisao gore. 
Pazi, gledam te!
15 godina
neaktivan
offline
RE: .EXE problem
autorov komentar

Jesam i to ali tamo nema .exe barem kod mene (vista ultimate 32bit)

16 godina
neaktivan
offline
RE: .EXE problem

probaj:
Control P -> Default programs->Associate a file type protocol.
I tamo kad se ispišu programi klikni na change i promjeni što želiš.
Javi pa da vidim dalje.

v_maxcpp
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.6.2008 19:49 (v_maxcpp).
16 godina
neaktivan
offline
RE: .EXE problem
Ne razumijem kako si EXE file otvorio s winrarom ja to i da hoću ne mogu.
ali probaj ovako odi na to kaj si otvorio rarom i open with/chose defult program/I TAMO KLIKNI DVA PUT da se EXE otvara preko windows explorera
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
.EXE problem
prihvaćeno rješenje

Ako si dobar s engleskim pogledaj na ovoj stranici         http://blog.jtbworld.com/2007/03/have-you-lost-your-exe-file-extension.html

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: .EXE problem
autorov komentar

svaka cast za link pratio sam upute zasad sve radi ok jedino sta sam izgubio neke ikone,ali stvarno puno hvala

10 godina
neaktivan
offline
.EXE problem

Imam jedan problem. Kad želim ugasiti računar, odem na Shut Down>OK, onda se pojavi neki prozorčić gdje piše End Program - roundll32.exe. Kad pritisnem enter ili ok, tek tada se ugasi kompjuter.
Zna netko kako da rješim ovaj problem?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: .EXE problem

-neka aplikacija je aktivna (npr torrent, skype..), pokušaj isključiti sve prije gašenja i tako otkriti što je uzrok, tad potražiš update ili noviji driver...

ponekad nema rješenja, ako je neki sys proces, npr cc i sl. koji je podešen da obavi nešto kod gašenja. Ostavi neko vrijeme (odbrojava sekunde) možda se ugasi.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
10 godina
neaktivan
offline
Re: .EXE problem

Hoću, hvala! {#}

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice