FACEBOOK- eset

poruka: 9
|
čitano: 1.104
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
FACEBOOK- eset

Danas sam imao problem sa Google chrome i reinstalirao sam ga. Kad sam se ukljucio na facebook i potvrdio profil i lozinku FB je trazio od mene da downloadiram Eset Scan, pokusao sam da zaobigem ovaj korak ali iznova me vracao patako sam moraa da prihvatim Eset kao google extensisos. Dali je tako i kod Vas , bas me zanima.

Rat58
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FACEBOOK- eset

Facebook te nikada nece traziti da skines nekakvi program. Pokupio si nesto sa interneta....

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FACEBOOK- eset

Netko je prijavio da je tvoj profil zaražen virusom, pa te facebook zato tjera na skeniranje.

 

KaeR
14 godina
neaktivan
offline
FACEBOOK- eset

Vjerojatno si slao linkove drugima,to je kad se zaraziš pa da se šalje dalje..Happened to me once.

Uglavnom,ja bih prvo upozorio sve prijatelje da ako im slučajno pošalješ kakav link,da ne otvaraju.

 

Nakon toga skinuo bih HitmanPRO,instalirao trial,skenirao i uklonio sve što pronađe.

Nakon toga skenirao sa Malwarebytesom i ako još što pronađe uklonio.

 

Nakon toga pokušaj ponovo se prijaviti na Facebook.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: FACEBOOK- eset
Ako mu je "zaražen" fb profil, onda je zaraza na fb serveru i u tom slucaju ciscenje racunala nece rijesiti fb account.

Naravno, racunalo treba redovito odrzavati i povremeno puni av scan, neovisno o ovom problemu, tako da svakako pocisti pc.

A ako je fb account u problemu, bez fb supporta to nemozes riijesiti jer ti nemas pristup njihovim diskovima pa da adekvatnim alatima to rijesis...
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FACEBOOK- eset

Cini mi se da je ovo namerno urageno. Pre 2 dana sam prijavio jedan neprikladan post na FB kao govor mrznje. Sve mi se cini da je namerno urageno i prijavljeno.

 

Rat58
9 godina
odjavljen
offline
Re: FACEBOOK- eset
I kod tebe masoni djeluju pa dokle višeee
14 godina
neaktivan
offline
Re: FACEBOOK- eset
bunkermax kaže...
Ako mu je "zaražen" fb profil, onda je zaraza na fb serveru i u tom slucaju ciscenje racunala nece rijesiti fb account.

Naravno, racunalo treba redovito odrzavati i povremeno puni av scan, neovisno o ovom problemu, tako da svakako pocisti pc.

A ako je fb account u problemu, bez fb supporta to nemozes riijesiti jer ti nemas pristup njihovim diskovima pa da adekvatnim alatima to rijesis...

 Ja baš mislim da je to na računalu virus,samo se širi preko facebooka. Ali svakako neka skenira pa nek javi jel mu izbacilo šta.

10 godina
protjeran
offline
Re: FACEBOOK- eset
Naravno da racunalo mora skenirati i pocistiti. No fb korisnici nisu fb admini i nemaju direktan pristup fb diskovima te si korisnik nemoze sam procistiti fb account bez pomoci fb suporta...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice