Instalacija language pack-a na Win 7 pro

poruka: 29
|
čitano: 54.703
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Instalacija language pack-a na Win 7 pro

Tutorial o tome kako instalirati željeni language pack na Win 7 Pro i na Win 7 Home premium (isprobao kolega s foruma).

1. Korak

Skinuti željeni language pack za 32bit-nu ili 64bit-nu verziju Windows-a 7 pro s link-a na vaše računalo

2. Korak

Kliknete desnim klikom miša na skinuti file te ga pokrenete kao administrator

Nakon što ste to napravili na 5 sekundi će vam se prikazati jedan file u cab formatu.

Taj file trebate kopirati i staviti na C particiju. Prilikom ovog djela koraka morate biti brzi jer kao što sam već rekao, taj file je vidljiv samo na par sec.
 
3. Korak

Potrebno je CMD otvoriti kao administrator
4. Korak

U CMD je potrebno upisati putanju do lp.cab file-a (file-a koji ste u drugom koraku kopirali na C particiju)

DISM /Online /Add-Package /PackagePath:C:\lp.cab


U CMD-u bi to ovako trebalo izgledati
Pritisnite enter i pustite da se sve odvrti do kraja.

Ako ste slijedili gore navedene korake, početak procesa bi ovako trebao izgledati:
Nakon što je sve gotovo, slijedite

5. Korak

Potrebno je pokrenuti regedit i obrisati cijelu datoteku en-us koja se nalazi na lokaciji HKEY_LOCAL_MACHINE/SYSTEM/CurrentControlSet/Control/MUI/UILanguages
Napomena: datoteka en-us je u slučaju da imate englesku verziju Win 7 Pro koju želite prebaciti na neki drugi jezik.

6. Korak

Napravite restart računala i uživajte u željenom language pack-u na Win 7 Pro

http://www.metacafe.com/watch/2749951// || http://www.metacafe.com/watch/1248654/3d_animacija/
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.6.2010 16:53 (Branimir2412).
Moj PC  
12 0 hvala 15
15 godina
protjeran
offline
Instalacija language pack-a na Win 7 pro

Šta WIN 7 Pro nema ovako kao na slici? Ja sam tako kao što je na slici kod sebe instalirao HRV jezik.Inače to je WIN 7 Ultimate x86.

Što je 18cm i svaku zenu cini sretnom..novcanica od 500€
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Instalacija language pack-a na Win 7 pro

Koliko ja znam nema. Inače imam orginal verziju.

Također nemaš opciju u Control Panelu pod Region and Language/Keyboards and languages da odabereš željeni jezik i upravo iz tog razloga sam sastavio tutorial tu na BUG forumu da ljudi imaju pri ruci.

 

http://www.metacafe.com/watch/2749951// || http://www.metacafe.com/watch/1248654/3d_animacija/
15 godina
odjavljen
offline
RE: Instalacija language pack-a na Win 7 pro
Mato_Ivanovac kaže...

Šta WIN 7 Pro nema ovako kao na slici? Ja sam tako kao što je na slici kod sebe instalirao HRV jezik.Inače to je WIN 7 Ultimate x86.

To ima samo ultimate verzija (mislim da se to zove MUI, bar se pod XPom tako zvalo). Nikad me ti language packovi nisu zanimali...

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Instalacija language pack-a na Win 7 pro

kada sjednem za pc koji ima hr win, sav se pogubm, ne znam čitati he he Namigiva

 

pohvale autoru za trud.

14 godina
odjavljen
offline
Instalacija language pack-a na Win 7 pro

Ja sam samo pokrenuo izvršni exe fajl i sve je odradio sam i sve je u redu i sve na hrvatskom.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Instalacija language pack-a na Win 7 pro
Weky kaže...

Ja sam samo pokrenuo izvršni exe fajl i sve je odradio sam i sve je u redu i sve na hrvatskom.

Možeš li podijeliti s nama odakle si skinuo taj izvršni file te o kojem se OS-u radi?

Inače nisam kod sebe Win 7 Pro stavljao na hrvatski nego kod strica te sam gledao po netu kako da to napravim i naišao sam samo na ovaj način za Win 7 Pro koji sam opisao u tutorialu.

http://www.metacafe.com/watch/2749951// || http://www.metacafe.com/watch/1248654/3d_animacija/
15 godina
neaktivan
offline
Instalacija language pack-a na Win 7 pro

Evo našao sam jednu stariju sličnu temu, u kojoj je F1-IVO detaljno objasnio kroz slike postupak instalacije language packa, ja osobno ne mogu potvrditi kako to funkcionira jer imam ultimate, a i sav sam izgubljen kad su mi  winsi na hr :D

 

google is my frend too!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Instalacija language pack-a na Win 7 pro

Windows 7 x86, tj. 32bit.

Skinuo sam ga sa prvog posta, baš tog linka kojeg si ti postavio.

Samo sam pokrenuo i pričekao da program odradi svoje.   Na kraju sam u Regional & Language promjenio na hrvatski, i restart odradio i to je to.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
16 godina
offline
RE: Instalacija language pack-a na Win 7 pro
shark kaže...

Evo našao sam jednu stariju sličnu temu, u kojoj je F1-IVO detaljno objasnio kroz slike postupak instalacije language packa, ja osobno ne mogu potvrditi kako to funkcionira jer imam ultimate, a i sav sam izgubljen kad su mi  winsi na hr :D

 

Ivin tutorial vrijedi samo za ultimate verziju ili neku drugu koja ima opciju u CC panelu za odabir na neki drugi jezik. No u Win 7 Pro ta opcija ne postoji.

U trećem postu sam postavio sliku u vezi toga.

Weky kaže...

Windows 7 x86, tj. 32bit.

Skinuo sam ga sa prvog posta, baš tog linka kojeg si ti postavio.

Samo sam pokrenuo i pričekao da program odradi svoje.   Na kraju sam u Regional & Language promjenio na hrvatski, i restart odradio i to je to.

Sigurno nemaš Pro verziju Win 7 pa ti zato radi. Jer kada ja pokušam na Pro verziji pokrenuti taj file, ništa se ne događa.

http://www.metacafe.com/watch/2749951// || http://www.metacafe.com/watch/1248654/3d_animacija/
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.6.2010 15:46 (Branimir2412).
13 godina
neaktivan
offline
Instalacija language pack-a na Win 7 pro

Samo da kazem da radi i na home premium windowsima 7.Osmijeh

 

Moj PC  
0 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
RE: Instalacija language pack-a na Win 7 pro

Svaka čast i hvala na pomoći. I mene je to mučilo, dobro da se sjetih našeg foruma.

15 godina
offline
Instalacija language pack-a na Win 7 pro

Da li na kompu mogu imati obje verzije definirane zasebno prema account-ovima

tj. birati ih - recimo sebi postavim ENG, a ženi i klincima HRV?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Instalacija language pack-a na Win 7 pro
Matozan kaže...

Da li na kompu mogu imati obje verzije definirane zasebno prema account-ovima

tj. birati ih - recimo sebi postavim ENG, a ženi i klincima HRV?

Bok, nisam prije provjeravao ovu temu pa nisam vidio tvoje pitanje.

Što se tiče pro verzije, mislim da se ne može jer kada instaliraš HRV jezik moraš obrisati u registru folder od ENG jezika.

Možda ti netko iskusniji odgovori na ovo pitanje.

Jedino što mi pada na pamet bi mogao biti dual boot os.

http://www.metacafe.com/watch/2749951// || http://www.metacafe.com/watch/1248654/3d_animacija/
13 godina
offline
Instalacija language pack-a na Win 7 pro

 

Recently we showed you how to install language packs in Windows 7. But the guide doesn’t work for Home Premium edition. In this guide, we will show you how to install language pack in Windows 7 Home Premium edition.

1. Download Vistalizator and also your language interface pack from here.

2. Run Vistalizator (doesn’t require installation) to see the main screen of the application. Here you can see your Windows 7 edition and the default OS language.


[IMG]http://i51.tinypic.com/nfjnmb.jpg[/IMG]




3. Click Add languages button and browse to the language pack that you have downloaded in the first step and click Open to start installing the language pack. If you see any warnings, simply click Ok.

[IMG]http://i52.tinypic.com/2d6veyt.jpg[/IMG]


4. Once the language pack is installed, you will be given option to set the new language as the active one.

[IMG]http://i56.tinypic.com/24gshoh.jpg[/IMG]

5. To switch between current and default languages, run Vistalizator, select the language and click Change language button.

tu je program i sve sto treba
[CODE]http://www.froggie.sk/download.html[/CODE]

 

 

provjereno na home premium i radi


takoder radi :
Windows 7 STARTER
Windows 7 HOMEBASIC
Windows 7 HOMEPREMIUM
Windows 7 PROFESSIONAL

__________________

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.9.2010 1:09 (redragonNG).
 
0 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
RE: Instalacija language pack-a na Win 7 pro
Branimir2412 kaže...

Ivin tutorial vrijedi samo za ultimate verziju ili neku drugu koja ima opciju u CC panelu za odabir na neki drugi jezik. No u Win 7 Pro ta opcija ne postoji.

U trećem postu sam postavio sliku u vezi toga.

 

AFAIK, to bi bile Ultimate i Enterprise verzije.

 

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
13 godina
offline
RE: Instalacija language pack-a na Win 7 pro

meni osobno nije htjelo pomocu ovoga tutorijala na win starter - svaki put izbacivalo gresku (a sad si gledam i pitam se el sam probavao ovo lp.cab pisat sa Lp ili sam uvijek pokusavao sa Ip Sramim seSramim seSramim seSramim seSramim seSramim seSramim seSramim seSramim se)

 

-vistalizator -rijesio problem Smijeh!!    (Eh taj I/L )

Tko se zadnji smije, nije skužio!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Instalacija language pack-a na Win 7 pro

Ne stignem ulovit lp.cab, ali probat cu jos par puta. Hvala na ovome, win7 na Hr me ubijaju, mislio sam da ih se nikad necu rijesit jer imam Home starter {#}

 

Vistalizator mi ne radi {#}

 

Edit: Yes, uspio sam! {#}

 

Edit2: Šajze, ne radi.

Pratih sve kako treba ali ne znam što treba pobrisati u registryu jer ne prebacujem sa En na Hr nego obratno a ne bi htio nesto sprckat. Moze mala pomoc. Sta od ovoga brisem? Cijeli folder? Ocito ne jer kad to napravim win se ne boota nego moram startat last known good config.

 

Tnx unaprijed!

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.6.2011 15:47 (Sunburn).
13 godina
offline
Instalacija language pack-a na Win 7 pro

e imam problem

kada u cmd zavrsi proces pice mi neki error sta da radim

Pare nisu problem,para nema
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Instalacija language pack-a na Win 7 pro
prototype sony kaže...

e imam problem

kada u cmd zavrsi proces pice mi neki error sta da radim

Koju grešku ti javlja?

World Championships: 7, GP started: 284, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,501
13 godina
offline
Instalacija language pack-a na Win 7 pro

kaze mi 

an error occurred -microsoft............Package Error:0x00f000d

DISM failed. No operation was performed

 

EDIT evo pokrenuo sam vistalizator i krenuo je instalirati ali i na njemu error {#}

 

Pare nisu problem,para nema
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.10.2011 23:17 (prototype sony).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Instalacija language pack-a na Win 7 pro
prototype sony kaže...

Probaj napravit provjeru sistemskih fajlova tako da u cmd-u ukucašsfc /scannow.

World Championships: 7, GP started: 284, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,501
13 godina
offline
Instalacija language pack-a na Win 7 pro

hitno mi je ovo svaka pomoc dobro dosla 

a jesam sretan na sve error daje {#}

 

evo kako kazu slika vrijedi tisucu rijeci 

 

tu imate slike svega navedenog

Pare nisu problem,para nema
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.10.2011 10:09 (prototype sony).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Instalacija language pack-a na Win 7 pro
prototype sony kaže...

hitno mi je ovo svaka pomoc dobro dosla 

a jesam sretan na sve error daje {#}

 

evo kako kazu slika vrijedi tisucu rijeci 

 

tu imate slike svega navedenog

Ubaci instlacijski dvd sa Windowsima i onda opet pokreni sfc /scaannow da ti zmjeni te oštećene sistemske fajlove.

Ako imaš instaliran SP1 onda ti i na instalacijskom mediju mora bit sedmica sa integriranim SP1.

World Championships: 7, GP started: 284, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,501
13 godina
offline
Instalacija language pack-a na Win 7 pro

laptop je dosao sa windowsom 7 pro na sebi  a ja imam samo ultimate dvd moze li on pomoci

Pare nisu problem,para nema
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Instalacija language pack-a na Win 7 pro
Branimir2412 kaže...

Tutorial o tome kako instalirati željeni language pack na Win 7 Pro i na Win 7 Home premium (isprobao kolega s foruma).

1. Korak

Skinuti željeni language pack za 32bit-nu ili 64bit-nu verziju Windows-a 7 pro s link-a na vaše računalo

2. Korak

Kliknete desnim klikom miša na skinuti file te ga pokrenete kao administrator

Nakon što ste to napravili na 5 sekundi će vam se prikazati jedan file u cab formatu.

Taj file trebate kopirati i staviti na C particiju. Prilikom ovog djela koraka morate biti brzi jer kao što sam već rekao, taj file je vidljiv samo na par sec.
 
3. Korak

Potrebno je CMD otvoriti kao administrator
4. Korak

U CMD je potrebno upisati putanju do lp.cab file-a (file-a koji ste u drugom koraku kopirali na C particiju)

DISM /Online /Add-Package /PackagePath:C:\lp.cab


U CMD-u bi to ovako trebalo izgledati
Pritisnite enter i pustite da se sve odvrti do kraja.

Ako ste slijedili gore navedene korake, početak procesa bi ovako trebao izgledati:
Nakon što je sve gotovo, slijedite

5. Korak

Potrebno je pokrenuti regedit i obrisati cijelu datoteku en-us koja se nalazi na lokaciji HKEY_LOCAL_MACHINE/SYSTEM/CurrentControlSet/Control/MUI/UILanguages
Napomena: datoteka en-us je u slučaju da imate englesku verziju Win 7 Pro koju želite prebaciti na neki drugi jezik.

6. Korak

Napravite restart računala i uživajte u željenom language pack-u na Win 7 Pro

poz, tutorijal mi nije upalio, (win 7 pro...)kad prođe cmd, obrišem opisano u koraku 5, stisnem restart i ne podižu se win, jedva uspio osposobiti uz restore point...

 

...live long and prosper...
12 godina
offline
Instalacija language pack-a na Win 7 pro

ni meni ne podiže tj baca bsod pa sam morao last good configuration stisnut. win7 pro x64 je upitanju. ima li neka mogucnost bez vistalizatora? znam da je tema stara ali meni treba pomoc

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Instalacija language pack-a na Win 7 pro

ja sam osobno na taj nacin u vise navrata stavljao hrvatski jezik na win 7 pro na laptopima kako kod sebe tako i kod frendova i sve je bilo u redu , čak nisam niti radio 5 korak , tj nisam brisao nista i radilo je ... samo sam morao otici u postavke i prebaciti jezik , jedino je uvijek bilo malo nezgodno sa cmd dijelom ali to sam rijesio tako da ga pokrenem prije nego extractam lp fajl  i pripremim naredbu pa kad stisnem na lp fajl da se extracta onda samo u toj sekundi pokrenem i naredbu u cmd i svaki put uspije , ali da neidemo u detalje , nezz kako kod vas ali meni vise ne pokazuje nista na linku koji je bio onda postavljen za skidanje lp. fajla , tako da postoji mogucnost da se stavlja kriva verzija fajla te se sama onda sukobljava sa sistemom i zato dolazi do bsod-a pa onda evo ako ti to moze ista pomoci evo stranica sa lipovima pa si prvo malo procitaj sta gore pise i skini si lip koji ti odgovara i ubaci ga sa gore navedenim nacinom ili sa vistalizatorom , a kazem ti da procitas jer nije isti lip paket ako se radi o sp1 verziji operativnog sustava , a ako ti ovo ne pomogne onda stvarno neznam ... 

That Jesus Christ guy is getting some terrible lag... it took him 3 days to respawn!
12 godina
offline
Instalacija language pack-a na Win 7 pro

i windowsi i lp je skinut sa dreamsparka tako da tu ne bi trebalo bit problem

lp je zapravo iso od 2 gb u kojem je mnogo lp-a

mjenjanje jezika vise nije potrebno, sestricna ce se naviknut na eng i gotovo

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.11.2013 2:46 (peace_of_cake).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice