Kako vratiti obrisane slike,foldere,fajlove na pc?

poruka: 46
|
čitano: 145.241
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Kako vratiti obrisane slike,foldere,fajlove na
tihca kaže...
Milka30 kaže...
tihca kaže...

Obrisao sam slučajno folder Moji Dokumenti veličine nekih 10GB...nakon toga sam ispraznio Recycle bin,ali sam kod njegovog pražnjenja stisnuo Cancel da ne odu ali je bilo preksano,sad nije ni obrisalo kako treba pa mi ovi programčiči za vračanje ne nadju to?jer se izgubilo negdje..našlo mi je samo jedan manji dio

 

zeznuo sam jer nisam pustio da obriše do kraja iz Recycle bina,i sad ko zna kak to naći???

Ja kod takvih stvari koristim Get data back NTFS(ili FAT 32,ako je o sticku rijec),je spor,ali je zaista kvalitetan program,cupa podatke cak i nakon formatiranja diska!

Imas ga u Hirenes boot cd-u,komotno ga pokreni u Windowsima!

skinuo sam ga sa gornjeg linka,ali mi nije našlo to što treba kao prvo,neznam na koji način da tražim s njim onda...

 

a kao drugo ovaj gore nema licencu i to što mi je našlo neda mi kopirat?

 

može pomoč od kuda da skinem i kako da radim s tim programom,jer neznam šta da radim

 

Puno hvala dečki!!!

Zaboravi na Get Data Back,Nevinašce uopče ti ne treba taj program i njegove plačene usluge jednostavno zatvori taj program i gotovo.{#}

 

Na dolnjim linkovima imaš program za tu namjenu, dakle besplatni Minitool Power Data Recovery 6.5. Samo prati upute koje koje sam spomenul, a te iste upute imaš i u paketu koji skineš s prvog linka ispod pa nema frke.Cool

 

Znači u tom programu izaberi Damaged Partition Recovery modul , pa nek preskenira C particiju ili cijeli disk ako treba i onda dalje nakon toga šta več ide po redu kaj drugo.{#}

 

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-softverske-teme/lista-besplatnog-softvera/30365.aspx?page=7&jumpto=1521735&sort=asc&view=flat

 

http://www.bug.hr/forum/topic/razni-hardverski-problemi/usb-error-hitno-trebam-vazne-podatke/99822.aspx?page=0&jumpto=1928533&sort=asc&view=flat

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.5.2013 1:23 (rambox).
13 godina
neaktivan
offline
Kako vratiti obrisane slike,foldere,fajlove na pc?

evo skinuo sam Minitool P D R 6.5,i dobar je program,uspjelo mi je nači podatke obrisane,ali i dalje mi ne nadje podatke koje sam išao brisat iz Recycle bina i pritom stisnuo Cancel,tako da ih nije obrisalo do kraja nego su izgubljeni negdje...

 

na koji način da tražim,može HELP,malo detaljnije.

 

Puno hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kako vratiti obrisane slike,foldere,fajlove na
rambox kaže...
tihca kaže...
Milka30 kaže...
tihca kaže...
Ja kod takvih stvari koristim Get data back NTFS(ili FAT 32,ako je o sticku rijec),je spor,ali je zaista kvalitetan program,cupa podatke cak i nakon formatiranja diska!

Imas ga u Hirenes boot cd-u,komotno ga pokreni u Windowsima!

Zaboravi na Get Data Back,Nevinašce uopče ti ne treba taj program i njegove plačene usluge jednostavno zatvori taj program i gotovo.{#}

 

Pa hebemu decki,kako ja onda imam "placenu" verziju???{#},jel vam moram linkati?!{#}.

Ako si trazio Hirenes Boot noviju verziju,nemas tamo GetDataBack,imas ga na starijoj verziji CD-a,totalno free!

 

Svaka cast svim recower free programima,ali ipak GetDataBack je PRO za takve stvari,samo treba njuskati free verziju!

16 godina
offline
Re: Kako vratiti obrisane slike,foldere,fajlove na
tihca kaže...

evo skinuo sam Minitool P D R 6.5,i dobar je program,uspjelo mi je nači podatke obrisane,ali i dalje mi ne nadje podatke koje sam išao brisat iz Recycle bina i pritom stisnuo Cancel,tako da ih nije obrisalo do kraja nego su izgubljeni negdje...

 

na koji način da tražim,može HELP,malo detaljnije.

 

Puno hvala

Znači odradio si prvo kroz Damaged Partition Recovery modul, a čuj možda su ti obrisani podaci prepisani novima podacima i onda ih više ne buš mogel vratit tak to obično ide u praksi.Drugi puta pazi šta brišeš jel, sam si napravil problem još odradi kroz MInitool preko njegovog modula Lost Partition Recovery.

 

Kak sam več rekel sve upute imaš, pa skeniraj i dobro pretraži ono što pronađe program jer ako nisi pretražil obrisano u svemu šta program nađe ja tu ne mogu ništa.Cool

Milka30 kaže...
rambox kaže...

Zaboravi na Get Data Back,Nevinašce uopče ti ne treba taj program i njegove plačene usluge jednostavno zatvori taj program i gotovo.{#}

 

Pa hebemu decki,kako ja onda imam "placenu" verziju???{#},jel vam moram linkati?!{#}.

Ako si trazio Hirenes Boot noviju verziju,nemas tamo GetDataBack,imas ga na starijoj verziji CD-a,totalno free!

 

Svaka cast svim recower free programima,ali ipak GetDataBack je PRO za takve stvari,samo treba njuskati free verziju!

Ma nije taj program ništa posebno,Izlanuo sešta ti misliš na koji način on radi sasvim drukčije od ostalih kao recimo Easeus ili MInitool malo sutra.Sve je to na isti kalup bez greške, imaš par odličnih besplatnih programa a ovi drugi u večini su plačeni pa koga upecaju na kupnju i eto iako uopče nema smisla kupovat ovakve programe to sigurno.Cool

 

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
13 godina
neaktivan
offline
Kako vratiti obrisane slike,foldere,fajlove na pc?

hvala ti puno

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kako vratiti obrisane slike,foldere,fajlove na pc?

Pozdrav,Slučajno sam obrisao jedan vrlo važan file(i to iz smeća/recyle bin),htio sam prebaciti file iz jednog u drugi i kad sam slučajno stavio u krivi onda sam htio vratit ali zalomilo mi se ono delete i slučajno yes a pitanje je bilo nešto hoćete obrisati permanently (trenutno) i kao da je datoteka prevelika i hoću li obrisati,i pojavio se prozor i 1 put sam stisnuo yes(slučćajno) ali pojavio se i 2 put tad sam naravno stisnuo no tada je već katastrofa bila učinjena e sad jel taj file se negdje izgubio ili je strvarno obrisan neznam, uz pomoću restore system sam ga probao vratit ali vrati mi samo datoteke unutar file a ne i slike i dokumente a to mi je vrlo važno probao sam s recuva i nakon više od pola sata čekanja nađe mi 6-7 slika koje nemaju veze s obim zadnjim obrisanim!
Sad mi pretražuje uz pomoč programa REcover my files i nisam siguran da će mi nać dokumente iz "obrisanog" file

mj
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Kako vratiti obrisane slike,foldere,fajlove na pc?

Jesi postavio Deep scan na Recuvi?

My PC Security: ✓ No-AV :) ✓ Windows Firewall ✓ Norton DNS ✓ WOT ✓ Emsisoft Emergency Kit
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kako vratiti obrisane slike,foldere,fajlove na

Da,i pronašo mi je 6-7 slika od prije valjda 3-4 mj i isto toliko dokumentata !! :((

mj
10 godina
neaktivan
offline
Kako vratiti obrisane slike,foldere,fajlove na pc?

Cao :) Imala sam vrlo vazne pod na usbu, medjutim moj mladji brat je uzeo moj usb i formatirao ga :S Pokusavala sam na dosta nacina vratiti formatirano citajuci o tome dosta na forumu al bezuspjesno :/ Sta mi preporucujete? Stvarno mi trebaju ti podaci. Hvala unaprijed :)

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Kako vratiti obrisane slike,foldere,fajlove na

ja sam instalirao now win a nisam sacuvao slike sa dest kako da vratim slike da li je moguce

12 godina
offline
Re: Kako vratiti obrisane slike,foldere,fajlove na
alesto12 kaže...

Cao :) Imala sam vrlo vazne pod na usbu, medjutim moj mladji brat je uzeo moj usb i formatirao ga :S Pokusavala sam na dosta nacina vratiti formatirano citajuci o tome dosta na forumu al bezuspjesno :/ Sta mi preporucujete? Stvarno mi trebaju ti podaci. Hvala unaprijed :)

Za tebe bih preporucio Get data back FAT 32.Znaj da ako se radi o videu,tesko ce ti taj program vratiti,no slike i txt bez problema!

jahac_apokalips kaže...

ja sam instalirao now win a nisam sacuvao slike sa dest kako da vratim slike da li je moguce

Ti mozes probati sa Recuva,mislim da ces bez problema brzo i kvalitetno vratiti slike.

Mozes probati i sa Get data back NTFS(po meni bolji program od Recuve),ali znatno sporiji i kompliciraniji.

 

U svezi kolegice gore FAT 32 verzija programa je puno brza od NTFS,jer se radi o manjoj kolicini potataka za scan!

9 godina
neaktivan
offline
Kako vratiti obrisane slike,foldere,fajlove na pc?

pozz..imam instaliran viber na racunaru,ali mi je cerka izbrisala poruke sa vibera pa me zanima dali se mogu vratiti...HVALA

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Kako vratiti obrisane slike,foldere,fajlove na pc?

Ja sam probao sa recuva, probao sam sa još par programa, ali uvijek isti problem...vratim sve fajlove, ali većina njih (slike ili video) ne radi jer je "damaged or corupted"...jel postoji način kako to riješiti ???

 
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: Kako vratiti obrisane slike,foldere,fajlove na
Stega kaže...

Ja sam probao sa recuva, probao sam sa još par programa, ali uvijek isti problem...vratim sve fajlove, ali većina njih (slike ili video) ne radi jer je "damaged or corupted"...jel postoji način kako to riješiti ???

 Probaj s EaseUS Data Recovery Free

Freeware Junkie Ltd.
7 godina
neaktivan
offline
Kako vratiti obrisane slike,foldere,fajlove na pc?

Pitanja da li je moguće, moguće je. E sada kako to vam preporučujem da posjetite neki tekst tipa Kako vratiti obrisanu memoriju da ne tražite odgovore po forumima a ovde pročitate konkretno šta vas zanima.

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Kako vratiti obrisane slike,foldere,fajlove na
Evo ja sam upravo rijesio sebi problem s tim skini aplikaciju iCare Data Recovery pro
Besplatna verzija te aplikkacije dozvoljava da vratite 1GB podataka a nacin vracanja tj postupka cijelog mozete pronaci na yt nije nikakav problem. Sretno prijatelju
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice