Kupiti ili piratovati zaključana tema

poruka: 11
|
čitano: 2.933
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Kupiti ili piratovati

Pozdrav,

zanimaju me vasa misljenja opcenito o Windowsima, je li bolje kupiti ili ipak piratovati/skinuti "ilegalni" Windows...

Vecina nas ima piratovane Windowse prepostavljam zato sto je samo kupovanje Windowsa neisplativo s obzirom na cijenu.

Sta vi mislite, kupiti ili skinuti (obrazlozite vase misljenje)

 
0 3 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Kupiti ili piratovati

Pa odes na sajtove tipa g2a.com i kupis za neznam koliko je sada, vjerojatno manje od 30$ origigi key. Tako vecina uzima.

www.aocsource.com
11 godina
offline
Kupiti ili piratovati

Oriđiđi 10ka za dvadesetak kuna, ja uzeo neki dan.
Samo jedan od puno primjera.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Kupiti ili piratovati

Bolje skinuti pirat jer kad ides reinstalirati windows kljuc mozes zaboraviti i bacio si novce. A nema razlike neke

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.8.2017 17:36 (Gremlin144).
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Kupiti ili piratovati

Tvoja želja, ali mislim da je ovaj topic u sivoj zoni na forumu. Ključeva za windowse ima napretek i za vrlo jeftinu cijenu. Uz originalni ključ dobivaš i sav support koji ide uz njega, kao i sve ostalo. Na kraju je odluka na tebi, i mislim da nema potrebe za ovim topicom. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Kupiti ili piratovati

a linux distre su FREE

 
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Kupiti ili piratovati

Ima potrebe...

Onda nebi trebalo otvarat 90% tema jer na kraju krajeva odluka je na autoru...

Pitao sam za misljenje, hoce li piratovani win utjecati ako kupujem origigi igrice?

7 godina
offline
Re: Kupiti ili piratovati
Pik3chu kaže...

Pozdrav,

zanimaju me vasa misljenja opcenito o Windowsima, je li bolje kupiti ili ipak piratovati/skinuti "ilegalni" Windows...

Vecina nas ima piratovane Windowse prepostavljam zato sto je samo kupovanje Windowsa neisplativo s obzirom na cijenu.

Sta vi mislite, kupiti ili skinuti (obrazlozite vase misljenje)

 7$ s ebaya, rade bez problema (win10 Pro)

11 godina
neaktivan
offline
Kupiti ili piratovati

win 7 radi starijih igara.....

 

edit ehm noob user stavi radi nediraj (da znam wine, play on linuux)

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.8.2017 18:04 (Killua).
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Kupiti ili piratovati

Gremlin144 kaže...


Bolje skinuti pirat jer kad ides reinstalirati windows kljuc mozes zaboraviti i bacio si novce. A nema razlike neke




 


A zašto bi reinstal radio ? Nakon što instaliraš svjež sistem kreiraš system restore point i ako i kad se nešto pojebe odradiš recovery i bog te veselio. Ne znam samo kod mijenjanja hardvera dal dolazi do problema sa tim jeftinim ključevima sa ebaya, u slučaju promjene ploče ili procesora, neko kaže da se gubi aktivacija neko kaže da ne, ali ako se i gubi ne mijenjaš ploču i proc svaki drugi dan, opet uložiš 2-3 eura u ključ i super. Nema logike aktivirat sa piratskim aktivatorima kad za 20kn dobiješ kljč koji aktivira bez da moraš u startu ubacit neželjenu gamad u sistem i plus još brdo stvari ne radi kad aktiviraš sa tim aktivatorima.

16 godina
moderator
offline
Kupiti ili piratovati

Piratske teme su inače zabranjene na forumu.

 

A u zadnje vrijeme, barem što se tiče Windowsa, su u osnovi besmislene kad se preko eBaya i drugih servisa (tipa Kinguin.net) mogu kupiti originalne licence na Windowse za nevelik novac, pa si onda bez brige - nemaš problema s nadogradnjama.

 

Tako da u današnje vrijeme piratiziranje Windowsa nema nekog smisla.

 

A ako računalo služi samo za internet i multimediju, besplatni Linux Mint ili Ubuntu su dorasli tom zadatku.

 
3 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice