Ne rade mi pinane ikone na taskbaru

poruka: 6
|
čitano: 2.744
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Problem sa kompom, poludio ???

Pozdrav,

 

primjetio sam u zadnjih 2-3 dana da me komp zajebava (isprike na izrazu), kako ?
Pa ovako:

Upalim ja komp i normalno sve se upali i otvori, i sad ne mogu dole na bar di je start i moje ikone koje sam stavio, Google Chrome, skype ... ne mogu kliknuti na ništa dolje, niti sat niti nista, moram pokrenut taskbar i kad to pokrenem na ctrl + alt + delete onda mi proradi taj dio, kad otvorim neki program ono baš kao da me zaj... ne mogu kliknuti na neš ili kasnije proradi ali ne radi kako treba, otvorim fejs i ne mogu se odlogirati, kliknem na onu strelicu prema dole di je odjava i neće niš...

 

 

Stvarno neznam što se dešava ?

Imam Avast Premiere antiivrius, skrenirao sam komp i nema virusa...

 

 

Nije mi jasno 

 

 

Pomoc ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Problem sa kompom, poludio ???

Najjednostavnija solucija je da napraviš da ti proradi Start (ctrl-alt-del), upišeš System Restore i vrati ga na datum prije nego ti se to počelo događati. 

Ako hoćeš kompliciranim načinom, pričekaj još koji post... 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Problem sa kompom, poludio ???

jesam i nema pomoci -.-"

16 godina
offline
Re: Problem sa kompom, poludio ???
Jole-Ri kaže...

jesam i nema pomoci -.-"

 koje windowse imaš?

12 godina
offline
Ne rade mi pinane ikone na taskbaru

Win 7 64 bit

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Ne rade mi pinane ikone na taskbaru

Probaj ovako:

 

Ctrl-alt-del (start task manager), odi na Processes, nađi "explorer.exe" - end process... 

Onda isto u Windows Task Manageru odi na Applications - New Task - upiši "Explorer"- ok

 

Edit: ako se komp i dalje pravi lud, i ako Avast nije oriđiđi, makni ga i stavi free verziju.

I još skineš npr. Superantispyware (free), skeniraj komp i restartaj ako te pita.

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.1.2016 18:59 (El Munjoko).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice