Pitanje oko dreamspark windowsa

poruka: 6
|
čitano: 4.011
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
protjeran
offline
windows 8.1 dreamspark

Dali ima ko iskustvo s dreamspark to je kao nešto za studente, 

mogu preuzeti 8.1 piše da je free ali koliko traje ta licenca(dali ima kakvo ograničenje???

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.10.2014 13:07 (nonickname).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Pitanje oko dreamspark windowsa

Sam OS koji skineš ti nema ''rok trajanja'' da tako kažem. Jedino što može se dogoditi je da ti istekne Dreamspark licenca (ne produžiš ju, prestaneš studirati i slično) i u tom slučaju više nećeš imati pravo skidati bilo što sa te stranice. Ali svaki OS ili program koji si skinuo prije isteka licence i aktivirao samim istekom licence ne prestaje sa radom i možeš ga dalje normalno koristiti. Ja sam si skinuo Win 7 i Windows Server 2012 i iako više nisam student normalno ih dalje koristim.

Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
protjeran
offline
Re: Pitanje oko dreamspark windowsa

hvala ti.slučajno naletio na stranicu, jer si trebam instalirati windows-e idem odmah preuzet

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.10.2014 13:52 (nonickname).
8 godina
neaktivan
offline
Pitanje oko dreamspark windowsa

Pozdrav,

 

je zna itko zašto više nema windowsa preko dreamsparka na ovaj način?

 

Ja sam prošle godine uzeo Win 7 bez problema, i danas sam htio uzet Win 8 (jer mi novi laptop ne podržava Win 7 )  i nema ih, jedino što se nudi pod OS je Windows embeded 8, Windows server. Ne kužim

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pitanje oko dreamspark windowsa

Imam pitanje.

Jeli setup moramo preuzeti sa dreamsparkov-e stranice (recimo kao student fesb-a) ili možemo sa microsoftove stranice skinuti setup, a od vamo samo key prepisati?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Pitanje oko dreamspark windowsa
Denon94 kaže...

Imam pitanje.

Jeli setup moramo preuzeti sa dreamsparkov-e stranice (recimo kao student fesb-a) ili možemo sa microsoftove stranice skinuti setup, a od vamo samo key prepisati?

 

 

Nemoj me držati za riječ, ali prije se to moglo pod uvjetom da se radi o točno istim verzijama.

Neznam da li je to još uvjek tako..no lako utvrdiš već pri instalaciji desetke kada dođeš do faze upisa key-a...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice