Prelazak sa Windows 8.1 na Windows 7 bez gubitaka

poruka: 9
|
čitano: 5.485
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Prelazak sa Windows 8.1 na Windows 7 bez gubitaka

Pozdrav,

dali postoji način da ja Windows 8.1 prebacim na Windows 7 bez gubitaka podataka, znaci ne Custom nego Upgrade(Downgrade)

Laptop sam kupio sa Windows 8 i onda sam ga stavio na 8.1 , ali bih sada na Windows 7. 
Napravio bih clean install ali imam puno previše podataka, slika, filmova za prebacivat nekamo, a nemam nikakav prijenosni hard...

HVALA SVIMA NA POMOĆI  

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Prelazak sa Windows 8.1 na Windows 7 bez gubitaka

downgrade je zapravo reinstalacija sustava tako da je odgovor ne.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Prelazak sa Windows 8.1 na Windows 7 bez gubit

(odgovor je zapravo da... uz ali)

-podatci se ne gube, naravno ako znaš što radiš.

-u ovakvom slučaju je čak dualboot (bar za početak) logičan korak, još logičniji je prilagoditi se novom stanju ako je moguće.

ali, po postavljenom pitanju sasvim pogrešni kriteriji (previše 'važnih' podataka, ...), zaključujem da je tema nepotrebna.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prelazak sa Windows 8.1 na Windows 7 bez gubit
programer123 kaže...

Pozdrav,

dali postoji način da ja Windows 8.1 prebacim na Windows 7 bez gubitaka podataka, znaci ne Custom nego Upgrade(Downgrade)

Laptop sam kupio sa Windows 8 i onda sam ga stavio na 8.1 , ali bih sada na Windows 7. 
Napravio bih clean install ali imam puno previše podataka, slika, filmova za prebacivat nekamo, a nemam nikakav prijenosni hard...

HVALA SVIMA NA POMOĆI  

mala škola za ubuduće: HDD particioniras i onda samo gazis particiju s windowsima i programima. morat ces prebacivat podatke, jbg

14 godina
offline
Re: Prelazak sa Windows 8.1 na Windows 7 bez gubit
programer123 kaže...

Pozdrav,

dali postoji način da ja Windows 8.1 prebacim na Windows 7 bez gubitaka podataka, znaci ne Custom nego Upgrade(Downgrade)

Laptop sam kupio sa Windows 8 i onda sam ga stavio na 8.1 , ali bih sada na Windows 7. 
Napravio bih clean install ali imam puno previše podataka, slika, filmova za prebacivat nekamo, a nemam nikakav prijenosni hard...

HVALA SVIMA NA POMOĆI  

 

Napravi backup prije ikakvog igranja cisto da si miran.

 

Sretno

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
15 godina
neaktivan
offline
Prelazak sa Windows 8.1 na Windows 7 bez gubitaka

Ja sam kupio laptop hp probook 470 koji je imao windows7 , ali onda sam instalirao windows8.1 orginal windowsi koje sam dobio s laptopom,pa me zanima kako bi bilo najednostavnije se vratiti na windows7 , nemam nikakvih podataka na laptopu posto je tek kupljen

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Prelazak sa Windows 8.1 na Windows 7 bez gubitaka

Daj osmici sansu, ostavi ju jos neko vrime svidice ti se kad ju malo upoznas.

 

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prelazak sa Windows 8.1 na Windows 7 bez gubit

Ma čini mi se da mi puno bolje radio laptop na sedmici . Također mi bežični miš neće spojit na laptop,sve sam probao ,a na drugom laptopu na sedmici mi normalno radi. 

11 godina
neaktivan
offline
Prelazak sa Windows 8.1 na Windows 7 bez gubitaka

Hvala vam svima, uspio sam :)

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice