Problem s bootanjem u ikoji sustav.

poruka: 2
|
čitano: 760
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Problem s bootanjem u ikoji sustav.
Dobar dan, nov sam ovdje. Imam problem sa svojim računalom, Dell Intel Q35 Chipset, dakle, ja sam prije više-manje mjesec dana dual-bootao windows 7 i windows 10. Particije na prvom hard driveu, 150 GB. Danas sam pročitao zanimljivi članak o instaliranju android OSa na windows PC. Znači, uz sedmicu i desetku, htio sam triple bootat i android 5.1. Znači krenem ja instalirat, i napravim treću particiju, sve ok, krenem instalirat, instalacija ne uspije. A rekoh ok, dobro, nije uspjelo, nema problema, probat ću nešto drugo. Ali prevario sam se. Rebootam ja PC i očekivam, greška sa drugim hard diskom, ok, to je otkad sam dobio PC, sve pet. Prođe to, očekivam opciju za dual boot, a ono: Windows XP učitavanje? Wtf!! Čekam što će se dogoditi, a jedino što se događa jest tzv. bootloop. Mislim u vezi xp-a, probao sam ga prije tjedan dana instalirati, ali je nestalo struje pri učitavanju instalacije, pa sam odustao. Točnije, pri drugom pokušaju, prvi put je bio BSoD, xD... Razmišljam pokrenuti windows 7 disk repair your computer opciju, ali nezz što vi mislite... E sad, postoji li kakav način da povratim normalnost PC-a bez formatiranja hard drivea? Hvala!! 😊 (svi sustavi su legalni)
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s bootanjem u ikoji sustav.
Zanemarite, formatirao sam hard drive i ponovo dižem windows 10. Hvala svejedno.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice