Problem sa instalacijom windows 7

poruka: 7
|
čitano: 1.506
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Problem sa instalacijom windows 7

Kupio sam polovan intel core 2 duo e6600 i zamijenio i kada sam pokusao da instaliram windows 7 u pola instalacije slika samo zablokira, pokusao sam vise puta i uvijek isto,onda sam probao sa xp-om i radi normalno, zna li neko do cega je :(

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Problem sa instalacijom windows 7

Mozda je do tog DVD-a. Probaj ga na nekom drugom racunalu ili probaj drugi DVD na svom pa vidi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa instalacijom windows 7

Probao sam i sa drugim DVD-om, kao i sa windows 8, da li mozda moram uzeti pastu da stavim na cpu,mozda se pregrije tokom instalacije posto je 7 zahtjevnija od xp-a ?

15 godina
online
Problem sa instalacijom windows 7

Pastu svakako na procesor moraš nanijeti ( vjerujem da i jesi).

 

Probaj napraviti instalaciju sa USB sticka (tutorijal na ovom linku:

 

http://www.bug.hr/forum/topic/windows/upute-instalacija-win-viste-7-usb-sticka/25080.aspx?page=8&jumpto=365109&sort=desc&view=flat )

 

 

Tigar Krezumica
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa instalacijom windows 7
trustman kaže...

Probao sam i sa drugim DVD-om, kao i sa windows 8, da li mozda moram uzeti pastu da stavim na cpu,mozda se pregrije tokom instalacije posto je 7 zahtjevnija od xp-a ?

Pa logično da moraš staviti pastu,svako skidanje hladnjaka s procesora podrazumijeva promjenu termalne paste.

Softwer
14 godina
neaktivan
offline
Problem sa instalacijom windows 7

Ne vjerujem da je do paste jer bi mu se onda zablokirao i na instalaciji XP-a jer nema neke razlike u temperaturi izmedu te dvije instalacije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Problem sa instalacijom windows 7

Pokušaj instalirati Linux. Formatiraj HDD pod Linux-om, instaliraj Linux i provjeri ispravnost komponenti. Ako bude sve radilo ispravno, instaliraj Windows.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice