Problem sa Toshibom satelitte

poruka: 3
|
čitano: 1.397
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Problem sa Toshibom satelitte L655D-S505

Imam ovaj laptop sa navedenim karektiristikam .
Procesor: Intel P6200 (2.13GHz, 3MB cache)
Memorija: 4GB DDR3 (max 8GB)
Hard disk: 320GB HDD (5400rpm) SATA
Monitor: 15.6 incha 1366x768 HD TruBrite LED backlit
Graficka karta: Intel HD Graphics up to 1696mb

Kada sam ga dobio na njemu je bio instaliran win7 na njemackom.Kako ga nisam mogao prevesti instalirao sam Win 8 na partijicu C od 50 GB.
Do skora je radio poprilicno dobro mada sam na partijici C vec zauzeo memoriju od 47GB iako nisam instalirao neke ozbiljne programe.
Od nedavno system se sporo dize a malo ,malo iskoci ikonca koja me obavjestava da je Inrernet Explorer prestao sa radom.
Razmisljam o reinstalaciji postojec Win 8 za koji imam DVD ili da instaliram Win 7 a mozda i XP.
Imam opciju vracanje na fabricke postavke- znam da je to brisanje svega pa me interesuje kako bi,eventualno, poslije povratka na fabricko stanje mogao instalirat neki WIN.
Molim savjet I hvala

okraz
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Problem sa Toshibom satelitte L655D-S505

Znači, pokušaj desni klik mišem na C: disk i izaberi Properties. Zatim klik na Disk Cleanup pa onda na Clean up system files. kada se otvori prozor označi kvadratiće kvačicama kao na slikama u prilogu ili ako ima još nekih kvadratića sa opcijama koje prikazuju veliko zazuzeće (nekoliko stotina MB ili nekoliko GB). Pod More options klikni na Clean up kao na slici u prilogu. Tako ćeš izbrisati System restore. Najzad klik na OK i to bi trebalo biti to.

14 godina
offline
Problem sa Toshibom satelitte

bump

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.1.2015 16:28 (dastefan).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice