Promjena Windowsa

poruka: 46
|
čitano: 14.307
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Promjena Windowsa

Mozda da ipak objasniš što ti je sa zvučnicima ne vjerujem da je potrebno reinstallirat win zbog toga...

 

No ako baš želiš, pokreneš instalaciju i kada dođe do dijela da postaviš particije, tamo vidiš sve na kojima nešto postoji i jednostavno klikneš na particiju i pobrišeš (nepovratno) sve što je na njoj. Kad više nema niti jedne kreiraš praznu, odrediš veličinu i sl.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Promjena Windowsa
mathmonster kaže...

Mozda da ipak objasniš što ti je sa zvučnicima ne vjerujem da je potrebno reinstallirat win zbog toga...

 

No ako baš želiš, pokreneš instalaciju i kada dođe do dijela da postaviš particije, tamo vidiš sve na kojima nešto postoji i jednostavno klikneš na particiju i pobrišeš (nepovratno) sve što je na njoj. Kad više nema niti jedne kreiraš praznu, odrediš veličinu i sl.

ugl.imam nove zvucnike..i rade mi samo 2 zvucnika..i subwoofer..kak vec..a a ostala tri se ne cuju..e problem je valjda u tome sto 7 ne podrzava 5.1 il sta vec ugl..

16 godina
neaktivan
offline
Re: Promjena Windowsa
Bruhus kaže...
mathmonster kaže...

Mozda da ipak objasniš što ti je sa zvučnicima ne vjerujem da je potrebno reinstallirat win zbog toga...

 

No ako baš želiš, pokreneš instalaciju i kada dođe do dijela da postaviš particije, tamo vidiš sve na kojima nešto postoji i jednostavno klikneš na particiju i pobrišeš (nepovratno) sve što je na njoj. Kad više nema niti jedne kreiraš praznu, odrediš veličinu i sl.

ugl.imam nove zvucnike..i rade mi samo 2 zvucnika..i subwoofer..kak vec..a a ostala tri se ne cuju..e problem je valjda u tome sto 7 ne podrzava 5.1 il sta vec ugl..

Je da sad nema više veze s naslovom teme, ali win7 podržava sve više manje čak i bolje nego xp. Skini drivere za svoje nove zvučnike i instaliraj i trebalo bi radit.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Promjena Windowsa
mathmonster kaže...
Bruhus kaže...
mathmonster kaže...

Mozda da ipak objasniš što ti je sa zvučnicima ne vjerujem da je potrebno reinstallirat win zbog toga...

 

No ako baš želiš, pokreneš instalaciju i kada dođe do dijela da postaviš particije, tamo vidiš sve na kojima nešto postoji i jednostavno klikneš na particiju i pobrišeš (nepovratno) sve što je na njoj. Kad više nema niti jedne kreiraš praznu, odrediš veličinu i sl.

ugl.imam nove zvucnike..i rade mi samo 2 zvucnika..i subwoofer..kak vec..a a ostala tri se ne cuju..e problem je valjda u tome sto 7 ne podrzava 5.1 il sta vec ugl..

Je da sad nema više veze s naslovom teme, ali win7 podržava sve više manje čak i bolje nego xp. Skini drivere za svoje nove zvučnike i instaliraj i trebalo bi radit.

ma imam ja nove drivere..al opet mi neradi..

samo mi treba neko ko ce mi objasnit kako da instaliram windows xp..posto imam 7

13 godina
neaktivan
offline
Promjena Windowsa
Mene muči sličan problem, instaliran mi je Windows 7 prije 4-5 mjeseci, a sad se nikako ne može otvoriti (vrti, a neće !!!). Pretpostavljam da se radilo o beta verziji, pa je istekao rok. Molio bih da mi netko pomogne kako da kompletno uklonim Windows 7, odnosno da komp vratim na totalni početak (nekakvih bitnih stvari nemam pohranjenih na hardu), a potom da instaliram stari dobri XP.

Hvala unaprijed.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Promjena Windowsa
sayo kaže...
Molio bih da mi netko pomogne kako da kompletno uklonim Windows 7, odnosno da komp vratim na totalni početak (nekakvih bitnih stvari nemam pohranjenih na hardu), a potom da instaliram stari dobri XP.

Ako nemas nista bitno na disku, stavis u biosu boot from cd, ubacis cd od xp-a. bootas formatiras disk instaliras xp.

vise o instalaciji xp-a, ovdje: http://www.bug.hr/forum/topic/windows/instalacija-windows-xp-operativnog-sustava/61283.aspx

13 godina
neaktivan
offline
Re: Promjena Windowsa

evo ovako..nadam se da ima dobrih ljudi koji bi mi to htjeli objasnit..

znaci vec sam na ovu temu imo pitanja..ali niko mi konkretno nije odgovorioo..

situacija je sljedeca..imam windows 7 ultimate 32-bit..i zelim ponovono instalirati windows xp..dali mi neko moze rec kako da to napravit..korak po korak..bio bih mu jako zahvlan..

pozdrav ;)

14 godina
offline
Promjena Windowsa
I Shoot RAW.... smile :-)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Promjena Windowsa
network kaže...

e vidis ja znam za to..ali je problem sto je windows 7 novija verzija pa zbog toga to i nije tako jednostavnoo..neg treba nes napravit jos..a ja neznam sta..

14 godina
neaktivan
offline
Re: Promjena Windowsa
Bruhus kaže...
network kaže...

e vidis ja znam za to..ali je problem sto je windows 7 novija verzija pa zbog toga to i nije tako jednostavnoo..neg treba nes napravit jos..a ja neznam sta..

Kako znas da trebas napraviti jos nesto?

- i jesi pokusao instalirati po tutorialu? 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Promjena Windowsa
mario1990 kaže...
Bruhus kaže...
network kaže...

e vidis ja znam za to..ali je problem sto je windows 7 novija verzija pa zbog toga to i nije tako jednostavnoo..neg treba nes napravit jos..a ja neznam sta..

Kako znas da trebas napraviti jos nesto?

- i jesi pokusao instalirati po tutorialu? 

znam da treba napraviti neki dual boot..i sta ja znam jos..:S

ma jesam po tutorialu ovom http://www.ucionica.net/os/kako-instalirati-windows-xp-38/ i dodem tam do 12 i 13 koraka i onda mi se pojavi neki fatal erorr i onda stisnem ok..opet neki prozor stisnem close..i racunalo mi se restarta..i tako stalno :/

11 godina
neaktivan
offline
Promjena Windowsa

Pozz ekipa...imam problem,imam malo stariji laptop točnije Hp 550 intel dual core do 1,6-2ghz,2gb ram 320hd...na njemu imam xp koji je radio ok a sad u zadnje nema updatea pa se usporio do jaja...dal je bolje da stavim windows 7 ili 8 možda 10??? neznam koji mi odgovara po ovom svemu jer se nešto ni ne razumijem...a i koliko to dode otprilike da se uradi kod nemog "pc majstora"???? 

 

hvala puno na pomoći!!!!

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Promjena Windowsa

Za noviji system i ne pomišljaj bez minimum 4Gb RAM-a

 

Probaj ovaj XP očistiti npr. CCleaner-om ( i registre) , normalno napravi uninstall programčića koje ne koristiš a instalirao si ih.

Sa Malwerbyte provjeri od gamadi

Napravi "defragment" diska.

....trebalo bi biti bolje :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.3.2016 9:39 (AF139).
15 godina
offline
Promjena Windowsa

Može 7 ili 10.  Osmica  i nema smisla. 32bit verziju zbog RAM-a.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Promjena Windowsa
plavi08 kaže...

Može 7 ili 10.  Osmica  i nema smisla. 32bit verziju zbog RAM-a.

- da.

ili kad se već nešto takvog radi, dodati još (malo) RAMa.. jer takvi su requirementsi modernijih appsa (OSu je skoro svejdno).

vjerojatno treba 'majstora' ili bar nekog za yogurtast recept. Inače i ćorava baba može instalirati OS.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
8 godina
odjavljen
offline
Re: Promjena Windowsa

4GB rama i SSD i radice kao nov...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice