Prženje Windows 8???

poruka: 5
|
čitano: 2.193
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Prženje Windows 8???

Pokušao sam pržiti Windos8 sa ImgBurn i nisam uspio zbog toga što moj DVD-R manji nego Windows8(ISO datoteka).

A imao sam još jedan fajl sa imenom istim kao windows8 datoteka, samo što je završavao na MDS.

I taj fajl je prijelazio veličinu DVD-R.

Pa ako netko zna kako spržiti neka odgovori na ovoj temi{#}

LP-Linkin Park
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Prženje Windows 8???

-ako je image veći od medija, nikako. .. btw, win ISO je manji od 4GB, ubaci prazan DVD i snimi. Koristi originalni ISO.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
Prženje Windows 8???

http://howto.cnet.com/8301-11310_39-57608376-285/how-to-download-the-official-microsoft-windows-8.1-iso/

 

Ukratko odeš na ovu stranicu, klikneš Install Windows 8, skineš program koji skine iso datoteku i nju staviš na USB (3GB minimalno) ili DVD.

Swedish latin super funk.
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Prženje Windows 8???
Win 8.1 x64 bi treba bit oko 3.63 ili 3.83 gb velik bit. Mislim prije 3.63
14 godina
offline
Prženje Windows 8???

Nemora bit nuzno default size ISO datoteke a da je na njemu *vanilla* tj oficijalni, nemodificirani Windows image.

 

Ja recimo imam iso datoteku od 4+ do cca 6gb veličine na kojoj se nalaze sve nemodificirane Windows verzije (x86,x64, Home,Pro,Enterpise,N.. itd) na jednom disku, pri instalaciji se samo bira po želji.

 

 

On je vjerovatno skinuo neki takav compilation iso ili windoze sa ukomponiranim driverima i eventualno unattended programima.

 

Sprzi na Dual layer ili bootaj ga sa USB sticka, ima miljon tutorijala vezano za to.

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
Moj PC  
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice