Service Host koristi 96% diska

poruka: 7
|
čitano: 2.073
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Service Host koristi 96% diska

Pozdrav, ranije sam imao problem sa hard diskom, te sam danas nabavio novi i uradio clean install windowsa. Nakon sto sam instalirao sve sto mi je potrebno, primjetim u task manageru da mi je usage diska stalno na oko 96%, a proces koji zauzima najvise je Service Host: Local System(19). Ne znam sta da radim povodom ovoga, google sam i nudili su rjesenja kao npr da disable superfetch etc, ali nije pomoglo.


Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Service Host koristi 96% diska

.. nakon svega (potrebnog) .. to je normalno, indexiranje. Do sad bi već problem mogao nestati.

zapravo, problema nema, bar ništa nije takvog navedeno.. i ne treba od svega raditi problem :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
6 godina
protjeran
offline
Service Host koristi 96% diska

daj samo skini crystal disk info i okini screenie i uploadaj ovdje...malo mi je cudno da ti niti 10mb/s zauzima 96% diskovog vremena....cak i pretpotopni diskovi bi morali bar 30 mb/s moci potegnuti

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Service Host koristi 96% diska
Gorstak79 kaže...

daj samo skini crystal disk info i okini screenie i uploadaj ovdje...malo mi je cudno da ti niti 10mb/s zauzima 96% diskovog vremena....cak i pretpotopni diskovi bi morali bar 30 mb/s moci potegnuti

 

Ovisi kako čita, kod mene zna biti i 2-3 MB/s pa 100%, nekad 80 MB/s. Disk je ok.

6 godina
protjeran
offline
Re: Service Host koristi 96% diska
win10pro kaže...
Gorstak79 kaže...

daj samo skini crystal disk info i okini screenie i uploadaj ovdje...malo mi je cudno da ti niti 10mb/s zauzima 96% diskovog vremena....cak i pretpotopni diskovi bi morali bar 30 mb/s moci potegnuti

 

Ovisi kako čita, kod mene zna biti i 2-3 MB/s pa 100%, nekad 80 MB/s. Disk je ok.

 zelim vidjeti jel i njegov ok, nisam rekao da nuzno nes ne stiima...ipak je napravio clean install i ne vjerujem da ima malware-a...

8 godina
offline
Re: Service Host koristi 96% diska
Gorstak79 kaže...
win10pro kaže...
Gorstak79 kaže...

daj samo skini crystal disk info i okini screenie i uploadaj ovdje...malo mi je cudno da ti niti 10mb/s zauzima 96% diskovog vremena....cak i pretpotopni diskovi bi morali bar 30 mb/s moci potegnuti

 

Ovisi kako čita, kod mene zna biti i 2-3 MB/s pa 100%, nekad 80 MB/s. Disk je ok.

 zelim vidjeti jel i njegov ok, nisam rekao da nuzno nes ne stiima...ipak je napravio clean install i ne vjerujem da ima malware-a...

 

Ok, samo sam napisao da može biti i manje od 10mb/s na 100%, pogotovo ako čita više fajlova odjednom.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Service Host koristi 96% diska

Skinuo i uradio test, sve izgleda savrseno.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice