Win 7 Internet

poruka: 3
|
čitano: 1.145
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Win 7 Internet

Problem je sljedeci.....

Uredno konektiran i spojen na ruter, surfam netom, skidam aplikacije, igram igrice, razgovaram na skype, SVE U REDU i onda odjedanput Random nestane interneta.

Ruter i dalje radi normalno sve lampice gore, Win 7 ne pokazuje nikakvu gresku na networku (sve je u redu) , A Google chrome i Internet Explorer pokazuju da nema internet konekcije, također ni Skype nema interneta (pokusava se konektirat ali nemoze)

 

 

Znaci Random nestane inerneta, a sve normalno radi Win7 ne izbacuje nikaku gresku

Everest uredno pokazuje da je kompjuter spojen na Internet.

 

Evo danas mi se desilo da sam igrao jednu igricu preko Steam-a (multiplayer) i bio spojen na Skype.... Odjedanput pukne Skpye i nema vise pristut internetu ... također se izgubila i mogucnost pretrazivanja na internet izborniku jer i on javlja da nema internet konekcije, a ja normalno igram i steam je spojen na net :)

Jedino rjeselje mi je restartat komp i onda je opet sve normalno

 

 

Win 7 je svijeze stavljen prije par dana u cemu je problem ?

 

PS: Radi se o Windows 7 Ultimate 64 bit ....... Nisam napravi nikakav update windowsa (sad cu stavit da se skida 600 MB pa cu vidjet sta ce bit)

Ukoliko je netko imao slican problem neka se slobodno izjasni :)

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.8.2014 17:43 (Vesh).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Win 7 Internet

REPAIR-ani Windowsi .... problem RIJESEN....

 

Moze Lock

15 godina
offline
Win 7 Internet

-nekoliko sati-dana.. problem je 'širi' tj izgleda da je i sam google u problemima (za sad nema infoa, npr DDoS ili nešto treće..).

Ako se npr koriste googleovi DNS serveri ili bilo koja usluga, mogući su prekidi (dok direktno upis radi, kao i ostatak weba).

 

gornji slučaj može biti nevezan.. a možda nije trebalo 'popravljati' windowse.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice