Win 7 na Win 8.1 ili Win 10 laptopu?

poruka: 11
|
čitano: 3.282
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Win 7 na Win 8.1/Win 10 laptopu?

Pozdrav! 

 

Kupio sam novi laptop, a na službenoj stranici ima drivere samo za Windows 8.1 i Windows 10. Da li mogu ipak snimati neke neslužbene drivere za Windows 7 bez problema ili je pametnije da snimam ili Windows 8.1 ili Windows 10? Stvarno bi volio ostati na sedmici jer mi je super, ali ako baš budem morao drukčije da biram... 

 

 

Hvala lijepa!

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Win 7 na Win 8.1 ili Win 10 laptopu?

Kamerom se snima. Upravljački se programi prvo preuzimaju, a potom instaliraju.

 

Instaliraj 8.1 ili 10. Windows 7 je u produženoj podršci pa je logično da više nema novih upravljačkih programa.

bolje.hr - Bolje je hrvatski!
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Win 7 na Win 8.1 ili Win 10 laptopu?
Arendelle kaže...

Kamerom se snima. Upravljački se programi prvo preuzimaju, a potom instaliraju.

 

Instaliraj 8.1 ili 10. Windows 7 je u produženoj podršci pa je logično da više nema novih upravljačkih programa.

 

Odmah na 10....

:-) 

8 godina
odjavljen
offline
Re: Win 7 na Win 8.1 ili Win 10 laptopu?
bunkermax kaže...

 Odmah na 10....

:-) 

 Ili na gusarski 8.1 koji će nekim čudom postati legalna (bar za MS i aktivacijske servere) Desetka. :)

bolje.hr - Bolje je hrvatski!
10 godina
protjeran
offline
Win 7 na Win 8.1 ili Win 10 laptopu?

 

Samo kaj su takva  "čuda" sve teže izvodiva uz svu tu telemetriju i kojekakve nadzorne alatke ugradene u skoro pa svaki softver. .

 

 

 

Btw, kaj se polako sa lektoriranja prebacujes u softversku tematiku  ?

:-)

 
1 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Win 7 na Win 8.1 ili Win 10 laptopu?
bunkermax kaže...

 

Samo kaj su takva  "čuda" sve teže izvodiva uz svu tu telemetriju i kojekakve nadzorne alatke ugradene u skoro pa svaki softver. .

 

 

 

Btw, kaj se polako sa lektoriranja prebacujes u softversku tematiku  ?

:-)

 A dobro, očito nisu teško izvediva (a ne izvodiva) kad ljudi to masovno rade. Kako i ne bi? Nije moralno prihvatljivo, ali novčanik se sigurno neće buniti.

 

Softver je oduvijek bio zanimljiviji od lekture.

bolje.hr - Bolje je hrvatski!
10 godina
protjeran
offline
Win 7 na Win 8.1 ili Win 10 laptopu?

 

A čuj...svaka medalja ima dve strane.  Ja kao dio it branše svaki piratski softver vidim kroz brojku izgubljenih radnih mjesta a naravno da taj svaki lopovčić to vidi kao uštedu....

 

 

NNo da neodemo u offtopic, tvorcu ove teme bih svakako preporucio desetku, bar nek ju proba pa onda bu mu lakša odluka...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Win 7 na Win 8.1 ili Win 10 laptopu?

@Arendelle Malo bahat komentar:)) Znam da se preuzima, pa instalira, ali mislim da nije grijeh iskoristiti riječ "snimati"... Iako hvala na pomoći:)

 

@bunkermax Tebi kažem samo hvala lijepa:) 

 

 

 

 

 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Win 7 na Win 8.1 ili Win 10 laptopu?

Molim vas da mi kazete da li ce dogradnja sa win 7 na novije verzije utjecati na performanse ili je sve to slicno, ako nije, sto mi preporucate: da ostanem na 7ici ili da idem na noviji sustav, jel sto se tice

win7 meni ne treba bolji nisam neki hc user...unaprijed zahvaljujem na odgovorima!

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.10.2015 14:29 (broono).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Win 7 na Win 8.1 ili Win 10 laptopu?

Moj brat koristi Windows Millennium i kaže da je dobar. Preporučam da napraviš upgrade na taj windows pa si onda miran sljedećih 5 godina.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Win 7 na Win 8.1 ili Win 10 laptopu?

ostanak na sedmici znači da ćeš pronaći sigurno sve upravljačke programe i za svaki uređaj u računalu ili vanjski. za verzije poslije nisam baš siguran. dakle, ovisi o tome koliko gravitiraš hazardu 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice