Windows 10 aktivacija preko telefona

poruka: 3
|
čitano: 2.854
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Windows 10 aktivacija preko telefona

Može mi netko objasniti sljedeće: Kupio sam windows ključ preko e-baya. Pisalo mi je da je korišten.

Nakon toga mi je prodavač rekao da aktiviram preko telefona. Sad mi je windows aktiviran. Hoću li dobiti kakav račun ili će vrijediti taj njegov kod? 
Što sam sad zapravo napravio?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Windows 10 aktivacija preko telefona

Aktivirao windows...

kužim ja kaj ti očeš reč, kad je na full za svaki fajl iz te vreče se bude ogasio pri pokretanju istog...pismenost by Mrakky
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows 10 aktivacija preko telefona
Gremlin144 kaže...

Može mi netko objasniti sljedeće: Kupio sam windows ključ preko e-baya. Pisalo mi je da je korišten.

Nakon toga mi je prodavač rekao da aktiviram preko telefona. Sad mi je windows aktiviran. Hoću li dobiti kakav račun ili će vrijediti taj njegov kod? 
Što sam sad zapravo napravio?

- zato su neki izvori pouzdani ili 'možda'.. naravno zbog cijene se rizik ponekad isplati. Imao si sreće, tj 'telefon' je bio dobre volje i dao ti novi key-aktivaciju kojim si aktivirao win licencu.

- kakav račun bi trebao dobiti? Od koga..

priča ide ovako, postoje windowsi (jedni), nema original-pirat jer pirat ne radi win, on ih 'samo' aktivira na 'alternativni' način. Zapravo postoji samo licenca/key/aktivacija. Već par godina možeš najnormalnije skinuti win ili office s MSovih str., instalirati. Kad te traži key, uneseš i to je to, kupuje se zapravo key (ne OS) tj licenca=pravo na korištenje. Tako da key može biti 'pravi-ili fejk'.. kupio si fejk i telefonom si dobio pravi. Ovaj put je tebi uspjelo, ali idućem korisniku ne mora, dovoljno da ga 'telefon' odbije i tad je 10-20$ bačen novac. Zato ako ništa drugo, provjerite kritike/ocjene trgovca prije kupnje.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice