Windows 10 instalacija

poruka: 6
|
čitano: 3.596
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Windows 10 instalacija
Kupio sam HP laptop danas i moram priznat da mi je ovo prvi freedos laptop i nemam nikakav instalacijski disk. Zelio bi instalirat win 10 probnu verziju dok ne nadjem key i otkljucam na full. Bio bi vrlo zahvalan na pomoci.
Bez obzira na sve zivot ide dalje
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Windows 10 instalacija

a (nova) tema je potrebna zbog..?

ili što je pitanje, nemaš nikakav disk, otključavanje na full, izbor laptopa-HP ili neka samopomoć?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
11 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 instalacija
Prvo pitanje je prije svega sto nemam nikakav instalacijski disk a novi laptop je freedos i sto napraviti?
Bez obzira na sve zivot ide dalje
15 godina
online
Re: Windows 10 instalacija

za install medij, prazan DVD + snimač ili USB stikić +4GB.. software koji to odradi (ili MSov wizzard-tool..)

pribaviti ISO, snimiti ga.. svodi se na klikanje. Sve je na MSovim stranicama. Naravno, za obične korisnike se traži key kao prvi korak (potražiš dalje, može i drugi izvor bez keya, također s MSovih servera ali na drugi ulaz-vrata..).

-naravno, to pretpostavlja da imaš funkcionalan PC.. bez toga, ništa.

 

a pitanje (moje) je bilo više zbog postojanja tema, instalacije, linkovi, .. za sve što ti je potrebno.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
11 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 instalacija
Ispricavam se, totalni sam laik u vezi freedosa druga dva laptopa sam odradio jer su imali odradjeni win i sve sam napravio al freedos bas i ne. Zato sam vam se obratio. Ako negdje zapnem slobodno se obratim? Sve sam trazio i nigdje da nadjem...mozda na krivim mjestima. Isprike zbog toga.
Bez obzira na sve zivot ide dalje
15 godina
online
Re: Windows 10 instalacija

s fredosom nećeš baš nešto .. moraš imati install medij ili moraš ga napraviti na 'normalnom' PCju (koristeći npr windowse..), bez jednog od tog dvoje ništa.

 

s MCtoolom može (iz windowsa i traži key), alternativno dugi downloader.. ali opet moraš imati PC na kojem ćeš sve napraviti (skinuti-snimiti).

-ako planiraš kupiti key, u trgovini traži s medijem i eliminiraš problem.

 

vidi teme windows/install .. sve piše kako no bez PCja nikako.

 

evo i jedan linkić.. nek se nađe. :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.2.2017 23:14 (ihush).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice