Windows 10 - lozinka za ulazak / problem

poruka: 3
|
čitano: 2.658
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Windows 10 - lozinka za ulazak / problem

Pozdrav,

 

neki dan sam se morao prijaviti na microsoftov račun  kako bi na windows 10 nešto pokušao skinuti sa trgovine one njihove i od tad mi stalno traži prijavu sa lozinkom u sustav kad ugasim / restartam komp-

Nemam pojma kako da maknem tu lozinku da ne traži kao prije što je bilo, na sedmici sam znao, ali ovdje ne mogu skontat.

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Windows 10 - lozinka za ulazak / problem
Jole-Ri kaže...

Pozdrav,

 

neki dan sam se morao prijaviti na microsoftov račun  kako bi na windows 10 nešto pokušao skinuti sa trgovine one njihove i od tad mi stalno traži prijavu sa lozinkom u sustav kad ugasim / restartam komp-

Nemam pojma kako da maknem tu lozinku da ne traži kao prije što je bilo, na sedmici sam znao, ali ovdje ne mogu skontat.

 

 

 

 Netriba nam još Windows 10 tema imamo ih i previše stoga probaj u odgovarajućoj temi upitat http://www.bug.hr/forum/topic/windows/windows-10-problemi/228866.aspx

15 godina
offline
Re: Windows 10 - lozinka za ulazak / problem

lozinka se ne miče, možeš podesiti, automatizirati, isključiti.. ali ne maknuti. User+Pass su dvije obavezne stvari.

kako? vrlo lako, zna google u sekundi ili neka tema.. u CMD control userpasswords2 .. kliknext, +podešavanje opcija kao lock-power..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice