Windows 10 nestali programi

poruka: 4
|
čitano: 930
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Windows 10 nestali programi

Pozdrav!

Danas mi je W10 poludio. Izgubio sam program shortcutove u start meniju i kada ručno searcham programe u startu, nema ih, ali su instalirani(nalaze se u Programs and features) i može ih se normalno pokrenuti iz njihovog foldera.

Sinoć sam formatirao jednu particiju:

Imao 1 TB HDD sa dvije particije(OS i pohrana) i ubacio SSD. Instalirao friško W10 na SSD, a particije na starom HDD-u su ostale(stari OS stoji već 6 mjeseci). Sinoć formatirao staru OS particiju i na nju prebacio svu multimediju sa druge stare particije(dakle, trenutni OS(C:) nije diran nikako) i pusito defrag particije sa koje sam prebacivao(Steam i sl.).


Danas upalio laptop, sve normalno i nekada su se tijekom dana izgubili programi. I sada sam ga restartao u nadi da će riješiti(nije) i kada se pokrenuo, zaboravio je sve WiFi mreže.

 


Ima netko iskustva ili savjeta?

 

 

Hvala :)

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Windows 10 nestali programi

bump

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Windows 10 nestali programi
chutac kaže...

Pozdrav!

Danas mi je W10 poludio. Izgubio sam program shortcutove u start meniju i kada ručno searcham programe u startu, nema ih, ali su instalirani(nalaze se u Programs and features) i može ih se normalno pokrenuti iz njihovog foldera.

Sinoć sam formatirao jednu particiju:

Imao 1 TB HDD sa dvije particije(OS i pohrana) i ubacio SSD. Instalirao friško W10 na SSD, a particije na starom HDD-u su ostale(stari OS stoji već 6 mjeseci). Sinoć formatirao staru OS particiju i na nju prebacio svu multimediju sa druge stare particije(dakle, trenutni OS(C:) nije diran nikako) i pusito defrag particije sa koje sam prebacivao(Steam i sl.).


Danas upalio laptop, sve normalno i nekada su se tijekom dana izgubili programi. I sada sam ga restartao u nadi da će riješiti(nije) i kada se pokrenuo, zaboravio je sve WiFi mreže.

 


Ima netko iskustva ili savjeta?

 

 

Hvala :)

 Imam ja iskustva.To se i meni desilo i kada sam trazio savjet na win10 grupu,proglasili su me ludim i glupim.Kao da izmisljam i sl.Pa eto...Napokon da se jos netko sreo sa istim problemom.Znaci da nisam tolko lud koliko netko pise.Moj ti je savjet da npr izbjegavas instalaciju odredjenih programa.Meni je 2x izbrisao OCCT,BSPlayer i FormatFactory.A prvi puta mi je izbrisao i Google Chrome.Tako da nemoj se iznenaditi,ako opet dobis obavjest kao....Windows has delete some programs for better optimisation.Barem meni je ta poruka dosla.Da me barem obavjestio u stilu,win want to delete some programs for better opti.Ali neee....on brise pa se ti slikaj.Evo sada sam ponovno instalirao BS Player,ali ocekujem u roku od par dana da ce ga ponovno izbrisat.

13 godina
neaktivan
offline
Windows 10 nestali programi

Meni su programi instalirani i normalno ih koristim, ali ih ne mogu naći preko start searcha nego moram startati iz foldera.


Užasno iritantno. Još nisam dobio ni poruku, ništa, samo su nestali i ne mogu ih vratiti...

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice