Windows 10 problem s instalacijom

poruka: 2
|
čitano: 952
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Windows 10 problem s instalacijom

Dobar dan svima,

 

Vec cijeli dan pokusajem instalirati Windows 10 na prijateljev laptop. Windows 10 je bootan na usb.

Usb sam dao prijatelju i on je pokusao instalirati al mu nije dalo instalirati te se on zafrkavao sa diskpart-om i udrio je clean na krivi disk a nije napravio backup prije toga. Te sada laptop nezeli citati usb, pokusao sam sa usb 3.0, usb 2.0, i svasta ostalo sta sam nasao na internetu al nista neradi.

 

Stalno dobivam ovu poruku: https://rog.asus.com/forum/attachment.php?attachmentid=50897&d=1438896721&thumb=1

 

Bio bih vrlo zahvalan ako bi neko mogao pomoci s ovim jer stvarno neznam sto treba napraviti, dali trebam ponovo instalirati drivere za usb? 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows 10 problem s instalacijom

imaš temu.. (pročitaj)

- usb je ok (inače tu poruku/sliku ne bi ni dobio)

- podesi BIOS.

 

(ok, sad bi išlo pitanje, kako/što..) :)

- opcije, ovisno o želji, potrebi, requirementsima OSa ili OSeva koje želiš koristiti. Npr UEFI-legacy, ide-ahci, sec.boot, fast.boot, CMS/QBM, to lančano utječe na npr GPT/MBR, moguća i enkripcija, pa i izrada install medija u odgovarajućem modu.

- ili kad se sve samo od sebe posloži, ubaciš, bootaš, radi... a ti nextaš. Može za početak, npr samo reset BIOSa (po meni najgore, jer tad ne znamo ništa), pa next..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.3.2017 16:42 (ihush).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice