Windows 10 - problemi izdvojena tema

poruka: 6.671
|
čitano: 1.704.304
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 10 - općenito
10 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi

@Anđeo bez falinge

Nemoj praviti "falingu" mjenjajući temu na pravopis.

Evo ja na forumima "pišem kako govorim" i to neću minjat radi pojedinaca koji me ne razumiju.

....kao i ja one sa zrakomlatima , usmjernicima , udruživačima itd.

6 godina
protjeran
offline
Re: Windows 10 - problemi
AF139 kaže...

@Anđeo bez falinge

Nemoj praviti "falingu" mjenjajući temu na pravopis.

Evo ja na forumima "pišem kako govorim" i to neću minjat radi pojedinaca koji me ne razumiju.

....kao i ja one sa zrakomlatima , usmjernicima , udruživačima itd.

 

 

I ja sam Dalmatinac ali živim u Osijeku.

Jedno je pisati narječjem ali oooooonooooo...........straaaaavavaaa

Iiii.....ne minjan ja temu.

Nitko ne zna odgovoriti zbog čega su driveri za USb 2.0 i 3.0 nakon upgradea poblesavili ?

Itko ?

Po običaju, nitko.

 

Samo san napisa da san se vratia na 8.1 a vi kamenjen po meni ka po Isusu.

Odnia vas đava manite....

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
12 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi
Seronja nezauzet kaže...
big smoke kaže...

Ima li netko problema sa sleep modeom, naime prije kumulativnog update u 5.mjesecu je dizanje iz sleepa normalno radilo.

Nakon instalacije kumulativnog updatea komp normalno odlazi u sleep ali nakon podizanja jedino dobivam "no-signal" poruku na monitoru i jedino šta mi preostaje je restartanje kompa na gumb.

Obrisao sam taj kumulativni update i nakon toga je sve šljakalo. Pretpostavio sam da se radi samo o bugu koji će fixat u nekom od sljedećih updateova.

No danas sam updateo na v1803 i naravno identična stvar.

 

Više ne znam šta bih isprobao, sve postavke su iste kao i prije.Ove stvari su provjerene čisto da vidim da li se možda nešto promijenilo nakon updatea.

- Power plan sam provjerio ( sve je kao i prije)

- driveri su up to date

- u device manageru pod Keyboard stavljena je kvačica na "allow the device to wake the computer"

- hibernacija je isključena

- pokrenut Windows Power troubleshooter

Probaj za test na disable c6 i cool n quite u BIOS-u.

Meni je upravo C'n'Q počeo raditi ogromne probleme sa zadnja dva update-a. Doduše ne sa 'sleepom' već kod dizanja windowsa.

  C'n'Q sam ugasio odmah prvog dana.

Ne znam stvarno više šta bi moglo riješit ovaj problem.

BIOS je na zadnjoj verziji, pregledao sam sve drivere i manje više je sve up to date tako da više nemam ideje.

 

16 godina
offline
Windows 10 - problemi
Pozdrav, u pitanju win 10 x64, upalim komp winsi se podignu i gornji desni kut ikona od volume bar, koju nikak nemrem maknut, internet bruji o tom problemu, al nisam naišao na neko stalno riješenje, uglavnom ekipi lagano pije živce, kao i meni:)

Problem riješim restartanjem winsa, jel ima ko neko drugo riješenje bez da radim restart?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi
Zar nije gornji lijevi?
morrisoN
16 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi
morrisoN kaže...
Zar nije gornji lijevi?

 Točno!

Gornji lijevi..

15 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi

- upališ .. i onda restart popravi? :)) neobično, jer paljenje=restart i tad ako se ponavlja nije 'pravilo' nego neki RND uzrok. .. sleep/hyber nije 'gašenje'...

- pa moguće, fastboot, postavke biosa, zaglvljene tipke, .. i driver, jer volume indikator je stvar drivera/softa ne direktno win-OSa. Laptopi su priča za sebe (bios, memoriranje nekih postavki + fastboot/sleep a sve je povezano). npr možda treba noviji-fixan BIOS ili driver.

-to što 'internet bruji'.. je nevažno, jer se meni na stotinama računala taj problem ne dešava, pošto korsitimo iste-identične win, tad je jedini mogući odgovor da nije problem u win, nego u hw+sw (driver+ostalo) i postavkama, pa čak do tog da je neki malware (vole se skrivati kao neki driver..).

 

-ako postavke/driver ne fixaju, tad jedino clean.. i tad zapravo dokažeš sa nije problem OSa (win) nego nećeg trećeg.. +ako napraviš clean i nema problema (ili ima) postaj, kao info iz prve ruke. To je važnije nego 'brujanje..' :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
8 godina
neaktivan
offline
Windows 10 - problemi

Zašto se video u formatu MKV ( skinuto s YouTubea) , ne može potjerati,preskočiti dio ili ti premotati naprije nego moram sve gledati kad koristim programe Filmovi i Tv (zadano) ili ako otvorim u Windows Media Player ?
Može se pogurati naprije ili preskakati dio i ubrzati kad je neki drugi format videa , na primjer MP4
Samo sa starim MPC-CH mogu što god želim u bilo kojem formatu videa.
To se dešava samo meni ili je to svima tako i može li se što tu napraviti da radi?

Hvala.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi

mkv i avi su samo kontejneri, format-kompresor je nešto drugo i zapravo nema veze.. stvar je do playera (soft) koji (ne)nudi opcije.. dok je nekadašnji powerdvd mogao playati po frame naprijed-nazad.. itd.

+ sadržaj online kao yt može biti oganičen npr playa reklamu koju možeš prskočiti tek za 5 sec itd.. i to ovisi o playeru tj u slučaju onlineservisa ono što ga namjerno ograničava..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
6 godina
protjeran
offline
Windows 10 - problemi

Joooooooj...javio se vrhunaravi kolega ihush 

 

Tebi kad ljudi poput mene postave jednostavna pitanjaa ti  ne znaš objašnjenje ?!

Zapetljati znaš, znate dečki, driveri, ovo nije kompatibilno s ovim, ovo je s ovim ali Ms to ne podržava...blablabla......

Ti si pametan človek, dosta znaš o računalima ali brate, jebiga....napiši na pitanje na koje ne znaš odgovor;;;;;;;;;; NE ZNAM  i gotovo, nisi ti bog.....(upssss..zna li taj bog sve), aliiii znam da ti ihush NE ZNAŠ

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.8.2018 20:54 (Anđeo bez falinge).
 
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Windows 10 - problemi

   

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi
Anđeo bez falinge kaže...

Joooooooj...javio se vrhunaravi kolega ihush 

 

Tebi kad ljudi poput mene postave jednostavna pitanjaa ti  ne znaš objašnjenje ?!

Zapetljati znaš, znate dečki, driveri, ovo nije kompatibilno s ovim, ovo je s ovim ali Ms to ne podržava...blablabla......

Ti si pametan človek, dosta znaš o računalima ali brate, jebiga....napiši na pitanje na koje ne znaš odgovor;;;;;;;;;; NE ZNAM  i gotovo, nisi ti bog.....(upssss..zna li taj bog sve), aliiii znam da ti ihush NE ZNAŠ

-spamer/troll. Dok kanjđi hijeroglifi zatrpavaju skoro nevažno.. no ipak bi modovi mogli moderirati.

-imaš li pitanje, odgovor ili ispravak? Kakve veze s temom ima tvoj post? Odgovori čovjeku ako znaš, ispravi, .. ne trolaj.

..  i ne spominji nick uzalud - jer ja jesam ON. :))

 

-umoran sam od takvih (postova).. i da znaš čitati (s razumijevanjem) vidio bi odgovor. Prvo da to nije stvar kontejnera kao mkv, nego playera-softa, drugo da svaki podatak-dokument-file može biti ograničen, npr pdf može biti zaključano editiranje, printanje itd.. ili film može imati hdcp/dcm itd.. kao što se reklame ne daju preskočiti.

Pošto ti razumijevanje slabo ide, prevedeno, odgovor je: zbog playera i mogućih ofraničenja, dok je pitanje bilo zašto.. ili imaš neki ispravak ili bolji odgovor?

 

-možda će iduće pitanje biti koji player? .. playeri me ne zanimaju pretjerano i moguće da ih danas ima novih/boljih, .. recimo bs-player.. (možda postoji neki noviji) dok je izgled ili željene opcije opet stvar želja-potreba osobe.

-bs je kao bezbrojni drugi soft postao teški bloat, poželjan je neki stariji v262 i sl. .. prednost, kod installa ponudi DL potrebnih kodeka, kao većina bloata, sve ostalo se može odbiti (juzer naivno misli da je sve ponuđeno = potrebno). Ista stvar je sa ostatkom softwarea/free .. prepuno bloataa ili mastadonti kao winamp. Juzer treba probrati, vidjeti što mu odgovara pa i izgledom (jer to je juzerski izbor) i ugl odbiti sve dodatno ponuđeno. Kod clean installa ili novijih win, potrebno je instalrati stari redist2010 directx (9.0c), jer ga odavno koriste stariji/svi playeri i tad je izbor playera širok, svaki može sve samo su potrebni kodeci (razni codec pakovi mogu instalirati svašta, instalirajte samo ono što vam je potrebno i provjereno.. bs je zato odličan, kao dio installa ponudi DL potrebnog i dalje ne gnjavi, nema viška nepotrebnog softwarea..).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
6 godina
protjeran
offline
Re: Windows 10 - problemi
bitanga1965 kaže...

Zašto se video u formatu MKV ( skinuto s YouTubea) , ne može potjerati,preskočiti dio ili ti premotati naprije nego moram sve gledati kad koristim programe Filmovi i Tv (zadano) ili ako otvorim u Windows Media Player ?
Može se pogurati naprije ili preskakati dio i ubrzati kad je neki drugi format videa , na primjer MP4
Samo sa starim MPC-CH mogu što god želim u bilo kojem formatu videa.
To se dešava samo meni ili je to svima tako i može li se što tu napraviti da radi?

Hvala.

 Pogledaj da ti završna ekstenzija video fajla u MKV containeru nije/je d3g. (zna praviti probleme)

Instaliraj VLCplayer KLite codec pack i vozi.

evo, jednostavno bez suvišnog rastavljanja atoma u dijelove.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.8.2018 10:56 (Anđeo bez falinge).
15 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi
Anđeo bez falinge kaže...
bitanga1965 kaže...

Zašto se video u formatu MKV ( skinuto s YouTubea) , ne može potjerati,preskočiti dio ili ti premotati naprije nego moram sve gledati kad koristim programe Filmovi i Tv (zadano) ili ako otvorim u Windows Media Player ?
Može se pogurati naprije ili preskakati dio i ubrzati kad je neki drugi format videa , na primjer MP4
Samo sa starim MPC-CH mogu što god želim u bilo kojem formatu videa.
To se dešava samo meni ili je to svima tako i može li se što tu napraviti da radi?

Hvala.

 Pogledaj da ti završna ekstenzija video fajla u MKV containeru nije/je d3g. (zna praviti probleme)

Instaliraj VLCplayer KLite codec pack i vozi.

evo, jednostavno bez suvišnog rastavljanja atoma u dijelove.

 -vidiš, kad hoćeš, možeš.. :) mada je ovo opet više 'zbog mene' -jelda? :)))

-pa ok, bar mali pomak, no i dalje ne čitaš s razumijevanjem (nego sad ''ljuto'').. pa tako ne vidiš da mu sve radi s mpc-ch.. dakle, codece ima, kao što sam može zaključiti da je stvar u playeru tj njegovim mogućnostima.

-predložio si vlk, ja bs, predložio si klite pack (nije loš ali bloatast), ja samo nužni dio-potrebno što obavi bs.. ako nedostaje, i sad u čemu je razlika ili razlog za svađu-ljutnju? Potreba za spamom? I ovo je višak, no možda nam pomogne za dalje.. ne treba spamati teme, imamo ih dovoljno ako želimo brbljati ili svađati se.. :)

-kad pita zašto, možda je tvoj hint dobar odgovor, možda je problem d3g ili nešto slično, sam format-codec, dok je kontejner nevažan tj avi-mkv ne znači baš ništa ako se ne zna što je ispod haube i smisao je da juzeri to počnu razlikovati, tad će poneki i naučiti, razumjeti zašto.. ili kako. Pa sad ako je potrebno, možeš nastaviti (objasniti što je to bilo u prethodnom postu, u čemu je problem ili u čemu je nezanje? .. npr ako je potrebno mogu ja ispraviti .. da ne dezinformiram juzere). :)

 

-da, i ovaj post je višak, no .. kao pitanje, forumašima, modovima..? želimo li uredne teme, s točnim navodima-uputama ili trkeljanje? Netočno treba ispraviti, ukloniti, ne zbog nas dvojice, nego zbog juzera koji čitaju i traže odgovor.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
6 godina
protjeran
offline
Windows 10 - problemi

ljudima treba pojednostavniti jer (nemoj misliti da nešto ad hominišem na tebe) često pišeš preopširno i većini nejasno, puno je tu juserima nebitnih detalja nakon čega im u glavi nastane kaos.

Eto, meni još nitko nije odgovorio na moje pitanje o naglom prestanku zapisivanja vanjskih USB diskova nativnim brzinama, već su ikod USB 2.0 i kod USB 3.0 pale na identićnih 28,8 MB/s nako zadnjeg upradea win 10.

Pazi, danas sve ok, sutra brzine više nisu iste.

Jesam li čačkao nešto po registry bazi, nisam, jesam li polio računalo hladnom vodom, nisam, je li netko drugi prčkao po desetici, nije.

 

Ljut sam na tebe jer se za svaki post koji nije bitan poput moga prikvačiš i pretemeljito objašnjavaš a moj si dva puta preskočio .

da si bar napisao sorry man, ja stvarno ne znam odgovor .

ako ti ihush ne znaš tko,  onda na ovoj temi zna ?

a ti si hladno izignorirao moja dva posta.

 

u tomu ti je moj cijeli hejt prema tebi...

ove postove shvati kao dobronamjeran flame, ništa drugo.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Windows 10 - problemi

Kupio sam novu ploču i procesor.

Jedan dan sam radio backupe, razmišljao što mi sve treba ako Windowsi neće raditi na novoj platformi, pazio na SATA utore da ostanu isti driveovi (makar se to promijeni s jednim klikom)....

 

I na kraju sam zaboravio napraviti ono što je više puta bilo spomenuto u temi: "odjaviti" Windowse i ponovo aktivirati s novom pločom.

Sad mi više ne vrijedi ključ.

 

Može li se kako vratiti?

Ili bolje da kupim novi? Vidim na ih na e-bayu ima već za 2 dolara!

 

 

EDIT: 

Windowsi su mapi pronašli sve dirvere za ploču. Ostavim kak je, ili idem skidati s stranice proizvođača ploče?

Ili još bolje, pronaći drivere za svaku komponentu posebno?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.8.2018 17:39 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi
Anđeo bez falinge kaže...

.

.

a ti si hladno izignorirao moja dva posta.

..

 -jer nisam vidoviti milan.. i ono što ne mogu provjeriti/znati ne ''popravljam'' .. uz to da nisam nikome pa ni tebi nešto dužan, dobra volja.

-koja mbo/chipset, driver, provjereni svi kablovi, napajanje, 100% čist sys, ... + ima i onih soft ubrzivača. Možda ti je prije bio instaliran (automatika s CDa..) i u nekom buildu nrp 1803 izbačen.. možda su u šumici, možda nije ono što mogu tvrditi i zato ne tvrdim. Držim se pravila da se na ćoravo ne popravlja, tj da se ne treba predlagati nešto što može pogoršati stvar a čačkanje po sys može upravo to. Preživjet ćeš i s nižom brzinom, manja šteta nego nešto pokvariti do kraja.

 

-npr, ako je kvar, tad je povezano s napajanjem + mbo stabilizacija napona, jer je za 3.0 brzinu transfera stabilan napon jako važan, dok starenjem sve komponente gube efikasnost uz to što se povećava otpor i smanjuje snaga.. od nazivnih 5V uz 10% tolerancije, možda padne na 4,5V možda imaš uklučeno 5-10 uređaja, možda.. ''možda'' nije odgovor nego ćoravi/vidoviti milan.

-možda više nikad nećeš dobiti takvu brzinu, možda je ta brzina bila 'greška' pogrešan prikaz, trik itd..

 

-boot nekog livea i probaš u njemu, .. ako radi brže tad znaš da nije kvar, ali problem, live ne mora dati takve performanse (tek instaliran + driveri..).

-cleaninstall .. ono što znaš da ti je radilo, npr w7, 8, 8.1, 10... 240/1703-1803..LTSB, svaki build je za sebe, wdm verzija drivera, izmjene.

-moraš biti 100% čist-sterilan, kad ne znaš gdje je problem tad jedino korak po korak, eliminacijom a to možeš jedino 'sterilizacijom' .. i samo ako je soft problem, tad možda nabodeš kombinaciju koja je radila brže. Sve za clean možeš-moraš ponavljati više puta, format-clean.. jer jedino tako možeš biti siguran da nije neki mix drivera-postavki krivac. + bez interneta, jer za vrijeme installa vuče update + ako je i tad povukao update, tad možda upravo za usb a možda više taj ne postoji ako je npr bio bugovit i sl. .. i tako...

 

-jel sad jasnije zašto ignoriram to tvoje pitanje? :) jer nema odgovora ''klikni tu i tu, gotovo.''.. a možda je baš nešto takvog u reg.fileu :))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
6 godina
protjeran
offline
Re: Windows 10 - problemi
ihush kaže...
AMožda ti je prije bio instaliran (automatika s CDa..) i u nekom buildu nrp 1803 izbačen.. možda su u ...višak

 Točno.

Preko noći su se sva tri diska poremetila samim upgradeom na 1803..

Sve ono s naponima, kablovima, starenje konf je ćorak.

Dakle, ponavljam.

Nisam ni ja Baba vanga ali znam da je kriv Microsoftov upgrade.

To je ono što ti mrziš čuti i uvijek si beskompromisni borac protiv njegova veličanstva microsofta.

stalno nešto kake s tom deseticom i to je jedina dijagnoza svih problema koji se ljudima pojavljuju.

 

evo, meni veselo kucka win 8.1 treći tjedan, brzine USB-a su kao i prije i zamisli;  Kad isključiš računalo,,,win 8.1 sam isključi svjetleći miš dok win 10 to nije znao.

Miš je uvijek ostajao svjetliti i mijenjati boje po rubovima, zelena, roza, pinki...

 

da, nije kriv win 10, nešto mi se zbrćkalo......

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
15 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi
Anđeo bez falinge kaže...
..protiv njegova veličanstva microsofta.

..

 za ili protiv.. :) meni je to sve soft, pa i kad je micro-soft.. (a je, seru ga .. al' štaš..).

-ono što mi je blesavo, imaš isti ISO, build.. osoba 'a' ima problem, osoba 'b' nema, pri tome je HW šaren, postavke, kombinacija softa i drivera... no tebi je krivac MS? Super.

a kao btw, broj juzera windowsa je poveći, dok par tisuća njurga, par stotina miliona radi.. tak da ne bi rekao da je to problem softa, više druge strane, nervoze, postavki, neki treći faktor ili OrsonWales.. dok za sve postoje amateri, postoje i oni koji znaju, njima uz iste/slične uvjete računalo nekim 'čudom' radi s manje problema. Kad npr njurgam protiv CCa ili raznih tweakera, postoji razlog, kao kad njurgam protiv onih koji skidaju tkoznašto/odtkozankud umjesto čisto s MSa ili kad njurgaju protiv naziva layouta 'standard'.. ne branim pri tome MS nego blesavost. :))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
6 godina
protjeran
offline
Windows 10 - problemi

win 10 je odličan sof za veće firme gdje kloniraš priko mreže računala, opališ dva firewalla, zabraniš userima ići na 60% "bezopasnih" stranica, nitko ne smije pokrenuti nikakvu exe datoteku i tak to.

Priznajem, radi kao vura.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Windows 10 - problemi

Nakon zadnja 2-3 ažuriranja, otvorim file explorer i smrzne se.

Nakon 3 otvaranja radi normalno.

Ima li tko ideje o čemu se radi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Windows 10 - problemi
CROGamerJosip kaže...

Nakon zadnja 2-3 ažuriranja, otvorim file explorer i smrzne se.

Nakon 3 otvaranja radi normalno.

Ima li tko ideje o čemu se radi?

 Ako sam nešto naučio sa win 10 je to da se ne isplati 'popravljati' kada počnu problemi. Samo ulaziš u rizik novih problema.

Lijepo otići na hladno pivo sa društvom, a prije toga pokrenuti 'reset' win10.

 

10 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi

ŠKODA > Šofer Kvari Ovaj Dobar Auto

 

.. čini mi se da je ista stvar sa Win 10 jer meni sve radi normalno uz sva ta ažuriranja  i to još od upgrade-a sa Win7 bez nove instalacije..

15 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi
CROGamerJosip kaže...

Nakon zadnja 2-3 ažuriranja, otvorim file explorer i smrzne se.

Nakon 3 otvaranja radi normalno.

Ima li tko ideje o čemu se radi?

1. Provjeri stanje diskova.

2. Probaj isključiti indeksiranje fileova po diskovima.

    win+r pa ukucaj control.exe srchadmin.dll pa enter. Nakon toga za svaki disk možeš uključiti/isključiti indeksiranje.

morrisoN
8 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 - problemi
morrisoN kaže...
CROGamerJosip kaže...

Nakon zadnja 2-3 ažuriranja, otvorim file explorer i smrzne se.

Nakon 3 otvaranja radi normalno.

Ima li tko ideje o čemu se radi?

1. Provjeri stanje diskova.

2. Probaj isključiti indeksiranje fileova po diskovima.

    win+r pa ukucaj control.exe srchadmin.dll pa enter. Nakon toga za svaki disk možeš uključiti/isključiti indeksiranje.

 Hvala na odgovoru, proradilo je

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.8.2018 21:42 (CROGamerJosip).
13 godina
offline
Windows 10 - problemi

Zna li netko kako riješiti problem s taskbarom koji se ne skriva prilikom ulaska u full screen? Dosta mi je više restartanja Windows Explorera. 😐

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.8.2018 18:48 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi
Je li ti to jedini/primarni monitor?
morrisoN
13 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi

Da. To mi se događa na oba računala s Windows 10; svako ima svoj monitor.

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.8.2018 20:16 (Marko :D).
15 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi
Marko :D kaže...

Da. To mi se događa na oba računala s Windows 10; svako ima svoj monitor.

 Jesi li pokusavao blokirati Windows update?

Ako nisi, je li ti najnoviji build instaliran? (OS Build 17134.228)

Ako jeste odradi:

 

DISM.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth

 

a zatim

 

sfc /scannow

 

To bi trebalo riješiti problem.

 

morrisoN
13 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi

Nisam. Windows Update je uvijek uključen, Windowsi ažurirani na zadnju verziju (build je 17134.228). DISM nisam nikada pokretao, sfc /scannow jesam i nije pomoglo (kaže da nije pronašao nikakve nepravilnosti).

 

Pokrenem DISM, pa javim rezultate.

 

EDIT: Pokrenuo i DISM i SFC, za sada se taskbar više ne pojavljuje, ali vidjet ćemo.

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.8.2018 14:58 (Marko :D).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 10 - općenito
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice