Windows 7 nema zvuka!!!

poruka: 11
|
čitano: 11.941
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Windows 7 nema zvuka!!!

Imam Asusovu plocu sa integrisanom zvucnom ADI AD1888. Stavio sam Windows 7 64bit ali nema zvuka a ne mogu naci drivere. Da li se ko susreo sa ovakvim problemom i kako ga je rjesio...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 nema zvuka!!!

Čovječe vrati se ti na xp ja sam na glupom windowsu 7 i svakih pet min me izbaci iz neta pa nemam zvuka pa ovo pa ono a na xp sve je normalno.Sve u svemu pričekaj nove drajvere piše ti u bugu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.3.2009 23:34 (X-edd).
15 godina
offline
Windows 7 nema zvuka!!!

7-icu sam stavio da probam, ostavio sam XP. Imam Vistine drivere za zvucnu ali ih nikako ne mogu instalirati...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Windows 7 nema zvuka!!!

sačekaj dok se ne izda finalna verzija 7-ice. Do tad će većina proizvođača napraviti hardver i drivere za isti.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. (\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Windows 7 nema zvuka!!!
X-edd kaže...

Čovječe vrati se ti na xp ja sam na glupom windowsu 7 i svakih pet min me izbaci iz neta pa nemam zvuka pa ovo pa ono a na xp sve je normalno.Sve u svemu pričekaj nove drajvere piše ti u bugu.

 Covjek je postavio precizno pitanje u vezi zvuka u Windows 7 a nije trazio savjet o operativnom sustavu. Ovaj forum je stvarno postao "spam friendly"...
Kad smo vec kod sedmice meni radi bez greske zajedno s zvukom,driveri Realtek HD skinuti s stranica proizvodjaca.

Bilo je vec rijeci o tvojoj zvucnoj,mozda pomogne:
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.3.2009 8:17 (Kristyans).
15 godina
offline
Windows 7 nema zvuka!!!

Evo rijesio sam problem...Prilikom update-a windows je sam pronasao drivere...Ipak hvala svima na pomoci.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 nema zvuka!!!
Kristyans kaže...
X-edd kaže...

Čovječe vrati se ti na xp ja sam na glupom windowsu 7 i svakih pet min me izbaci iz neta pa nemam zvuka pa ovo pa ono a na xp sve je normalno.Sve u svemu pričekaj nove drajvere piše ti u bugu.

 Covjek je postavio precizno pitanje u vezi zvuka u Windows 7 a nije trazio savjet o operativnom sustavu. Ovaj forum je stvarno postao "spam friendly"...
Kad smo vec kod sedmice meni radi bez greske zajedno s zvukom,driveri Realtek HD skinuti s stranica proizvodjaca.

Bilo je vec rijeci o tvojoj zvucnoj,mozda pomogne:
 stvar je u tome da je taj proizvod još u BETA stadiju razvoja! a to znaci da ne mora sve nužno raditi! a rješenje ne mozes uvijek naći iz dva razloga:
1. proizvod se razvija pa nisu svi proizvođači hardware-a napravili drivere
2. premali krug ljudi ga koristi da bi se rješavali svi problemi

nitko nikoga ne zeli vrijeđati, samo treba imati razumijevanje za testne proizvode...
sta bi mu rekao da ne moze na internet sa win 7? nazovi t-com? pa onni donedavno nisu davali podrsku za vistu! (zapravo, ne znam da li jos i sada daju)
12 godina
neaktivan
offline
Windows 7 nema zvuka!!!

Nedavno sam instalirao windows 7 i  kad sam ga pokrenuo nema zvuka. N xp je bilo sve u redu. procesor mi je Intel Pentium 4640. Molim za pomoć.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows 7 nema zvuka!!!
neno123 kaže...

Nedavno sam instalirao windows 7 i  kad sam ga pokrenuo nema zvuka. N xp je bilo sve u redu. procesor mi je Intel Pentium 4640. Molim za pomoć.

 -instaliraj driver.

 - odspoji pa spoji žicu za zvučnik.. (u zeleni 3.5" jack)

 

- i nemoj sad pitati: kako, koji.... nemam čarobnu kuglu, dok ne napišeš potrebne podatke. Tj, kad saznaš koja MBO (ako je audio onboard) tad si saznao i rješenje (na str. proizvođača skineš odgovarjući driver, ako postoji...)

- za dalje ćemo vidjeti gdje zapinje. :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.9.2011 11:58 (ihush).
13 godina
neaktivan
offline
Windows 7 nema zvuka!!!

trebaju mi driveri za win7 32bit

ASUSTEK Computer INC

model: P5KPL-AM (Socket 775)

AA
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Windows 7 nema zvuka!!!
toniancic kaže...

trebaju mi driveri za win7 32bit

ASUSTEK Computer INC

model: P5KPL-AM (Socket 775)

Odaberi OS kad udes i skini.Klik.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice