Windows 7 startup problem

poruka: 6
|
čitano: 731
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Windows 7 startup problem

Pozz,

 

danas sam kupio neke nove djelove za komp tocnije ram, maticnu i procesor ostali djelovi su stariji, nisam minja hdd tkda je i win osta isti

slozia san sve komponente i radi sve samo sto kad dode da se ucitaje windows 7 one 4 boje kad se slazu, sloze se i onda se komp resetira i tako stalno

provava san one seme sa yt-a u cmd-u i system repair i nista..

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Windows 7 startup problem

http://www.sevenforums.com/bsod-help-support/169390-reboot-loop-after-win-logo.html

 

Probaj ovo, od 7 posta ti počinje govor o rješenju.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 7 startup problem

repair sam vec probao a nece ni da mi ude u safe mode

15 godina
offline
Re: Windows 7 startup problem
zmaaaj kaže...

Pozz,

 

danas sam kupio neke nove djelove za komp tocnije ram, maticnu i procesor ostali djelovi su stariji, nisam minja hdd tkda je i win osta isti

slozia san sve komponente i radi sve samo sto kad dode da se ucitaje windows 7 one 4 boje kad se slazu, sloze se i onda se komp resetira i tako stalno

provava san one seme sa yt-a u cmd-u i system repair i nista..

 kad mijenjaš matičnu, moraš ponovo instarirati windows, jer se podaci o hardveru "šalju" MS-u i vežu instalaciju windowsa s hardverom (matična uglavnom, RAM ne, za procesor nisam siguran). tako je od Viste nadalje. nažalost morat ćeš tako jer "stara" instalacija windowsa ne "prepoznaje" nov (bitan) hardver. nema ti spasa ili alternativnog rješenja. primi se posla. ako si na sistemskom HD-u imao važne podatke, možeš ih "spasiti" pokretanje tzv. live-distre linuxa (pokretanje samo s cd-a, bez instalacije) i, kad ti na desktopu pokažu tvoj sistemski HD, otvori ga i kopiraj (ili premjesti) takve podatke na sigurno (drugi HD, USB). nakon toga umenteš instalaciju windowsa u optički pogon i ...  

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.8.2016 13:42 (Ajar).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 7 startup problem

Hvala upalilo je! :)

15 godina
offline
Re: Windows 7 startup problem
zmaaaj kaže...

Hvala upalilo je! :)

 nema na čemu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice