Windows 7 update

poruka: 6
|
čitano: 1.812
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Windows 7 update

Windowsi 7 mi neće odraditi update iako su podešeni da svaki dan u 9:00 zavrte update. Molim pomoć.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows 7 update

imaš teme, nema pomoći :)

ili ovako, nikad ni neće.. win7, tj mora biti barem sp1+.. itd.

MS + interesi, + ratovi, +.. novi win.. i strpljenje i bezbroj međuovisnih updateova koji su preduvijet za idući.

-pobriši, skini ručno, ponovi, budi strpljiv.. ili yogurtast loader i tad novi problemi.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
10 godina
neaktivan
offline
Windows 7 update

Imam isti problem stavio windows 7 starter i nece update ostavio ga par sati i dalje kao trazi, obriso pa staavio obicnu 7 i opet nece, jel postoji neki drugi nacin da ih instaliram

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 7 update
ebljate kaže...

Imam isti problem stavio windows 7 starter i nece update ostavio ga par sati i dalje kao trazi, obriso pa staavio obicnu 7 i opet nece, jel postoji neki drugi nacin da ih instaliram

 Evo probaj sa ovim iz ovog postom

 

Možda točke 1. i 3. nisu potrebne, prati samo upute i trebalo bi proći, cca. 30-45 min

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.1.2017 11:12 (Flying Dutchman).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 7 update
Flying Dutchman kaže...
ebljate kaže...

Imam isti problem stavio windows 7 starter i nece update ostavio ga par sati i dalje kao trazi, obriso pa staavio obicnu 7 i opet nece, jel postoji neki drugi nacin da ih instaliram

 Evo probaj sa ovim iz ovog postom

 

Možda točke 1. i 3. nisu potrebne, prati samo upute i trebalo bi proći, cca. 30-45 min

Probo sam bez tocke 1. i 3. al nije islo kad pokrenem tu zakrpu skroz je samo kao trazilo update i tak jedno 2-3 sata pa sam sad pratio sve korake i sad radi

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.1.2017 14:47 (ebljate).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 7 update

ima aplikacija twiking.com TAKO SE ZOVE.. ONA ISPRAVLJA GRESKE I PRORADI SVE PA I UPDATE... RADI ONLINE PREKO SAFE MODA... TO CE VAM PONUDITI U OPCIJAMA... SVE ZAVRSI ZA NEKIH 10ak minuta ... 

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.1.2017 22:05 (legalART).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice