Windows 7 - winload.exe - boot problem?

poruka: 6
|
čitano: 3.540
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Windows 7 - winload.exe - boot problem

Imam 2 instalirana Windowsa 7 Ultimatex64. Dok sam na prvom radio, računalo se restartalo i, kad je trebalo bootati windows pokaže grešku s winlogon.exe. Probao sam bootati drugi Windows, ali on ima isti problem. Kako to da se ni taj drugi neće pokrenuti? Šta može biti tome uzrok?

Ivan
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.12.2010 10:59 (Grubi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
moderator
offline
RE: Windows 7 - winload.exe - boot problem

Uzrok moze biti svasta ali prvo sto meni pada na pamet je ostecena datoteka  winlogon.exe

 

Botaj sa instalacionim DVD-om od Windowsa i odaberi Repair ili odaberi command prompt i opali naredbu sfc/scannow. Mozes uraditi i Last Known Good Configuration pritiskom na F8

Bruce Willis and explosions have a long history of friendly cooperation
14 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 - winload.exe - boot problem

Hvala!

Istu grešku pokazuje na F8 i ne razumijem zašto se isti problem pojavio na oba Windowsa.

Ivan
16 godina
neaktivan
moderator
offline
RE: Windows 7 - winload.exe - boot problem

Mozda dijele istu datoteku, kazes da si instalirao dva identicna Windowsa na razlicite particije. Popravi instalaciju i botanje sa EasyBCD

   

Bruce Willis and explosions have a long history of friendly cooperation
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.12.2010 11:17 (Lazarus Long).
14 godina
neaktivan
offline
Windows 7 - winload.exe - boot problem?

Da bih pokrenuo EasyBCD treba mi Windows, pa sam riješio problem formatiranjem drugog Windowsa (ništa važno na toj particiji) i ponovom instalacijom Windowsa (nije se dalo popraviti pomoću Repair/Recovery funkcije na DVD-u).

Hvala na pomoći!

Ivan
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Windows 7 - winload.exe - boot problem?

Poz poslije restarta imam ovaj problem winload.exe i pise da je ostecen windows i to svakih 2-3 dana dali moze biti do SSD ili virus ili da uradim update biosa

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice