Windows 8 i 8.1 - općenito izdvojena tema

poruka: 8.531
|
čitano: 4.345.661
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 8 DEV instalacija i dojmovi, Windows 8 i 8.1 - problemi
15 godina
offline
Windows 8 - dojmovi

Download Windows 8.1 Enterprise Evaluation (90-day trial)


* * *

 

Building Windows 8

 

* * *

 

8.1 HR Language Packovi

 

x86 (32 Bit)

 

x64 (64 Bit)

 

* * *

 

System requirements
 

Processor: 1 gigahertz (GHz) or faster with support for PAE, NX, and SSE2
RAM: 1 gigabyte (GB) (32-bit) or 2 GB (64-bit)
Hard disk space: 16 GB (32-bit) or 20 GB (64-bit)
Graphics card: Microsoft DirectX 9 graphics device with WDDM driver

 

* * *

 

za one koji žele vratiti start izbornik:

 

Classic Shell # StartIsBack # ViStart # Start8

 

 

razni članci, tutorijali, tips-n-tricks:

 

AskVG.com # Neowin.net # MDL Forum

Atomska bubamara
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.4.2014 22:23 (jurluk).
 
12 0 hvala 6
14 godina
offline
Re: Windows 8 - dojmovi

Mislim da će virtualke naglo proraditi... :)

 

Pošto će ekipa masovno ići skidati s neta, mislim da bi bilo manje štete reći i koji je torrent nego da skupljaju masovno one prepune meliciozne gamadi.. :/

SilvioS, MSP Lead, Windows Desktop Experience MVP
15 godina
protjeran
offline
Windows 8 - dojmovi

definitivno preskacem posto win 7 imam orginal .. pa sad da ovo opet kupujem nema sanse.. osim ako ga nedobim na poklon :)) lol

Moj PC  
8 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Windows 8 - dojmovi

A jedan od razloga da instaliram Windows 8 je?

I'm a fucking walking paradox. No I'm not.
Moj PC  
30 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Windows 8 - dojmovi

Zar nije trebao izaći krajem 2012.?

 

A i sumnjam da su uvedene neke drastične promjene tako da neću ni s torrenta skidat :)

† In principio erat verbum, et verbum erat apud Deum, et Deus erat verbum † Blaženi oni koji ne vidješe, a vjeruju †
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.4.2011 11:05 (Fićo_CoD 5).
Moj PC  
1 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Windows 8 - dojmovi
ta ver koja je izasla je ver jos od prosle godine tako da skoro niti nema nikakve novosti!
Tko se zadnji smije, nije skužio!
15 godina
offline
Re: Windows 8 - dojmovi
Fićo_CoD 5 kaže...

Zar nije trebao izaći krajem 2012.?

lol, pa nije ovo finalna verzija, ovo je tek milestone 1 :P

 

Fićo_CoD 5 kaže...
A i sumnjam da su uvedene neke drastične promjene tako da neću ni s torrenta skidat :)

nema nekih kao što kažeš drastičnih promjena, ali ima nekih.

 

 

 

evo meni se tijekom noći skinuo, pa sam ga sad instalirao u vmware-u. evo par slikica. nisam stoga više jer se žurim, već kasnim :D

md5 hash iso-a sa piratebay-a se podudara sa originalnim md5 hash iso-a sa piratebay-a se podudara sa originalnim
odmah nakon instalacije odmah nakon instalacije
about windows prozor about windows prozor
ie9 beta ie9 beta
mogućnost s kojom se win vraća na početne postavke je već implementirana mogućnost s kojom se win vraća na početne postavke je već implementirana
sličica live id-a u donjem desnom kutu se može isključiti sličica live id-a u donjem desnom kutu se može isključiti
nema je nema je
Atomska bubamara
14 godina
offline
Re: Windows 8 - dojmovi

Počeo sam već pisati odgovor za IE10 :P

 

Ovo aposolutni nije Windows 8 nego Windows 7 i to čisti sa par dodataka i registry tweekova.

Nemojte nasjedati.

 

Pogledajte naziv inačice - Windows 7 Enterprise, godina copyrighta - 2009, gotovo sve stavke su iste kao kod 7ice, potpuno identična instalacija s već podrškom za vrijednosti i vrijeme na svom jezicima (?!). Nije vrijedno vremena za skidanje i instalaciju.

SilvioS, MSP Lead, Windows Desktop Experience MVP
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.4.2011 17:10 (SilvioS).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 - dojmovi

Ima još stvari ,recimo File System Health Check.

A ima i onih koje ne rade - Homegroup neće!

Novi je način dodavanja input jezika - Language Profile.

 
 
 

Edit: I da ,BSOD je ovdje još uvijek Blue {#}!!!

Made by Avast!! :(((((( Made by Avast!! :((((((
Ovaj je ''ispal'' nakon instalacije Avasta!! Nakon System Restore-a sve je opet u redu!!

 

Inače ,ni ostali isprobani AV programi (Avira ,AVG) ne rade i također se ''događa'' BSOD nakon restarta!!

 

MSE se opet ne može instalirati jel sistem (normalno {#}) ne prolazi Genuine kontrolu!

A još jedan dokaz da ovo nije Fake je i ovo:

 

Oprostite mi.... nisam svjestan svoje nesvjesnosti...
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.4.2011 20:05 (kizo2703).
13 godina
neaktivan
offline
Windows 8 - dojmovi

Skinuo, instalirao, probao... i mogu reci da ce to biti savrseni windowsi... tek je M1 znaci ima još punoooooooo toga za slaganje i nadograđivanje

=)=):D:D=);)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Windows 8 - dojmovi - OPREZ ,FAKE BUILDOVI!

Pojavilo se puno raznih buildova za download ,zato pripazite kaj skidate!!

 

Windows 8 build 6 2 7922 0 winmain win8m2 110202-1840 2.25 GB

Windows 8 build 6.2.7968.0.winmain_win8m3.110318-1830 4.79 GB

7971.0.110324-1900_x86fre_client_en-us_OEM_Ultimate-GRMCULFREO_EN_DVD 2.75 GB

Windows 8 build.7973.0.110329.torrent.rar Windows 8 build.7973.0.110329.torrent.7z

7980.6.2.7980.0.110407-1832.rar 2.78 GB

 

Svi gore navedeni su fake ,jel dosada nijedan 6.2.79xx nije leakan i jedini potvrđeni i Genuine build je

 

6.1.7850.0.winmain_win8m1.100922-1508_x86fre_client-enterprise_en-us

MD5 - EA2DCFADA6BBA517A0A0649D15E1EB3D

 

No ,i tu nikad dosta opreza ,pa obavezno imajte Hash kalkulator pri ruci i provjerite!

Za sve koji puno skidaju ,najbolje rješenje je HashTab!

 

Oprostite mi.... nisam svjestan svoje nesvjesnosti...
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.4.2011 12:09 (kizo2703).
Moj PC  
2 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Windows 8 - dojmovi

Možda ovo i nisu sve "mogućnosti", ali sigurno ima promjena od Sedmice SP1:

1) Sjajni kružni logo ,s logotipom sustava Windows na netbook rezoluciji 1024x600 ,umjesto dosadne Vista stil zelene trake.
2) Ne pita za ime vlasnika tijekom početnog čarobnjaka za ime ,zemlju ,valutu.
3) IE 9 instaliran po defaultu (nažalost ,još uvijek Beta ,potreban IE9 msu update paket za finalnu verziju ,exe instalacija NE RADI).

IE9 Final IE9 Final
4) Kontrola svjetline zaslona na popup meniju ikone baterije.
5) "My Look"ikona na Taskabaru - Switch User ,Lock ,Logoff!

Sve na jednom mjestu! Sve na jednom mjestu!
6) Automatska promjena boje Aera kod promjene backgrounda. - možda ,ali kod mene ne radi!
7) Novo Homegroup sučelje. - ? Ja ne vidim promjene!
8) Novo Disk Cleanup sučelje (diskclean.exe) ,ali za brisanje System Restore pointa ipak je potrebno staro (cleanmgr.exe)!

Novi Cleanup Novi Cleanup
9) Naslov programa na sredini prozora.
10) Ukupno brže performanse na Atom CPU - od oko 25% do oko 50% brži.
11) Prikaz odabira izgleda ikona u traci stanja prozora Explorera.
12) Explorer prozor s detaljima sada na desnoj strani.
13) Prikazi favorita u Exploreru sada su izborni.
14) Up one level button na svakom prozoru.
15) Uređaji i pisači sada u Accessories u Start izborniku.
16) .NET Framework 4 predinstaliran.
17) Nove Windows features opcije:

 

Active Directory Lightweight Directory Services
Data Center Networking -- Link Layer Discovery Protocol Driver
Hyper-V Tools
Location Provider Driver
WMI SNMP Provider

 

18) Deskband Indicator u Taskbar toolbaru
19) System Reset u Advanced Recovery Methods - reset sistema na početne postavke ,s mogućnošću ostavljanja korisničkih računa i podataka.
20) Izrada bootable USB-a (napokon) - createbootableUFD.exe nalazi se u system32!
21) Ugrađeni čitač PDF-a - Modern Reader (napokon!) - nažalost ,zaključan u ovom buildu!!

Windows PDF Reader Windows PDF Reader
22) Ugrađeno .iso mountanje

Mount iso Mount iso
23) Portable Workspaces - instalacija sistema na USB (minimum 16 gb)!

Još tražim kako ga pokrenuti!! {#}

pwcreator u System32 pwcreator u System32
Nađen - to je pwcreator.exe u System32 folderu , ali očito nema još napravljenog shortcuta nigdje!

Početni prozor Početni prozor
 
Stick je premali ,naravno! Stick je premali ,naravno!
Probat ćemo sutra priključiti USB hdd i napraviti instalaciju na jednu čistu particiju od 30 GB na njemu ,pa da vidimo jel radi!

 

24) Hybrid Boot - ali ovo očito radi samo na sistemu instaliranom na fizički hdd ,ne u virtualnoj mašini!

 
 
Ovako je na VM-u Ovako je na VM-u
 

Neke od ovih opcija su u ovom buildu zaključane ,nažalost ,a neke nisam mogao provjeriti na virtualnom PC-u!

 

Ako otkrijete još nešto novo ,postajte!

Oprostite mi.... nisam svjestan svoje nesvjesnosti...
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.4.2011 13:37 (kizo2703).
Moj PC  
4 0 hvala 8
15 godina
neaktivan
offline
Windows 8 - dojmovi - Portable Workspace

Dosada je bilo puno nedoumica šta je to! Evo kako se izrađuje i kao radi Portable Workspace u Osmici :

 
Znači ,treba nam dovoljno velik usb stick ili usb hdd.
 
 
U slučaju da se ide radit na hdd-u ,uzmite u obzir da se CIJELI disk formatira tijekom izrade i zato napravite backup svega na njemu!
 
 
 
Sama izrada PW-a traje 5 -10 minuta ako je Windows 8 instaliran na hdd ,a oko 45 minuta ako se to radi u virtualnoj mašini.

Kad završi ,imamo dvije particije identične onima na hdd-u nakon bilo koje instalacije Windowsa!

 
 
Na jednoj je boot manager i Boot folder ,znači ista je kao i nevidljiva System Reserved particija.

 

Moj savjet - nazovite ju tako i onda u Disk Managementu možete slobodno maknuti slovo pa da i ovdje bude nevidljiva.

Druga je također identična normalnoj C particiji u bilo kojim Windowsima!

 
Sistem sa Portable Workspace-a pokreće se kao i svaki drugi - tijekom boota birajte - Fast boot i tu se bira odgovarajući usb
,ili postaviti u BIOS-u da se PC boota s usb-a!
 
 
Nakon boota ,koji počinje kao i na svakoj drugoj Sedmici ,sistem će prvo instalirati uređaje i to će ovisno o konfiguraciji potrajati od 5 do 30 minuta.
 
 
 
Nažalost ,to se ponavlja na SVAKOM PC-u na koji priključite usb ,ali samo prvi puta!

Podešavanje vremenske zone ,jezika ,valute radi se samo jedamput ,isto je kao i na Sedmici i sistem pamti sve ,kao i normalan OS ,bez obzira na PC.

Driveri za hardver specifičan za pojedini PC instaliraju se kao i kod svake pojedine instalacije na svakom PC-u nakon logina.
 
 
Ovisno o usb-u na koji je instaliran PW i o PC-u na koji je priključen ,sistem radi normalno i jednako brzo na mojem PC-u ,ali je ,recimo iskreno ,bio sporiji na starijoj konfiguraciji na poslu (C2Q ,4 GB rama)
Hibernacija ne radi ,ali sleep da.

Zasad ,toliko!

 

Edit:

 

Iako je stvar dobra ,ipak treba još raditi na stabilnosti - naime ,moram reći da se sistem ruši ,preciznije - neće se podignuti zbog fwpkclnt.sys ,firewall drivera iako je prije toga normalno radio i podizao se na 4 različita PC-a!

Oprostite mi.... nisam svjestan svoje nesvjesnosti...
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.4.2011 12:12 (kizo2703).
Moj PC  
4 0 hvala 4
15 godina
offline
Windows 8 - otključavanje skrivenih opcija

ribboni u exploreru

 

1. pokrenite registry editor (run, "regedit", enter)

2. nađite ključ HKEY_CLASS_ROOT\CLSID\{4F12FF5D-D319-4A79-8380-9CC80384DC08}

3. na desnom dijelu prozora, desni klik, new - String Value, dajde mu naziv "AppID" i postavite mu vrijednost na {9198DA45-C7D5-4EFF-A726-78FC547DFF53}

4. odlogirajte se ili restartajte komp i imat ćere sučelje sa ribbonima

 

novi task manager

 

1. nađite ključ HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\TaskUI

2. na desnom dijelu prozora, desni klik, new - DWORD Value, dajde mu naziv "TaskUIEnabled" i postavite mu vrijednost na 1

 

modern reader (ugrađeni pdf čitač)

 

1. nađite ključ HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Applets\Paint\Capabilities

2. na desnom dijelu prozora, desni klik, new - String Value, dajde mu naziv "CLSID" i postavite mu vrijednost na {D3E34B21-9D75-101A-8C3D-00AA001A1652}

3. sad ga možete pokrenut preko glcnd.exe

Atomska bubamara
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 - otključavanje skrivenih opcija
jurluk kaže...

ribboni u exploreru

 

RibbonUI

 
 
 

jurluk kaže...

modern reader (ugrađeni pdf čitač)

 

''Windows PDF Reader''

 

jurluk kaže...

novi task manager

 

 
 
Registry ključevi za one koji nisu na ''Ti'' s registrom!! {#}

 

Radi i Webcam ,samo tu još treba puno posla!! Slike su samo u formatu 320 x 240 ,nema mogućnosti podešavanja!!

 

Za izlazak iz Webcam-a ,stisnite Windows tipku da vam se pokaže taskbar i onda klik na close window!

 

 

Inače ,sada je ''izumljen'' i aktivator za Osmicu ,koji onesposobljava TimeBomb i u potpunosti aktivira Windowse (ali samo na rok od 6 mjeseci!!)

na koje se onda mogu instalirati čak i stvari koje inače zahtjevaju Genuine check!

 

Windows is Activated!! :)))) Windows is Activated!! :))))
 
Sada radi i MSE! Sada radi i MSE!
Ne pitajte za linkove ,jel to je već kršenje pravila foruma! Potražite na forumima sa sličnom temom!! {#}

 

Oprostite mi.... nisam svjestan svoje nesvjesnosti...
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.4.2011 0:50 (kizo2703).
16 godina
neaktivan
offline
Windows 8 - dojmovi

Winfuture.de u posjedu ima Build 7959, pa su objavili i screenshote funkcionalnijeg Task Managera (koji više u imenu nema Modern) i defaultan je, tj. ne treba ga posebno aktivirati...

Potpis ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Windows 8 - dojmovi
A yebo nije mi baš legao izgledom

a ovi ribboni tek trebaju dobiti ikone ovi naranđasti krugovi su isto bez veze hoćemo lijepe slikice na tim mjestima go mikrošit :p
bug caruje, um klade valja
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 - dojmovi
Oldy kaže...
A yebo nije mi baš legao izgledom

a ovi ribboni tek trebaju dobiti ikone ovi naranđasti krugovi su isto bez veze hoćemo lijepe slikice na tim mjestima go mikrošit :p

Koliko znam izgled se na kraju mijenja zar ne?

Freaky Styley!!!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 - dojmovi
Danijel kaže...

Winfuture.de u posjedu ima Build 7959, pa su objavili i screenshote funkcionalnijeg Task Managera (koji više u imenu nema Modern) i defaultan je, tj. ne treba ga posebno aktivirati...

Da znamo ,to je objavljeno 14. 04.!! KLIK

Oprostite mi.... nisam svjestan svoje nesvjesnosti...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 - dojmovi
unknown kaže...
Oldy kaže...
A yebo nije mi baš legao izgledom

a ovi ribboni tek trebaju dobiti ikone ovi naranđasti krugovi su isto bez veze hoćemo lijepe slikice na tim mjestima go mikrošit :p

Koliko znam izgled se na kraju mijenja zar ne?

Koliko ja znam, više različitih ekipa radi na Windowsima u više brancheva (grana)... Jedni razvijaju feature x, drugi feature y, a treći dizajn... Ukoliko se planira novi dizajn on se već razvija, samo što još nije mergean (spojen) u glavni branch (winmain)... Uglavnom, ono što ćemo vidjeti negdje u beta verziji to je skoro pa finalna verzija dizajna (iako ne mora biti - recimo, Vista Beta 1 i RTM su imale neke razlike u dizajnu)...

 

Znači, dizajn se razvija, ali se tek na kraju uklapa u winmain branch (tako sam barem čuo) :)

 

Što se tiče ovih narančastih krugova, to su placeholderi (čini mi se da sam negdje pročitao da su to zapravo Microsoftovi standardni placeholderi za ikone)...

 



 

Potpis ;)
16 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 - dojmovi
kizo2703 kaže...

Da znamo ,to je objavljeno 14. 04.!! KLIK

Ne, nego danas http://winfuture.de/screenshots/Windows-8-Build-6.2.7955-Task-Manager-6062-1.html :)

Potpis ;)
14 godina
offline
Windows 8 - dojmovi
Ma znam da su placeholderi

govorim za task manager da mi se ne sviđa takav će biti valjda jedino ako još nešto ne skemijaju ali takav kakav je sada mi se ne sviđa buuuuu
bug caruje, um klade valja
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 - dojmovi

Govorim o cijelom objavljivanju ''posjedovanja'' tog M3 builda na WinFuture siteu!

Iako ga oni ne posjeduju ,samo prenose screenshotove s drugih siteova!!

 

A inače ,isti ti screenshotovi Task Managera su već 15. 04. objavljeni na My Digital Life forumima (link ne mogu davati zbog previše eksplicitnih sadržaja koji se kose s pravilima ovog foruma o pirateriji!!) ,pa onda 17. 04. na WinRumors!!

Oprostite mi.... nisam svjestan svoje nesvjesnosti...
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.4.2011 0:20 (kizo2703).
15 godina
neaktivan
offline
Windows 8 - dojmovi - build 7955

Znači procurio je i build 7955 ,koji je M3 i punog naziva 6.2.7955.0.fbl_srv_wdacxml.110228-1930_x86fre_client-ultimate_en-us.

 

Za početak ,ovaj build NE RADI u virtualnim mašinama ,osim u VirtualBoxu i to samo ako prvo podesite mašinu kao na slici!

Više pročitajte ovdje - KLIK

 

Jedna novost - BSOD je pocrnio :

 

 

Windows Confidential!! Windows Confidential!!
 

Oprostite mi.... nisam svjestan svoje nesvjesnosti...
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.4.2011 15:40 (kizo2703).
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Windows 8 - dojmovi

Eto sam ja napisao da neće raditi osmica sa vmware čudo onaj prvi leak je još radio, ali sam pročitao da noviji buildevi neće

bug caruje, um klade valja
 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 - dojmovi

Na vmware-u ne radi jel on ne podržava ACPI 2.0 koji je potreban za rad Osmice!

 

Ali ima puno novih stvari u odnosu na build 7850! Novi Task Manager je nakon pilule defaultni ,Pdf Reader se sada nalazi u Program Files\Microsoft\Windows.glcnd i radi puno bolje!

 
 

Većina novih programa trebaju otključavanje i za to služi Red Pill!!

Oprostite mi.... nisam svjestan svoje nesvjesnosti...
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.4.2011 22:45 (kizo2703).
14 godina
offline
Windows 8 - dojmovi

Meni se nimalo ne sviđa to šta je naslov na sredini, to mi je baš nekako neprirodno, no dobro valjda san to samo ja.

http://about.me/antesirkovic
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Windows 8 - dojmovi

I jel brže kizo, kakvo je stanje sa resursima? ili je to još turbo rano za pitati?

bug caruje, um klade valja
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Windows 8 - dojmovi
Oldy kaže...

I jel brže kizo, kakvo je stanje sa resursima? ili je to još turbo rano za pitati?

Nije rano za pitat, ja ga koristin cili dan i može se reć da je brže nego prošli build, a i nego sedmica sa SP1. To se pogotovo vidi kod prebacivanja između korisnika kad se uključi ona crvena pilula i dobiju neke nove opcije.

Za resurse ne znan, nisan baš detaljno pratia al mogu reć da je tu negdi ka sedmica.

http://about.me/antesirkovic
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 - dojmovi
Oldy kaže...

I jel brže kizo, kakvo je stanje sa resursima? ili je to još turbo rano za pitati?

Pa ovako - brzina: nije neko frapantno ubrzanje ,ali osjeti se ,s obzirom na M1.

Korištenje resursa je skoro isto ,s tim da je ovdje od prvog boota uključeno više procesa nego je to bilo kod prvog builda.

first boot first boot
Ono kaj je bitno ovdje je da je to već puno ispoliraniji OS ,pogotovo kad se uključe sve funkcije.
Task Manager Task Manager
 
PDF Reader PDF Reader
 
TouchUI Logon Pattern TouchUI Logon Pattern
U Control Panelu sada ima novih funkcija koje su ulkjučene po defaultu ,kao što je History Vault ,M$ verzija Time Machine-a.

Control Panel Control Panel
 
History Vault 1 History Vault 1
 
History Vault 2 History Vault 2
Neke stvari su se proljepšale ,dok su druge nestale - ovdje nema novog Disk Cleanupa!

OSK OSK
Ono najbolje u ovoj verziji je ,da se može aktivirati sa bilo kojim ključem Windows 7 Bete i koristiti do isteka 02. 07. 2011.!
Aktivirana! Aktivirana!
 
Windows is Genuine! Windows is Genuine!
Šteta je samo da se ovaj build neda instalirati u virtualne maišine ,jel tada bi se moglo uslikat i novi Logon!

VirtualBox VirtualBox
 
VMware VMware
Sada se može instalirati MSE i radit će u Windows XP SP3 compatibility modu.

MSE MSE
ATI driveri rade ,ali ne i Catalyst softver ,koji se ne može instalirati ,kao ni Logitechov SetPoint ,iako (također) driveri rade!

 

Također ,ovdje ne radi upgrade IE9 na finalnu verziju!

IE9 RTM msu .. IE9 RTM msu ..
 
..ne radi! ..ne radi!
Ali FF 4 radi bez problema!

 

I da jedamput završimo s ovim ''pa to je samo uljepšana Sedmica'' primjedbama!

Ovo što mi skinemo u .iso-u nije original instalacijski medij!!

Da bi leaker prikrio tragove ,spakira svoju instalaciju Osmice u INSTALL.WIM ,koji onda stavlja u instalaciju Windowsa 7 i sve to pakira u novi .iso!!

Install.wim Install.wim
Zato nema novog MetroUI oobe-a ,koji se može vidjeti na netu!! To ćemo dobiti vjerojatno kad se pusti javna Beta ,nažalost!

MetroUI oobe MetroUI oobe
 

Zasada ,toliko!

 

Edit:

 

Čini se da novi ATI driveri imaju nekih problema!
Isti BSOD dvaput u 24 sata.

ATI driver BSOD ATI driver BSOD
 

I to nakon tjedan dana rada bez problema.
Iako mi se sviđa izgled novog BSOD-a ,ne želim ga vidjeti!

 

Oprostite mi.... nisam svjestan svoje nesvjesnosti...
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.5.2011 15:27 (kizo2703).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 8 DEV instalacija i dojmovi, Windows 8 i 8.1 - problemi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice