Windows 8 i 8.1 - općenito izdvojena tema

poruka: 8.531
|
čitano: 4.345.721
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 8 DEV instalacija i dojmovi, Windows 8 i 8.1 - problemi
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8
djigibao kaže...

LOL...hvala, ali ne slazem se...TD (Ghost) {#}

 

Da ,stvarno ....

 

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
16 godina
neaktivan
offline
Windows 8

Pitanje za one koji imaju dreamspark - da li možete skinuti verziju win8 ako ste skinuli cons preview ili neku drugu verziju?

 

Skinuo CP 32-bit i htio sada skinuti w8 pro 32-bit i odbija narudžbu jer sam već naručio isti ili slični proizvod

 

A kasnije w8 pro 64-bit narudžba i download prolazi bez problema

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Windows 8

Nego,meni je počelo skidat i onda je stalo(internet radi normalno da se ne zabunimo) pa nisam mogao ponovo pokrenuti skidanje i sada počnem skidanje isponova i ne ćeli početi skidati.

Naravno skidam sa msdnaa sa njihovim download managerom.

edit:krenulo

edit 2 download malo radi malo ne.Ubija me u pojam da je***a 3 gigabajta nemože skinuti.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.8.2012 14:51 (g12356).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Windows 8

Da, neće ni meni. Nije mi hitno, pokušat ću kasnije ili sutra.

mag.inf
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Windows 8

Imao sam loše mišljenje već o microsoftu ali da nemogu napraviti neki normalni download za ljude.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Windows 8

pokusajte zatvorit secure download manager i opet pokrenit, meni sad radi...

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8
josipva kaže...

pokusajte zatvorit secure download manager i opet pokrenit, meni sad radi...

  Pokušao desetak puta,uspjelo jednom,pomaknulo se sa 65% na 67% i onda opet prestao pa opet palio... i tek sad malo krenuo opet...izgleda dsa se to skida preko nekog windows 98 serverčića... pa neka je još deset puta takva navala kakva bi bila,ako google ima servere da drži najpopularniju svjetsku tražilicu ms može makar na 1 ovakav dan makar rentati neke normalne servere a ne da se mučimo.Baš sam živčan sad zbog toga.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.8.2012 15:35 (g12356).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8
Encyanix kaže...

Da vas samo informiram.. u vezi mog tutoriala za aktivirat windowse.. znaci ja mislim da su svi keyevi blokani, jedino mozda neki key za enterprise radi.. tako da dok ne nabavim nove keyeve nista od aktivacije :(

Nemoj se ni trudit s MAK ključevima.

 

Uostalom ,kome je frka i baš mora imati Osmicu ,ima Enterprise Evaluation verziju.

g12356 kaže...

  Pokušao desetak puta,uspjelo jednom,pomaknulo se sa 65% na 67% i onda opet prestao pa opet palio... i tek sad malo krenuo opet...izgleda dsa se to skida preko nekog windows 98 serverčića... pa neka je još deset puta takva navala kakva bi bila,ako google ima servere da drži najpopularniju svjetsku tražilicu ms može makar na 1 ovakav dan makar rentati neke normalne servere a ne da se mučimo.Baš sam živčan sad zbog toga.

Strpljenja ,danas je navala ,svi ga moraju skinut odmah. Ovakva gužva nije bila ni kad je izašla Sedmica.

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.8.2012 15:39 (kizo2703).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Windows 8
Galaxy S2 @ Samsung XWLPM 4.0.4 + DM 1.1.0 kernel
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Windows 8

Logičan potez.

16 godina
offline
Windows 8

Vidim skida se naveliko, a priča se okolo, "kao win 8 ne valja"{#}

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Windows 8

Dvaput sam skinuo i dvaput sam dobio ovaj error:

Unpacking error:the product did not unpack correctly.Please download the product again.

Na c-u je 27 GB slobodno i ako mu to nije dovoljno onda neznam kaj je.

U txt fileu sam dobio ovaj ispis:

Unpacking File: C:\Users\mario\Downloads\en_windows_8_x64_dvd_915440.sdc
CRC not valid2

 

Ljudi,a da ja samo skinem taj isti iso sa torrenta i stavim svoj key?

 

 

 

 

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.8.2012 19:53 (g12356).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows 8
royalhero kaže...
alexspalato kaže...

čekam da gospodin DAZ i njegov tim naprave loader za 8-icu :)

Načekat ćeš se, nešto im ne ide. {#}

neće(te) ga ni dočekat! jer aktivacija osmice je drukčija od aktivacije sedmice i neće bit loadera

Atomska bubamara | edomovina.blog.hr
12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8
jurluk kaže...

neće(te) ga ni dočekat! jer aktivacija osmice je drukčija od aktivacije sedmice i neće bit loadera

Pa to sam i govorio, nego malo blažim tonom. {#}

14 godina
neaktivan
offline
Windows 8

Skida se, ajde neka netko uputi kako se osmica instalirava sa usba.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8
g12356 kaže...

Ljudi,a da ja samo skinem taj isti iso sa torrenta i stavim svoj key?

 

 

 

 

Možeš ,samo provjeri hasheve kad skineš.

jurluk kaže...

neće(te) ga ni dočekat! jer aktivacija osmice je drukčija od aktivacije sedmice i neće bit loadera

Bit će ,ali ne tako brzo kak je bilo za Sedmicu.

 

Zato ,strpljenja ,a ko ne može čekat Enterprise Eval verzija i reinstalacija svakih 90 dana. {#}

 

Zaboravili ste kak je bilo kad je izašla Vista? Isto je trebalo proći pun ku**c vremena dok je napravljen pošteni aktivator koji je prolazil ''Genuine'' provjeru.

dedaa kaže...

Skida se, ajde neka netko uputi kako se osmica instalirava sa usba.

Ako si instaliral Sedmicu ,sve je skoro isto.

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.8.2012 20:57 (kizo2703).
14 godina
neaktivan
offline
Windows 8

Sedmicu sam s dvda instaliravao, nemam sad praznih al zato imam usb, pa ako mozes malo uputiti kak tocno ide.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Windows 8

može li se u 8-icu instalirati neki drugi antivirus bez da se isključuje MSE?

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.8.2012 21:10 (alexspalato).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows 8
alexspalato kaže...

može li se u 8-icu instalirati neki drugi antivirus bez da se isključuje MSE?

Držati dva Antivirusa paraleno aktivna nije poželjno!

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8
Matozan kaže...
alexspalato kaže...

može li se u 8-icu instalirati neki drugi antivirus bez da se isključuje MSE?

Držati dva Antivirusa paraleno aktivna nije poželjno!

pa postoje side-to-side antivirusi.,mislio sam da je MSE verzija za 8-icu upravo to

15 godina
offline
Re: Windows 8
Matozan kaže...
alexspalato kaže...

može li se u 8-icu instalirati neki drugi antivirus bez da se isključuje MSE?

Držati dva Antivirusa paraleno aktivna nije poželjno!

ja sam iskljucio na mse real time scan i stavio CIS za win 8...radi bez problema...nema klanja...

Remember my friends, God is dead. Marx is also dead. But the market lives. The market must become your new God.
16 godina
offline
Re: Windows 8
Znaci onaj CIS 5.8 si stavio i sve radi kako treba?
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao
15 godina
offline
Re: Windows 8
djigibao kaže...
Znaci onaj CIS 5.8 si stavio i sve radi kako treba?

da, sa onog linka kaj je dao, ubi me, nemrem sad nac, al sa foruma je bio link....

Remember my friends, God is dead. Marx is also dead. But the market lives. The market must become your new God.
16 godina
offline
Re: Windows 8
Srednji kaže...
djigibao kaže...
Znaci onaj CIS 5.8 si stavio i sve radi kako treba?

da, sa onog linka kaj je dao, ubi me, nemrem sad nac, al sa foruma je bio link....

 

...ovo je link sa foruma KLIK, a ovo link na Comodo stranicu KLIK...ako nekom zatreba... {#}

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao
16 godina
neaktivan
moderator
offline
Re: Windows 8
djigibao kaže...
Znaci onaj CIS 5.8 si stavio i sve radi kako treba?

  Radi zato sto se Win 8 kompatibilni AV-i znaju sporazumjeti za Security Centerom i prilikom instalacije Win uredno disejbla MSE

14 godina
neaktivan
offline
Windows 8

Koliko vremena traje ne aktivirana Windows osmica, Pro verzija 9200 ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8
dedaa kaže...

Sedmicu sam s dvda instaliravao, nemam sad praznih al zato imam usb, pa ako mozes malo uputiti kak tocno ide.

Skini Windows 7 USB DVD Download Tool ,instaliraj ga i pokreni. Nađi Windows 8 iso ,gdje si ga spremio.

  Ubodi USB stick od barem 4 GB i klik na USB Device.
Nađi usb i klik na Begin copying.
Pričekaj 5 ,10 ili15 (ovisi o tvom PC-u) minuta da završi.
Kad je gotovo ,imaš instalacijski usb
 i možeš krenuti na instalaciju.

 

Ko što rekoh ,instalacija je 95 % ista kao i kod Sedmice i nemaš šta pogriješiti.

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.8.2012 12:52 (kizo2703).
15 godina
offline
Windows 8

windows 8 šalje microsoftu informacije o svemu što instaliramo

 

Windows 8 will, by default, inform Microsoft of every app downloaded and installed by every user. This puts Microsoft in a compromising, omniscient situation where they are capable of retaining information on the application usage of all Windows 8 users, thus posing a serious privacy concern. The user is not informed of this while installing and setting up Windows 8, even though they are given the option to disable SmartScreen (which is enabled by default.)
Windows 8 appears to send this information to Microsoft to a server that relies on Certificate Authorities for authentication and supports an outdated and insecure method of encrypted communication. It is possible that these insecurities could allow a malicious third party to target a Windows 8 user and learn which applications they are using. This allows them to profile the user and decide how to best exploit their personal selection of applications and their computing habits.

I find Microsoft’s decision to design SmartScreen in such a privacy-free fashion to be a very bad choice, and I really hope that these concerns regarding SmartScreen will be addressed in near-future updates.

 

izvor

Atomska bubamara | edomovina.blog.hr
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8

Izvor: MDL - post počinje sa Found this else where!!

 

Jurluk molim te ,budimo ozbiljni. Nek lik napiše konkretan izvor ,inače je ovo rekla-kazala.

 

Uostalom ,kak znaš da i sada ,i na starijim verzijama Windowsima (i na bilo kojem drugom OS-u) nema nečeg sličnog?!

 

A inače ,Smart Screen barem nije problem isključiti.

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.8.2012 19:38 (kizo2703).
15 godina
offline
Re: Windows 8

evo original članak

 

jošjedan članak (iz updatea 2 gornjeg članka)

Atomska bubamara | edomovina.blog.hr
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 8 DEV instalacija i dojmovi, Windows 8 i 8.1 - problemi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice