Windows 8 Charms menu

poruka: 7
|
čitano: 1.180
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Windows 8 Charms menu

Pozdrav ljudi, 

 

Novi sam korisnik foruma i pretpostavljam da ce mi netko iskusan moci pomoci. naime, dobila sam sluzbeni laptop koji ima instalirane windowse 8.

osim sto mi se sam sustav ne svida i radije bih se vratila na sedmicu, nemogu birati pa eto imam sto imam.

No, ima jedna jako iritantna stvar koje bih se htjela rijesiti a neznam kako. Izguglala sam da se to zove windows 8 charms bar/menu, ali nasla sam razlicite nacine na koje to mogu maknuti i neznam koji je ispravan. ako moze netko pomoci,bila bih zahvalna ;)

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Windows 8 Charms menu
nicollewinters kaže...

Pozdrav ljudi, 

 

Novi sam korisnik foruma i pretpostavljam da ce mi netko iskusan moci pomoci. naime, dobila sam sluzbeni laptop koji ima instalirane windowse 8.

osim sto mi se sam sustav ne svida i radije bih se vratila na sedmicu, nemogu birati pa eto imam sto imam.

No, ima jedna jako iritantna stvar koje bih se htjela rijesiti a neznam kako. Izguglala sam da se to zove windows 8 charms bar/menu, ali nasla sam razlicite nacine na koje to mogu maknuti i neznam koji je ispravan. ako moze netko pomoci,bila bih zahvalna ;)

 Možda da probač Classic Shell aplikaciju za Win 8 i 10, osim što vraća Windows 7 start, u opcijama imaš mogućnost pogasiti charms bar (samo upali advanced opcije).

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
15 godina
offline
Re: Windows 8 Charms menu

alternatnivno, koristi računalo (meni-izgled je kranje nevažna stvar, problemi su mogući .. jer MS ne voli dodatke).

jer, jednako iritantno je kad korisnik želi sedmicu, ja želim npr biti mlad i pametan :)) ista kategorija. Prilagodi se, tako funkcionira svijet, ne obratno.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
protjeran
offline
Re: Windows 8 Charms menu
ihush kaže...

alternatnivno, koristi računalo (meni-izgled je kranje nevažna stvar, problemi su mogući .. jer MS ne voli dodatke).

jer, jednako iritantno je kad korisnik želi sedmicu, ja želim npr biti mlad i pametan :)) ista kategorija. Prilagodi se, tako funkcionira svijet, ne obratno.

1. Classic Start radi savršeno sa Win 8 i 10, aktivno ga koristim godinama.

2. Da smo se prilagođavali svemu što MSu padne na pamet i danas bi imali metro start iu 8ce preko cijelog ekrana. Nekim ljudima klasični start znači puno i ako već traže alternativu onda ću im preporučiti najbolje.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
7 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 Charms menu

hvala, prvo cu probati onda s tom advanced opcijom za pocetak. nadam se da ce to rijesiti moje muke po windowsima :)

jer posto je to sluzbeni laptop, ne bih htjel a kemijati s tim vracanjima windowsa na drugu verziju.

ako ne uspije, idem na Classic Shell..

10 godina
online
Re: Windows 8 Charms menu
nicollewinters kaže...

hvala, prvo cu probati onda s tom advanced opcijom za pocetak. nadam se da ce to rijesiti moje muke po windowsima :)

jer posto je to sluzbeni laptop, ne bih htjel a kemijati s tim vracanjima windowsa na drugu verziju.

ako ne uspije, idem na Classic Shell..

 Ako je 8.1 moš pogasit. Desna na taskbar ideš na properties, na kartici navigation prva opcija su charms, druga app switcher za drugi kantun.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.11.2016 9:12 (om-prat).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 Charms menu

unaprijed hvala. ma to ce sigurno upaliti

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice