WSUS offline update

poruka: 5
|
čitano: 1.700
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
WSUS offline update
Instalirao sam svježe windows 7 sp1 (x64). Pošto je windows update bezuspješno pokušavao čitavu noć instalirati update, pokušao sam s WSUS offline update i sve je prošlo u redu - update-i instalirani.
Međutim, kada sam krenuo ugasiti pc uključio se win update i evo sada instalira oko 200tinjak update-a.

Ima li netko iskustva s ovim programom? Nije valjda da će se sada instalirati duple update-i?
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: WSUS offline update
Normalno je da wins nakon restarta finalizira update.
TD people now you are on my Death Note
14 godina
neaktivan
offline
Re: WSUS offline update
Evo više informacija...
Instaliram nove windowse, provjerim ažuriranja i pronađe ih 200tinjak, izaberem točno 203 (izostavim samo jedno ili dva), ostavim pc uključen preko noći i ujutro me dočeka "installing updates"-nigdje kraja... Restariram pc, updates kaže 200tinjak "available", da ne ponavljam cijeli mukotrpan proces napravim update preko wsus. Wsus uredno instalira sve update koje je našao uz par automatskih restartiranja- restirao se nekoliko puta tokom instalacije - mislim da je to normalno kod ovog programa...poslije toga sve radi uredno. Pogledam win update i dalje stoji onih 200 i nešto "available"... Poslije restariram komp i počne "configuring updates" i to točno ona 203.
Evo sada već sat vremena vrti se "failure configuring windows updates. Reverting changes...do not torn off your computer.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: WSUS offline update
Jasno mi je da se nešto zbrljalo oko updatea...

Zanima me da li itko koristi ovaj program za instaliranje update-a i koliko je pouzdan.

Na netu ga dosta hvale, a pošto često instaliram winse(ne sebi) mislio sam da je zgodna stvarčica za imati pri ruci, pogotovo kod starijih OS-a, gdje su se update-i nakotili i potrebni su sati za sve to skinuti i instalirati
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
WSUS offline update

Moguće da ti se instalacija Wins-a nešto smuljala....

 

napravi ovako:

 

1.poskidaj prvo sve update s Wsuse-om na neki usb (da imaš za drugi put)

 

2. napravi ponovno install windowsa i onda pusti Wsuse da instalira sve (trajat će ti cca-3-4 sata) da ti sve update installa....

 

kasičan windows update je dosta "nepozudan" kad vučeš s njime hrpu update-ova....

 

P.S: kad sve update nabacaš u windowse OBAVEZNO  uzimi neki image program i napravi presliku sa svim updateima i kasnije samo nadopunjuj.... ;-)

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice