Mi Hrvatska/Mi Croatia

poruka: 3.786
|
čitano: 1.069.326
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
protjeran
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Zato i kazem rade cu platiti par stotina kn vise nego da im zajebancije

sa ducanima za koje ni ne znam kad cu ih trebati da li cu ih uopce naci vise na toj adresi a kamoli da li ce rijesiti moj problem.

 

Meni je drago tko sa njima nije imao problema, nitko od nas ovdje nikome ne zeli zlo kamoli da mu novci odu u vjetar. Ali nazalost e.digital i neutrino nisu ducani za mene.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia


https://s.click.aliexpress.com/e/7RkscSy

 

Evo, danas stigle sunčane naočale.

Naletio sam na popust od nekoliko dolara po komadu, pa ovaj put nisam poslušao savjet od kolege tu na temi, da uzmem drugu marku koja je iste kvalitete, ali dosta povoljnija.

 

Uzeo sam crne, zlatne i sive (Mijia model, duplo jeftinije od ovih dvoje ranije spomenutih)

Postoji još i plava.

Kasnije stavim slike i usporedbu sa RayBanicama.

 

Crne i zlatne imaju drugačiji dizajn okvira, možda i materijal. Gumeni završetak koji ide iza uha je također drugačiji. Pakiranje je veće i dobije se kutijica za spremanje i dosta dodataka. Dok se kod sivih Mijia dobije samo kožna futrola i krpica. Ali, samo staklo (nije staklo, umjetni materijal je) je potpuno isto na obje verzije, razlika je samo u boji.

Ako vam nije važan izgled i dodatna oprema, slobodno uzmete i Mijia model.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ja imam plave godinu dana. Uzeo dok se još na gearbestu moglo proći s popustom na bodove pa su me izašle 200 kn.

Spremi si rezervne vijke na sigurno jer meni je jedan ispao pa mi je dobrodošlo da imam zamjenski. Nešto su zaje..li pa mi se ta jedna drška stalno klimala, nikako ju nisam mogao učvrstiti. Sad je s novim vijkom bolje, ali i dalje nije kao ona druga.
11 godina
protjeran
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

I jeste zadovoljni sa cvikama? Već dugo si mislim uzet aviatorice i sad vidim ovo

12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
minarelli kaže...

I jeste zadovoljni sa cvikama? Već dugo si mislim uzet aviatorice i sad vidim ovo

 Izgleda da su 1:1 kopija Aviatora. Samo što je kod ovih materijal "stakla" kao s mobitela , vjerojatno s nekakvom zaštitom od grebanja, dok Ray ban ima staklo 

 

Žena ima original Aviatora, pa ću usporediti kad stignem. Sutra vjerojatno.

 

P.S. ja sam prezadovoljan, makar do sad sam ih koristio samo u vožnji. Velike su, polarizirane, baš ono što treba u vožnji.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.7.2019 22:10 (CyberDemonVZ).
11 godina
protjeran
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ne bi polarizirane nisam fan toga, al budem bacio oko jer mi zvuči zanimljivo ta ponuda

6 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ne bi da vam kvarim ugođaj oko Xiaomi naočala ali provjereno dobro a jeftino i bolje od samih Mi sunčanih, bez obaveze...

https://www.aliexpress.com/w/wholesale-VEITHDIA-Classic.html
 
2 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
.....
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.7.2019 13:23 (Mali322).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ima li netko tko se susreo s navedenim problemom, a da ga je uspio riješiti? Želim se vratiti na global stable na svom Mi Mixu 2, pošto su ugasili betu. Poskidam programe, instaliram sve drivere, u Device manageru sve cakum pakum, Xiaomi driver, verzija 16.0.0.0, divno krasno. Bacim mob u fastboot, spojim, Windowsi uredno prijave da se spojio fastboot, ali ni Mi unlock ni Miflash ne prepoznaju, a ni ADB, da je mob spojen preko fastboota. Build Windowsa je zadnji, 1903. Probano je na dva računala, jedno samo s USB 3.0 portovima, drugi ima i 2.0. Mijenjao kablove, mijenjao portove, ništa ne pomaže. Čak sam gasio driver signature i ručno instalirao drivere ponovno. ADB tada jedva uspije prepoznati uređaj, ali jedva (čiitaj, spoji / odspoji dok "ne ulovi"). Ne pomažu ni compatibility modovi. Što god sam probao, završava na isti način. Any help? Ili ide u prodaju, pa neka se netko drugi zafrkava. 

 

P.S. global stable je još na 8.0, a beta je na 9.0, tako da ne mogu skinuti ROM i putem update tool-a u samom telefonu prebaciti na stable, probao sam. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.7.2019 14:33 (WackyZG).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
WackyZG kaže...

Ima li netko tko se susreo s navedenim problemom, a da ga je uspio riješiti? Želim se vratiti na global stable na svom Mi Mixu 2, pošto su ugasili betu. Poskidam programe, instaliram sve drivere, u Device manageru sve cakum pakum, Xiaomi driver, verzija 16.0.0.0, divno krasno. Bacim mob u fastboot, spojim, Windowsi uredno prijave da se spojio fastboot, ali ni Mi unlock ni Miflash ne prepoznaju, a ni ADB, da je mob spojen preko fastboota. Build Windowsa je zadnji, 1903. Probano je na dva računala, jedno samo s USB 3.0 portovima, drugi ima i 2.0. Mijenjao kablove, mijenjao portove, ništa ne pomaže. Čak sam gasio driver signature i ručno instalirao drivere ponovno. ADB tada jedva uspije prepoznati uređaj, ali jedva (čiitaj, spoji / odspoji dok "ne ulovi"). Ne pomažu ni compatibility modovi. Što god sam probao, završava na isti način. Any help? Ili ide u prodaju, pa neka se netko drugi zafrkava. 

 

P.S. global stable je još na 8.0, a beta je na 9.0, tako da ne mogu skinuti ROM i putem update tool-a u samom telefonu prebaciti na stable, probao sam. 

 Isti problem sam imao na kompu i nisam uspio rijesit. Meni je to tek prepoznalo kad sam se prebacio na drugo racunalo (laptop), ne znam iz kojeg razloga ali tak je...

15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
WackyZG kaže...

Ima li netko tko se susreo s navedenim problemom, a da ga je uspio riješiti? Želim se vratiti na global stable na svom Mi Mixu 2, pošto su ugasili betu. Poskidam programe, instaliram sve drivere, u Device manageru sve cakum pakum, Xiaomi driver, verzija 16.0.0.0, divno krasno. Bacim mob u fastboot, spojim, Windowsi uredno prijave da se spojio fastboot, ali ni Mi unlock ni Miflash ne prepoznaju, a ni ADB, da je mob spojen preko fastboota. Build Windowsa je zadnji, 1903. Probano je na dva računala, jedno samo s USB 3.0 portovima, drugi ima i 2.0. Mijenjao kablove, mijenjao portove, ništa ne pomaže. Čak sam gasio driver signature i ručno instalirao drivere ponovno. ADB tada jedva uspije prepoznati uređaj, ali jedva (čiitaj, spoji / odspoji dok "ne ulovi"). Ne pomažu ni compatibility modovi. Što god sam probao, završava na isti način. Any help? Ili ide u prodaju, pa neka se netko drugi zafrkava. 

 

P.S. global stable je još na 8.0, a beta je na 9.0, tako da ne mogu skinuti ROM i putem update tool-a u samom telefonu prebaciti na stable, probao sam. 

 Da nemas mozda AMD Ryzen CPU?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
14 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Jedan laptop s i3com, drugi s i5com. Još ću jednom se večeras poigrati, probati još jedan kabel, ako ne ide, prodajem.
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
WackyZG kaže...
Jedan laptop s i3com, drugi s i5com. Još ću jednom se večeras poigrati, probati još jedan kabel, ako ne ide, prodajem.

 Jako cudno funkcioniranju ti njihovi programi. Ne rade npr uopce sa Ryzenima, meni Mi Unlock nije htio raditi na kompu al je radio na laptopu.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
10 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
mind_challenge kaže...
WackyZG kaže...
Jedan laptop s i3com, drugi s i5com. Još ću jednom se večeras poigrati, probati još jedan kabel, ako ne ide, prodajem.

 Jako cudno funkcioniranju ti njihovi programi. Ne rade npr uopce sa Ryzenima, meni Mi Unlock nije htio raditi na kompu al je radio na laptopu.

 Znaci zbog ryzena bi potencijalo moglo bit ? Meni isto na ovom kompu nikak proradit sta god pokusavao, na laptopu sa starom i3 mi iz prve proradilo..

15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
hahhaajaads kaže...
mind_challenge kaže...
WackyZG kaže...
Jedan laptop s i3com, drugi s i5com. Još ću jednom se večeras poigrati, probati još jedan kabel, ako ne ide, prodajem.

 Jako cudno funkcioniranju ti njihovi programi. Ne rade npr uopce sa Ryzenima, meni Mi Unlock nije htio raditi na kompu al je radio na laptopu.

 Znaci zbog ryzena bi potencijalo moglo bit ? Meni isto na ovom kompu nikak proradit sta god pokusavao, na laptopu sa starom i3 mi iz prve proradilo..

 S ryzenima ne radi uopce afaik.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Kupujem dva mi band 4, na aliexpresu sve šalju iz Kine. Ceh je 70 dolara, hoće li mi opaliti PDV na to?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Blade18 kaže...
Kupujem dva mi band 4, na aliexpresu sve šalju iz Kine. Ceh je 70 dolara, hoće li mi opaliti PDV na to?

 Po zakonu bi morali.

A dal će striček ili teta na carini biti raspoloženi taj dan, i otvarati i procjenjivati pakete, to mi čarobna kugla ne može reći :)

 

Ako je manji paket (ne znam kakvo je pakiranje), napravi odvojene narudžbe s nekoliko dana razmaka. Možda tako uspije bez PDV-a.

 

Možda.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
CyberDemonVZ kaže...

Ako je manji paket (ne znam kakvo je pakiranje), napravi odvojene narudžbe s nekoliko dana razmaka. Možda tako uspije bez PDV-a.

 

Možda.

 Ili ne pa će onda dobit duple troškove carinjenja + PDV 

Music for life!!
5 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Meni te naočale izgledaju čudno i preveliko,ray ban ima tri veličine i ove mi izgledaju kao ta najveća...ray ban aviator 3025 ima malo zaobljena stakla dok na ovima izgledaju ravna...sam aviator iako se proizvodi preko 80 godina nije uvijek isti i s vremenom se modificirao prema današnjim standardima.

4 godine
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

pozz društvo, momentalno posjedujem mi max 2 uređaj, kupio bi si sad noviji, no nezz kada će izbaciti 4. verziju, da ne uzimam sad tricu pa onda ubrzo četvorku, dali ima tko saznanja u vezi izlaska 4. gen tog uređaja ili kako bi eventualno mogao saznato od strane samog Xiaomia datum izlaska i recenziju za isti? isto što sam gledao recenzije za 4. generaciju, razlikuju se recenzije između samih portala, pošto mislim da sam Xiaomi nije još izbacio official specs za njega, još uz to, pati me i onaj članak što je nedavno izašao da će ukinuti max i note verziju (čini mi se). svaka informacija bi dobro došla ;) ugodno tipkanje i druženje ;)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
lesy24 kaže...

pozz društvo, momentalno posjedujem mi max 2 uređaj, kupio bi si sad noviji, no nezz kada će izbaciti 4. verziju, da ne uzimam sad tricu pa onda ubrzo četvorku, dali ima tko saznanja u vezi izlaska 4. gen tog uređaja ili kako bi eventualno mogao saznato od strane samog Xiaomia datum izlaska i recenziju za isti? isto što sam gledao recenzije za 4. generaciju, razlikuju se recenzije između samih portala, pošto mislim da sam Xiaomi nije još izbacio official specs za njega, još uz to, pati me i onaj članak što je nedavno izašao da će ukinuti max i note verziju (čini mi se). svaka informacija bi dobro došla ;) ugodno tipkanje i druženje ;)

 Zadnja vijest je da neće biti Max 4 jer odustaju od Max linije. Šteta, imao sam Max 2 sad imam Max 3 a kupio bi u 4.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/komentari-lanaka-bughr/xiaomi-odustaje-max-note-serija-smartph/269158.aspx

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.7.2019 21:26 (Dermentor).
7 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ima možda netko redmi airdots da podjeli iskustva

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ja naručio na neviđeno..čekam da stignu ;)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

imam, ok su stvarno, i izgledaju bar normalno u usporedbi sa onim ajfon cirkusom

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Kvaliteta zvuka je bar pristojna? Bas se čuje, a visoki ne krešte?

Know your limits.
7 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

I kakva je udobnost, ne žuljaju?

Ima ih na geeku na talijanskom skladištu za ok cijenu pa si razmišljam uzet.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Razmišlja tko o Amazfit GTRu?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
papinijanus kaže...

Razmišlja tko o Amazfit GTRu?

 Ja, ovisno kakva cijena bude na aliexpressu ili gearbestu.

Imam pace vec godinu i po pa ak se ovaj pokaze kao dobar i cjenovno pristupacan, kontam ga kupit.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Sad na netu na veliko razgovaraju kako GTR nije sportski sat i kao takav nije nasljednik od Pacea i Stratosa.

WTF, ne kužim što bi to trebalo značiti :D

 

I da se čeka pravi nasljednik.., ?

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
odjavljen
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Prije dosta dugo sam uzeo kaljeno staklo s eBaya za cca 2.5-3 zelenaša.

Očistio ekran prije nego što sam stavio staklo.

Stavio stavio što ravnije, lagano ga pustio i po sredini ekrana pritisnio da se staklo zaljepi(tako sam radio na Lumii 640XL i dvije godine nikakvih problema nisam imao).

I ubrzo nakon toga ispod stakla su se pojavile dugine boje, lagano se vidi. Kako pritisnem po ekranu tako te duge boje bježe od mjesta gdje sam pritisnio.

Također, tač mi nekad ne registrira pritisak. Obrišem ruke i ekran od hlačice i onda opet registrira sve normalno.

 

Jel moguće da je to neregistriranje dodira zbog tih duginih boja?

Jel imate vi problema s kaljenim staklom? Od kojeg vendora ste uzeli kaljeno?

U pitanju je 5 Plus

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice