Mi Hrvatska/Mi Croatia

poruka: 3.786
|
čitano: 1.068.497
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Cri.Lu99 kaže...
Aceruser kaže...

Ima li tko od cijenjenih forumasa Xiaomi Airdots pa da u kratko opise svoja iskustva. Za ovu cijenu mi se cine dobra kupnja. 

https://www.smartus.hr/xiaomi-mi-true-wireless-earphones-redmi-airdots-1176.html

 Ja sam ih naručia sa Aliexpresa za 140kn. Baš sam danas dobia mail da su stigle u moju poštu. Mogu napisat kakve su kada dođu

 Baciš link ako ti je pri ruci?

Know your limits.
6 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia
 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Narucen 24.07 poslan 02.08. U aplikaciji se status redovno azurira a na sajtu singposta se uopste ne azurira sto je malo zbunjujuce.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ima li netko problem s navigacijom na Xiaomi Mi 8 ili drugom Xiaomiju? Google maps prakticki suti prilikom navigacije, glasovno kaze smjer svaki 15-20min, ako i tolko. Ne znam je li do signala, ali i Iskon mobile bi trebao imati dobar signal u Zagrebu. Samo mi se jedanput dogodilo da mi se dzep natopio prilikom pljuska, ali je mob bio okej nakon kise i vidim po Internetu da ljudi normalno koriste mob nakon vodenih neprilika.. Navigacija mi je prakticki beskorisna, a mob ima 2 GPS-a. App se neda uninstall jer dolazi s mobom.. Izbrisao sam sve podatke, predmemoriju i sranja s kojima se sluzila app pa cu probat opet, ali sumnjam da bu rjesilo problem.

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.8.2019 0:00 (The_Fichek).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
The_Fichek kaže...

Ima li netko problem s navigacijom na Xiaomi Mi 8 ili drugom Xiaomiju? Google maps prakticki suti prilikom navigacije, glasovno kaze smjer svaki 15-20min, ako i tolko. Ne znam je li do signala, ali i Iskon mobile bi trebao imati dobar signal u Zagrebu. Samo mi se jedanput dogodilo da mi se dzep natopio prilikom pljuska, ali je mob bio okej nakon kise i vidim po Internetu da ljudi normalno koriste mob nakon vodenih neprilika.. Navigacija mi je prakticki beskorisna, a mob ima 2 GPS-a. App se neda uninstall jer dolazi s mobom.. Izbrisao sam sve podatke, predmemoriju i sranja s kojima se sluzila app pa cu probat opet, ali sumnjam da bu rjesilo problem.

 

Za Google maps ne znam … ne koristim ga .

Ali znam da Xiaomi Mi 8 na Global Stable romu.u , savršeno radi s HERE WeGo koji je besplatan .. korišten u Hrvatskoj , Austriji , Njemačkoj i to s offline kartama

Predložio bih ti da probaš pa se uvjeri sam  

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.8.2019 0:17 (razjaren).
10 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Citao sam da je ovo problem s nekim updateom nakon 10.0, ako tko rjesi neka javi. Imam global ROM, budem probao here wego, fala.

16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
The_Fichek kaže...

Ima li netko problem s navigacijom na Xiaomi Mi 8 ili drugom Xiaomiju? Google maps prakticki suti prilikom navigacije, glasovno kaze smjer svaki 15-20min, ako i tolko. Ne znam je li do signala, ali i Iskon mobile bi trebao imati dobar signal u Zagrebu. Samo mi se jedanput dogodilo da mi se dzep natopio prilikom pljuska, ali je mob bio okej nakon kise i vidim po Internetu da ljudi normalno koriste mob nakon vodenih neprilika.. Navigacija mi je prakticki beskorisna, a mob ima 2 GPS-a. App se neda uninstall jer dolazi s mobom.. Izbrisao sam sve podatke, predmemoriju i sranja s kojima se sluzila app pa cu probat opet, ali sumnjam da bu rjesilo problem.

 Možda je nepovezano, ali sam skoro primetio da je Mi Fit aplikacija prestala da mi daje glasovna obaveštenja (o prekoračenju zadatog limita za puls, pređenim kilometrima, tempu...). Iz drugih razloga sam vratio telefon na firmware sa kojim sam ga kupio i glasovna obaveštenja su proradila. Napravio sam nekoliko updatea, no tek sam na MIUI9 (pošto sam krenuo od 8), i za sada još uvek funkcioniše, ali je neka kasnija izmena verovatno nešto pokvarila.

 

Treba im submittovati bug report, mada u sličnim slučajevima znaju da odgovore da je do aplikacije. Recimo, postoji bug zbog kog je deo pop-up menija za dodavanje nove reči u rečnik na Google tastaturi providan, i to je gomila različitih ljudi prijavila, ali ne: "Proverite sa autorom aplikacije u kojoj se javlja problem". I to se vuče od prvog MIUI9 i nadalje kroz MIUI10. 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.8.2019 8:32 (Ivan(4)).
10 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Da, mislim da je povezano i sa Mi Fit, kad ukucas problem se javlja skupa s ovim mojim na YT. Kazu ljudi reninstall, a nemrem, mozda neki force uninstall ili vracanje firmware-a, ali prvo cu probat s nekom novom aplikacijom kao ovom sto predlaze kolega.

12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

I kakvi su se pokazali Airdotsi od Xiaomija?

Know your limits.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ja naručio na eBayu dobio sam fake A6s slušalice.
Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
14 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ag008 kaže...
Ja naručio na eBayu dobio sam fake A6s slušalice.

 Koji seller i jel barem sta valjaju te koje si dobio? Ja sam od ovog uzeo iz Italije, jos ih cekam.  

MadeInCroatia
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Dron Fimi X8 (nasljednik Mi Drone 4K) skoro svugdje košta 499USD.

 

Ali, na više mjesta sam vidio da su ponekad flash sale akcije za 399 USD.

Prati netko ovdje taj dron? Kako saznati kad bude akcija?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ghost777 kaže...
Ag008 kaže...
Ja naručio na eBayu dobio sam fake A6s slušalice.

 Koji seller i jel barem sta valjaju te koje si dobio? Ja sam od ovog uzeo iz Italije, jos ih cekam.  

 Sorry na skretanju s vašeg dopisivanja, ali zanima me da li te slušalice imaju mikrofon, pa da mogu poslužiti i za razgovor? Hvala

Pucaaaajjjj :)
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
CyberDemonVZ kaže...

Dron Fimi X8 (nasljednik Mi Drone 4K) skoro svugdje košta 499USD.

 

Ali, na više mjesta sam vidio da su ponekad flash sale akcije za 399 USD.

Prati netko ovdje taj dron? Kako saznati kad bude akcija?

 Prati kupone ovdje:
 https://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?3174489-Official-FIMI-X8-SE-Folding-Quadcopter-%2A%2A%2AOwner-s-Thread%2A%2A%2A

Ne znam kakvo je sada stanje sa stockom na gearbest i ostalim stranicama, ali ja sam svog uspio nabaviti prije par mjeseci.

Xiaomi Mi MIX3 - MIUI Super Moderator
6 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ja sam naručio slušalice sa onog linka nekoliko poruka unazad ( smartus dućan ,189 kuna +30 kuna dostava ) i meni su sasvim ok. Dobar čist zvuk , imaju mikrofon , imaju dosta opcija koje se dobijaju pritiskom na slušalice gdje je u stvari mikroprekidac.
Prijatelj mi ima od Samsunga i osim što Samsung ima ergonomski dodatak na slušalicama da bolje drže u uhu nikakve razlike u zvuku nema .
Čak ove od Xiaomi imaju bolji domet od Samsungovih. Dobro , to možda ima veze i sa snagom Bluetooth signala samog mobitela
 
2 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Cromaki kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Dron Fimi X8 (nasljednik Mi Drone 4K) skoro svugdje košta 499USD.

 

Ali, na više mjesta sam vidio da su ponekad flash sale akcije za 399 USD.

Prati netko ovdje taj dron? Kako saznati kad bude akcija?

 Prati kupone ovdje:
 https://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?3174489-Official-FIMI-X8-SE-Folding-Quadcopter-%2A%2A%2AOwner-s-Thread%2A%2A%2A

N
e znam kakvo je sada stanje sa stockom na gearbest i ostalim stranicama, ali ja sam svog uspio nabaviti prije par mjeseci.

 Odlično!

Odkud si ti naručio? EU skladište?

Isto je bilo 399usd?

 

Baš je zbunjujuće napisana ova poruka na forumu.. ima novih i starih informacija, sve zajedno u prvoj poruci. Nju si čitao ili najnovije poruke u cijeloj temi?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
CyberDemonVZ kaže...

 Odlično!

Odkud si ti naručio? EU skladište?

Isto je bilo 399usd?

 

Baš je zbunjujuće napisana ova poruka na forumu.. ima novih i starih informacija, sve zajedno u prvoj poruci. Nju si čitao ili najnovije poruke u cijeloj temi?

 Ja sam uzeo s Aliexpressa jer su imali na lageru za razliku od gearbest pa su poslali preko Kine i naravno carinski troškovi ali opet meni se isplatilo.

 

Sad mi je veći problem extra baterija koja stoji od 26.6 negdje u New Yorku jer je išlo preko UPS-a...

Xiaomi Mi MIX3 - MIUI Super Moderator
14 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
CyberDemonVZ kaže...

 Odlično!

Odkud si ti naručio? EU skladište?

Isto je bilo 399usd?

 

Baš je zbunjujuće napisana ova poruka na forumu.. ima novih i starih informacija, sve zajedno u prvoj poruci. Nju si čitao ili najnovije poruke u cijeloj temi?

 

Ja sam na kraju sa fpv1.de naručio. Sa Gearbesta sam čekao 3 mjesca pa odustao, doduše to je bilo još u veljači kada je bilo problema sa isporukama.

 

Inače dron je mrak :)

12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Dron FIMI X8 SE

Banggood - 424 USD = 2.800 KN

https://www.banggood.com/Xiaomi-FIMI-X8-SE-5KM-FPV-With-3-axis-Gimbal-4K-Camera-GPS-33mins-Flight-Time-RC-Drone-Quadcopter-RTF-p-1394905.html

 

Warehouse - GWTR

Dostava - EU Priority Line (Navodno bez PDV-a! Ja nisam isprobao)

Kod: BGFIMIX8SE10

 

Koliko mi je poznati, najniža cijena do sad, bilo gdje na netu, je bila 399 USD = 2.640 KN

 

Dal uzeti ili opet čekati popust (zbog 160 kuna)?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.8.2019 22:59 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Samo pitanje je zaliha na banggood i gearbestu, neki su čekali mjesecima i nisu dobili.
I mene su skoro 2 mjeseca zavlačili pa sam na kraju išao na refund.

Xiaomi Mi MIX3 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
1 0 hvala 1
6 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Pozdrav, ima li gdje za uzeti u Hrvatskoj Xiaomi televiziju?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Cromaki kaže...

Samo pitanje je zaliha na banggood i gearbestu, neki su čekali mjesecima i nisu dobili.
I mene su skoro 2 mjeseca zavlačili pa sam na kraju išao na refund.

 Vidim! Baš čitam forume..

love2ml86 kaže...

Pozdrav, ima li gdje za uzeti u Hrvatskoj Xiaomi televiziju?

 I ja sam tražio, nije bilo nigdje.

Možda su sad dobili u Mi dućanu u zg? Kak se već zove :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.8.2019 11:28 (CyberDemonVZ).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

u arena centru u zg u mi store-u imaju ogledni primjerak  tv- a , nema cijene , pitao sam ih i kažu da očekuju početak prodaje oko božića

 

navodno se čeka službeni global rom za tv . 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.8.2019 19:31 (bicko).
6 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
bicko kaže...

u arena centru u zg u mi store-u imaju ogledni primjerak  tv- a , nema cijene , pitao sam ih i kažu da očekuju početak prodaje oko božića

 

navodno se čeka službeni global rom za tv . 

 

Taj Mi store je smijeh, u odnosu na Xiaomi ekosustav, imaju 5% artikala i od tih artikala jako mali broj toga se može zaista i kupiti.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
love2ml86 kaže...
bicko kaže...

u arena centru u zg u mi store-u imaju ogledni primjerak  tv- a , nema cijene , pitao sam ih i kažu da očekuju početak prodaje oko božića

 

navodno se čeka službeni global rom za tv . 

 

Taj Mi store je smijeh, u odnosu na Xiaomi ekosustav, imaju 5% artikala i od tih artikala jako mali broj toga se može zaista i kupiti.

 A tek cijene....zalutali su....

13 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

što očekivati od tvrtke koja se prije Xiaomija bavila distribucijom pića. Uz to Bijelić nije više službeni zastupnik za Xiaomi. Ništa novo za Hrvatsku...

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Stigao je GTR. Na ruci lezi mnogo bolje nego stratos, laksi je a i kako nema ono srednje dugme ne smeta zglobu. Ekran je odlican, baterija od juce popodne stoji na 100%. Ako sam dobro skontao, bluetooth je non stop upaljen na satu kao. I dalje je prisutan lag prilikom skrolanja kroz meni, to su trebali popraviti. Sve u svemu sat je dobar, bateriju cu testirati narednih dana. 

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Cri.Lu99 kaže...

 Kojom poštom ti je poslano?

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
7 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Postoje vam razlike izmedu xiaomi airdots i redmi airdots pa obratite paznju. Koliko sam gledao razlicite recenzije i nije neka razlika izmedu njima osim u cijeni (xiaomi su skuplje). Inace na geekbuyingu ih ima iz Italije pa dodu za par dana, a cijena 30-ak dolara mislim, iz kine su 20-ak.

Ja sam uzeo Haylou GT1 koje su podbrend xiaomia (nesto kao amazfit za satove) i stigle su za 10-ak dana. Nisam ih jos vidio pa ne mogu nista napisat. Skoro pa jedina razlika je da ove nemaju fizicki gumb vec reagiraju na touch pa je mozda lakse upravljat njima, ne stiskas ih prejako u uho kad mjenjas pjesmu ili nesto. I razlika je da samo desna ima mikrofon dok kod redmi imaju obje. 

 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Gam3r kaže...

Uz to Bijelić nije više službeni zastupnik za Xiaomi. Ništa novo za Hrvatsku...

 Ima li netko novi da je zastupnik ili?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice