Xiaomi Mi 6

poruka: 429
|
čitano: 118.728
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Jel kome od vas usb-c konektor labav (kad smo već kod konektora). Imam par kabela koji mi jednostavno ispadaju iz konektora, onaj adapter za slušalice mi također ne drži kontakt. Imam taj jedan kabel doma koji uredno sjedne i drži, ostale baš trebam namjestiti i sa njima ne dobijem quick charge, nego obično punjenje.

 

Ženi na mi5 svi ti kabeli uredno drže i pune na qc.

Rvat katolik!
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.5.2018 8:29 (tnakir).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Prasina se zna nakupiti u tom utoru, uzmi iglu i procisti ga jer ti konektor vjerovatno je udje do kraja.

Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Yup, i stvarno dobro pročačkaj, 99% je do toga, na svakom usb c mobu koji sam malo dulje koristio se to desilo

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 6

Bok,

 

zanima me da li itko još osim mene ima problema s zvučnikom na mobitelu, i to mislim na ovaj za razgovore. Od 8 mjeseca mi se strašno tiho čuje, skoro pa ni ne čuješ sugovornika. Nije da šumi ili nešto nego je tiho. Zvučnik pojačan na maksimum i ako je još neka vanjska ikakva buka ništ se ne čuje.

 

Čitao i tražio po netu da je xiaomi imao problema s software-om i tim tihim zvučnikom.

 

Mobitel mi je na global romu i dobio je miui 10 upgrade. ali ništa se nije popravilo.

 

Ima još tko takvih problema i možda riješenje za to ?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Pozdrav, je ima netko da je stavio TWRP i flashao Pixel Experience ili xiaomi.eu ROM na Mi6, ovaj originalni miui 10 global stable se nece dalje razvijati, zapeo je na 8.0 androidu.

I knew a man who once said: Death smiles at us all. All a man can do is smile back.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Iman ja xiaomi.eu rom ali i on je još na 8.0. Proba san davno pixel experiance ali tadašnja verzija je imala nekakav stutter kod scrolala pa san otiša na xiaomi.eu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Navodno zadnji xiaomi.eu build je napokon donio pie na mi6, ima li netko da ga je flashao i isprobao?

I knew a man who once said: Death smiles at us all. All a man can do is smile back.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 6

Imam pitanjce.... (našao sam se u ovoj temi jer mi kaže da se ne može otvoriti nova)

Na redmi6 mi svaki puta nakon gašenja ili restarta moba makne "moju" lock screen fotku i vrati defoltnu... Zašto? I može li se to nekao riješiti?

I druga stvar je više onako općeg karaktera... Zašto "HR regija" ne podržava promjenu tema na mobu, već moram postaviti neku drugu regiju da bih mogao mijenjati teme?

 

Hvala!

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 6

Umrla tema ili nitko više nema ovaj mobitel?

Nisam valjda posljednji na Mi6?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice