Xiaomi Mi 8

poruka: 1.163
|
čitano: 354.418
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Xiaomi Mi 8
Pokaže ti obavijest na zaključnom zaslonu. Znači kad mi lampica blinka, double tap da vidim šta je i to je to. To što se ne vidi u status baru je definitivno zayeb.
Face unlock ne radi na nekim regijama, ali iskreno, pored sjajnog i brzog FPR nisam ga imao niti želio imati.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Kakav se pokazao MIUI 10 sto se tice baterije? Jel stvarno ima stvarno samo 1 boju za notifikacije?

U fazi sam kupovine novog moba, pa neznam koji kupiti. I uzem izboru su Mi 8, Mate 10 Pro, Pocco, Honor Play i OP 6. Da znam da Mate 20 dolazi za koji tjedan i OP 6T i da bi OP 6 i Mate 10 Pro mogli dodatno pojeftiniti, ali neznam koliko vremena jos imam jer jer baterija na trenutnom Mate 8 koji koristim preko 2,5 godine pocela otkazivat (kad padne na 30% se u roku 10 min isprazni na 0%). Svaki od navedenih ima prednosti i mane. Najbitnije mi je dugo trajanje baterije, brzina i update-i.
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.10.2018 18:56 (noodle).
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

Na AOD je samo vrijeme i datum. Nisam imao double tap ukljucen, nego sam ga odmah otvarao preko otiska prsta. Kad se tako otvori nema nikakvih ikonica u status baru. Mora se potegnut prema dole da se vidi sto je.

 

Samo jedna boja za notifikaciju (bijela).

Prelazim sa S5, starog 4.5g koji i danas vrh radi.

Nisam upoznat s radom/potrosnjom novijih uredaja zadnjih par godina, ali po meni baterija se jako brzo trosi, ali se isto tako i jako brzo puni. Mislim da mi dulje drzi S5 baterija stara 4+ g nego ova nova na Mi 8.

Dvoumio sam se izmedu Mi 8 i 1+6. Da sada uzimam uzo bi OnePlus 6 samo zbog ovog s notifikacijama.

 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Nisam još isprobao Face Unlock.

Pokušavam to složiti no nemam opciju na samom uređaju, samo pin i otisak prsta.

Nije li Xiaomi reklamirao da je to udarna vijest u Mi8 uređajima? Tko tu koga?

Imam official rom miui 10, global uređaj.

Know your limits.
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.10.2018 14:29 (guls).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
guls kaže...

Nisam još isprobao Face Unlock.

Pokušavam to složiti no nemam opciju na samom uređaju, samo pin i otisak prsta.

Nije li Xiaomi reklamirao da je to udarna vijest u Mi8 uređajima? Tko tu koga?

Imam official rom miui 10, global uređaj.

 Za face unlock moras staviti na kinesku (Hong Kong) regiju da ti se pojavi ta opcija.

 

13 godina
offline
Xiaomi Mi 8
Ne mora striktno kineska regija. Meni recimo radio na francuskoj
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Hm... Nije li logično, da ako je Global verzija telefona, Face Unlock radi neovisno o regiji? Bravo Xiaomi.

Hvala na info svakako

Know your limits.
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
zuper kaže...
Ne mora striktno kineska regija. Meni recimo radio na francuskoj

 

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
guls kaže...

Hm... Nije li logično, da ako je Global verzija telefona, Face Unlock radi neovisno o regiji? Bravo Xiaomi.

 

 Ne, jer svaka zemlja ima svoje zakone i restrikcije. 

Slična situacija je sa 4G (Indonezija ga nema tbog TKDN regulacija) i VoLTE u ponekim zemljama.

 

 

Xiaomi Mi Note 3 - MIUI Super Moderator
10 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

Stigao mi je Mi8. Nudi mi ažuriranje roma (screenshot u prilogu). Zanima me da li ima kakvih problema kod tog azuriranja,čitao sam da ima problema s potrošnjom baterije na tom romu i nije moguće YouTube videa proširit na cijeli zaslon. Jel to fixano ili i dalje postoji? Hvala.

 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Nema apsolutno nikakvih problema..kod mene sve radi savršeno
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

Da li je Xiaomi sredio zvuk kod snimanja kamerom?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8

Ne

Hearthstone: Maks0806#2960
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
maks0806 kaže...

Ne

 Znači 8 godina im nije dosta? :D Koristio sam Mi Mix 2, zvuk je užasan.

11 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8

8? Zar nisu prvi mob 2013-e napravili? Čudno je jer na Redmi S2 je bolji zvuk nego na Mi8 kod snimanja.

Hearthstone: Maks0806#2960
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Imam 3x kaljeno staklo za Mi8 i jako kvalitetnu Nillkin masku, ali u međuvremenu vise nemam Mi8 tako da je visak pa ako netko treba hitno da ne ceka sa eBay moze me kontaktirati.
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
maks0806 kaže...

8? Zar nisu prvi mob 2013-e napravili? Čudno je jer na Redmi S2 je bolji zvuk nego na Mi8 kod snimanja.

 Sta nije Mi 8 njihova 8. obljetnica i da su zbog toga dali broj 8 a ne 7, moguće da sam krivo čuo. Htio sam taj Mi 8 uzet ali taj zvuk kod snimanja je užasan, trenutno imam uz S9 i MI MIX 2 i katastrofa je to snimanje. Mob je vrh ali to je baš ono deal breaker.

13 godina
offline
Xiaomi Mi 8

ma dobro si cuo, 2010 je osnovan xiaomi, a to sto su 2012 izbacili prvi mob to je druga stvar

 

nego sto se tice tog zvuka kod snimana, brat ima redmi 3, model iz pocetka 2016.god i zvuk je KATASTROFA, kod mene na mi note 3 zvuk je najnormalniji, nemam s cim usporediti, al snimao sam par koncerata i zvuk kad slusam je onakav kakav i treba zvucati

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
16OR kaže...

ma dobro si cuo, 2010 je osnovan xiaomi, a to sto su 2012 izbacili prvi mob to je druga stvar

 

nego sto se tice tog zvuka kod snimana, brat ima redmi 3, model iz pocetka 2016.god i zvuk je KATASTROFA, kod mene na mi note 3 zvuk je najnormalniji, nemam s cim usporediti, al snimao sam par koncerata i zvuk kad slusam je onakav kakav i treba zvucati

 

 

 Koja im je to fora na nekima normalno na nekima kao da si u vodi. Kako to ne mogu riješit ostaje tajna.

10 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

Koliko uspijete imat SOT-a na novom romu? Meni uz dosta koristenja izvuce max cca 6h.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
tarz01 kaže...

Koliko uspijete imat SOT-a na novom romu? Meni uz dosta koristenja izvuce max cca 6h.

 

i meni je tako

12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Youtube mi neće automatski rotirati zaslon kad okrenem mobitel. U galeriji slika i svuda drugdje rotira normalno. Jel zna netko do čega je to? Global stable MIUI 10.0.2.0

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
display name ivo kaže...

Youtube mi neće automatski rotirati zaslon kad okrenem mobitel. U galeriji slika i svuda drugdje rotira normalno. Jel zna netko do čega je to? Global stable MIUI 10.0.2.0

 

 

valjda je bug ..isto je i kod mene na 10.0.2.0

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Huurux kaže...
display name ivo kaže...

Youtube mi neće automatski rotirati zaslon kad okrenem mobitel. U galeriji slika i svuda drugdje rotira normalno. Jel zna netko do čega je to? Global stable MIUI 10.0.2.0

 

 

valjda je bug ..isto je i kod mene na 10.0.2.0

 Jučerašnji update Youtube aplikacije je ispravio bug.

11 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

Npr meni samo kada dođe sms ima ona mala ikona na zakljucanom zaslonu ispod sata. Kako tu mogu dodati viber i wocap

Prije je bilo i wocap ali sam vratio na tvorničke postavke i otad ni toga nema

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Vidim na njuskalu da se prodaje Mi 8 SE sa global rom i ota update,da li je to moguce
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

Je ako je to xiaomi.eu rom. Sluzbeno nema global roma, samo china...

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Znaci da moze imati hr jezik i ota update
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

Da ako si flashas xiaomi.eu rom gore. A za to trebas otkljucat bootloader.

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 1 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Hmh,pise da je mob nov i zapakiran
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice