Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

poruka: 2.376
|
čitano: 571.689
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Sa Mi9T presao na Mi9, puno bolji Mi9 osim trajanja baterije.

Mi9T cca 7.30h SoT, Mi9 5.30 6h.

Igrice ne igram, koristim 2 sim kartice na 4G, surfanje, društvene mreže i YouTube

Al i Mi9 izdrzi od skidanja sa punajca ujutro u 7, do spavanja bez dodatnog punjenja.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.8.2019 23:45 (josipst).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
josipst kaže...

Sa Mi9T presao na Mi9, puno bolji Mi9 osim trajanja baterije.

Mi9T cca 7.30h SoT, Mi9 5.30 6h.

Igrice ne igram, koristim 2 sim kartice na 4G, surfanje, društvene mreže i YouTube

Al i Mi9 izdrzi od skidanja sa punajca ujutro u 7, do spavanja bez dodatnog punjenja.

 

 Sa jednom sim karticom drzi dan i pol...

5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ja ću probat eu rom čin izađe službeni TWRP.

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.9.2019 12:01 (Mojojo).
13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ajd pitat cu i ovdje

jesu oni to uklonili dhl tax free na HK goldway?

na mi global store, jos uvijek stoji, kod goldwaya ne vidim (pitam jer i nije prvi put, vec je bilo takvih ''problema'' kod njih)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Za k20 pro ima china i global verzija. Isplati li se davata 15-20$ više za gčobal verziju. Ukratko sto se dobije više? Moželi se global instalirat na china verziju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
16OR kaže...

Ajd pitat cu i ovdje

jesu oni to uklonili dhl tax free na HK goldway?

na mi global store, jos uvijek stoji, kod goldwaya ne vidim (pitam jer i nije prvi put, vec je bilo takvih ''problema'' kod njih)

 Meni stiglo s Goldwaya preko DHLa bez PDVa prije 2 tjedna.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Isplati se da. Možeš instalirat global, ali nećeš imat B20 frekvenciju.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Bolji je mi9t od mi9, swoosh swoosh faktor mu je odličan.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
bruno03 kaže...

Za k20 pro ima china i global verzija. Isplati li se davata 15-20$ više za gčobal verziju. Ukratko sto se dobije više? Moželi se global instalirat na china verziju?

 Obrati paznju na podrsku za B20 LTE...

 Najmanji problem je nabacit xiaomi.eu ROM... Ali u principu Global Version i Global ROM razlikuju se po podrsci odredjenih frekvencija koje su kod nas potrebne za normalno funkcioniranje ako se maknes iz vecih gradova.

Xiaomi fan... Od MI3 nadalje...
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
16OR kaže...

Ajd pitat cu i ovdje

jesu oni to uklonili dhl tax free na HK goldway?

na mi global store, jos uvijek stoji, kod goldwaya ne vidim (pitam jer i nije prvi put, vec je bilo takvih ''problema'' kod njih)

 Meni jos uvijek kod Goldway-a stoji opcija DHL (za 27$).

 Prije 2 dana sam narucio svoj primjerak Mi9T od Goldway-a.

 

 Ali primjetio sam da je jucer kod Mi Global Store DHL dostava bila 42$, ali sad sam provjerio i vratili su opet na 27$.

 

Xiaomi fan... Od MI3 nadalje...
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Mojojo kaže...

Isplati se da. Možeš instalirat global, ali nećeš imat B20 frekvenciju.

 B20 LTE je nešto vezano za internet? Ja ga ionako ne koristim previše, a iako ga koristim TELE2 podržava samo 3G

12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
bruno03 kaže...
Mojojo kaže...

Isplati se da. Možeš instalirat global, ali nećeš imat B20 frekvenciju.

 B20 LTE je nešto vezano za internet? Ja ga ionako ne koristim previše, a iako ga koristim TELE2 podržava samo 3G

 Tele 2 podžava 4G.

I ako imaš samo njega, onda ti ne treba B20, Tele 2 ga ne koristi.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
8 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

K20 pro ne postoji Globalna verzija (to je mi 9t pro), ali se na njega može staviti globalni rom sa hr jezikom, pa su ga neki prodavači i stavili. Znači da je uređaj otključan. Razlika je da nema b20 frekvenciju, ali ako koristiš Tele2 i ne treba ti jer je Tele2 ionako ne koristi.

 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Od vipa , tcoma, bonbona, ko koristi taj B20?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
bruno03 kaže...

Od vipa , tcoma, bonbona, ko koristi taj B20?

 

svi navedeni

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
14 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

znAči da sam na vipu akupim china verziju što onda ne bih mogao koristit na mobu

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
bruno03 kaže...

znAči da sam na vipu akupim china verziju što onda ne bih mogao koristit na mobu

 Koliko sam ja shvatio ne bi mogao koristiti 4G izvan grada nego samo 3G što je po meni dovoljno brzo. Ali provjeri prvo da li mobitel podržava B8 . Jer moj prvi kineski nije , a  ni B20 . Izvan naselja max brzina 5 kb/s

shit happens too often
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.9.2019 15:01 (Wox).
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Mojojo kaže...

Bolji je mi9t od mi9, swoosh swoosh faktor mu je odličan.

 umm nope, mi9 je pravi flagship, mi9t je kompromisan flagship.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2
5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Jeje, brže lista galeriju, ispričavam se

14 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Jeli vama bitna B20 frekvencija?

 

Pitam vezano za kasniju prodaju na njušci, da li je to bitno ljudima.

13 DA
4 NE
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Zna li ko sta se dogada sa goldway-om. Narucio sam do sada od njih jedno 30-40 mobitela. Uvik bi isporuka isla do 2 dana nakon uplate.  Zeni sam narucio mi 9t crveni 26.8 i jos nije posiljka poslana pa mi je malo cudno. Jeli jos ko narucivao u zadnjih 7-8 dana da podijeli iskustva. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
bruno03 kaže...

Jeli vama bitna B20 frekvencija?

Pitam vezano za kasniju prodaju na njušci, da li je to bitno ljudima.

 Da biram između dva mobitela, jednake cijene, jedan ima B20 drugi nema, naravno da bi uzeo ovaj koji ima. A čak sam na Tele 2 koji ga ne koristi.

 

ALI, ja sam osobno kupio model bez B20 frekvencije jer je bila razlika u cijeni.

 

Ako i malo razmišljaš o tome (a očito razmišljaš jer si postavio pitanje) kupi ovaj sa B20 i biti ćeš miran!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
eliah84 kaže...

Zna li ko sta se dogada sa goldway-om. Narucio sam do sada od njih jedno 30-40 mobitela. Uvik bi isporuka isla do 2 dana nakon uplate.  Zeni sam narucio mi 9t crveni 26.8 i jos nije posiljka poslana pa mi je malo cudno. Jeli jos ko narucivao u zadnjih 7-8 dana da podijeli iskustva. 

 Meni su javili da imaju problema s isporukama i umjesto 2 dana trebalo im je 4.

To je bilo prije 2-3 tjedna.

 

Javi im se preko poruka.

 

 

 

P.S. 40 mobitela?? To je oko 60-80.000 kuna!?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.9.2019 21:06 (CyberDemonVZ).
10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
CyberDemonVZ kaže...
eliah84 kaže...

Zna li ko sta se dogada sa goldway-om. Narucio sam do sada od njih jedno 30-40 mobitela. Uvik bi isporuka isla do 2 dana nakon uplate.  Zeni sam narucio mi 9t crveni 26.8 i jos nije posiljka poslana pa mi je malo cudno. Jeli jos ko narucivao u zadnjih 7-8 dana da podijeli iskustva. 

 Meni su javili da imaju problema s isporukama i umjesto 2 dana trebalo im je 4.

To je bilo prije 2-3 tjedna.

 

Javi im se preko poruka.

 

 

 

P.S. 40 mobitela?? To je oko 60-80.000 kuna!?

 Mozda sam malo i rekao. Nisam sebi naravno nego cilom mistu. Zanimljivo je kako kad zazvoni u birtiji svi se hvataju za mob. U svakoga ostala default melodija zvona.

13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Wh1T3L10n kaže...
16OR kaže...

Ajd pitat cu i ovdje

jesu oni to uklonili dhl tax free na HK goldway?

na mi global store, jos uvijek stoji, kod goldwaya ne vidim (pitam jer i nije prvi put, vec je bilo takvih ''problema'' kod njih)

 Meni jos uvijek kod Goldway-a stoji opcija DHL (za 27$).

 Prije 2 dana sam narucio svoj primjerak Mi9T od Goldway-a.

 

 Ali primjetio sam da je jucer kod Mi Global Store DHL dostava bila 42$, ali sad sam provjerio i vratili su opet na 27$.

 

nisam rekao da nema dhla kao opcije slanja, vec da ne navode da je slanje dhlom za eu tax free kao sto je prije pisalo, bilo nacrtano il sta vec

12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Tako je, natpisa više nema!

Ali, i ja sam naručio kad ga nije bilo i sve uredno stiglo.

 

Probaj im poslati poruku s pitanjem da ti potvrde da je bez poreza.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.9.2019 22:36 (CyberDemonVZ).
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Meni je danas stigao K20 pro s Mi Global store-a, DHL shipping, Tax free... sve standardno - UPS do Engleske i potom DHL do HR... Što se tiče kašnjenja, bile su akcije zadnjih dana, pa vjerojatno dok nadođu s isporukom... do 10 dana se ne bi brinuo (da ga uopće pošalju, kad sam naručivao Note 3 prije cca 3 god, čekao sam skoro 14 dana da uopće krene), a kad krene još cca 7 dana, pa ako te zakači i vikend, bude i 10 dana... dakle unutar 3 tjedna bi trebalo stići...

6 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

jedno pitanje.  Kada povucem prstom od gore da spustim onu alatnu traku, imao sam pri dnu potrosnju podatkovnog prometa na danasnji dan, te sveukupnu potrosnju. I sad odjednom samo toga vise nema,iako nisam nista iskljucivao. Pa jel netko zna gdje to mogu ponovo ukljuciti?

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ikona zeleni štit(Sigurnost)-Potrošnja podataka-gornji desni čošak zupčanik-obavijest uporabe podataka

12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Novi Note 8 Pro sa Mediatek procesorom osjetno brži od Mi 9T sa SD 730 proc.

Mi 9T ima bolji i ljepši display, ali ostalo je možda čak na strani Note 8 Pro.

Biti će zanimljivo vidjeti test kamere, ako i tu bude bolji Note 8 Pro bi mogao lako postati Best Buy opcija sa cijenom od oko 200$.

 

 
2 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice