Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

poruka: 2.376
|
čitano: 571.794
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Malo sam poučavao na netu k20 pro china /global. Global je k2o china sa instaliranim global romom. Trgovac je izvadio mobitel iz kutije i instalirao global rom i to naplačuje 20$ više. Pravi k20 pro sa tom B20 frekvencijom je 9T pro

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.9.2019 4:07 (bruno03).
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ekipa od jutros imam problem s mobitelom. 9T (EU)

 

Kada nekoga zovem ili kada mene neko zove, ja njih cujem ali oni mene ne.

 

Takoder kod poziva ekran se ne gasi, znaci onaj dialup sucelje s brojevima je aktivno i odbrojava kao da poziv traje.

 

Nisam nista prčkao po opcijama tako da ne kuzim sto se odjednom dogodilo.

 

 

ps. Lažna uzbuna, nisu mi se htjele bluettoth slusalice odspojiti iako sam ih bi odspojio .

Sada je sve ok

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.9.2019 9:40 (Xiaomi).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
bruno03 kaže...

Malo sam poučavao na netu k20 pro china /global. Global je k2o china sa instaliranim global romom. Trgovac je izvadio mobitel iz kutije i instalirao global rom i to naplačuje 20$ više. Pravi k20 pro sa tom B20 frekvencijom je 9T pro

 Pa da, opće poznata stvar, nitko ne skriva to. Bilo je u ovoj temi napomenuto više puta.

10 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

-

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.9.2019 13:07 (Dario7).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Što se tiče gcama uglavnom su za mi9t pro,kao ova na linku,da li ova dobro radi ili ima neka bolja..

 

https://miblog.co/xiaomi-mi9t-pro-google-camera/

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Cesare kaže...

Što se tiče gcama uglavnom su za mi9t pro,kao ova na linku,da li ova dobro radi ili ima neka bolja..

 

https://miblog.co/xiaomi-mi9t-pro-google-camera/

 Isto pitanje ali za Mi 9t.

 

Jučer sam skinuo gcam za mi 9t ali prednja kamera max 5 mpx. (noćne slike su puno bolje na tom gcam-u)

 

5 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Za mi9t sam i pitao,vidim da je ova za pro model koliko vidim radi,nisam još isprobavao..

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Koliko vidim nema savršene Gcam verzije, svaka ima nekakve prednosti i nedostatke, a na nama je izabrati koja nam najbolje odgovara.

 

Evo par linkova, pa testirajte :)

https://miui.blog/redmi-k20/ported-gcam-apk-mi-9t-redmi-k20/

https://forum.xda-developers.com/k20-pro/themes/port-modded-google-camera-hdr-night-t3939348

https://forum.xda-developers.com/mi-9t/themes/app-googlecam-port-mi-9-t3945601

 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
 
1 0 hvala 1
5 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Zasad stock kamera...dok to malo ne dotjeraju...

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Izgleda da mi9t može lako izvući 10 sati soc ,i to sa uključenim ambijentalnim zaslonom od 8 navečer do ponoći... 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Pozz ljudi,

 

neki dan sam kupio Mi9t preko honorbuya i pere me lagana paranoja da nije original. Ima li nacina da se provjeri je li fake ili original.

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ima, upališ ga i počneš koristiti.

Jbt koje glupe teorije imaš... kao da si kupio majicu pa nisi siguran, a ne mobitel.

http://dukedantalion.weebly.com/
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
jerkovm kaže...

Pozz ljudi,

 

neki dan sam kupio Mi9t preko honorbuya i pere me lagana paranoja da nije original. Ima li nacina da se provjeri je li fake ili original.

 

Hvala

 https://www.mi.com/global/shield/#imei_en2

 

Pere tebe nest drugo, al dobro xD

 

I sad kad si ustanovio da je original, volio bi da napises cemu sumnja da i ostali znaju, onak da se malo smijemo svi skupa, kisna subota jeb ga

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.9.2019 20:27 (16OR).
5 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Gje je najjeftinije naruciti k20 pro?

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Za sve koji su u nedoumici kao što sam i ja bio prijelazak sa pocophona na mi9t.

Brzina procesora je na strani poca ,ali je vrlo mala razlika,čini mi se da je mi9t bolje optimiziran i da ima uglađeniji rad.

Mi9t ima amoled zaslon bez zuba,tako da kad gledate video imate cijeli ekran,kamera je bolja a imate i pop up kameru,sam uređaj je kvalitetno napravljen naspram plastičnog poca.

Ne zaboravite da je poco izašao prije godinu dana,i da će mi9t imati bar godinu dana dužu softversku podršku i nadogradnju.Ja sam prešao na mi9t i nisam požalio.

 
1 0 hvala 1
5 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Skinete poco launcher,pixel ikone i to je to..

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Zvonkec98 kaže...

Gje je najjeftinije naruciti k20 pro?

 Trenutno koliko znam tu, cijena ide od 300$ + poštarina:

https://www.aliexpress.com/item/33025412085.html

5 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

ekipa jel imao netko mi 9t i mi 9t pro?

da li je razlika u brzini/fluidnosti , ostalo bi sve trebalo biti isto ili slicno...

 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Čovjek sve lijepo objasnio...

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Dali tko koristi poco 2.0 launcher na mi 9T?

Imam problem da mi nema ikona za brzo zvanje nekog kontakta kojeg odredim iako je sve uredno napravljeno i javi da je dodana ikona na početni zaslon,a nema je nigdje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
skrba kaže...

Dali tko koristi poco 2.0 launcher na mi 9T?

Imam problem da mi nema ikona za brzo zvanje nekog kontakta kojeg odredim iako je sve uredno napravljeno i javi da je dodana ikona na početni zaslon,a nema je nigdje.

 

Kod mene ista situacija.

12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
skrba kaže...

Dali tko koristi poco 2.0 launcher na mi 9T?

Imam problem da mi nema ikona za brzo zvanje nekog kontakta kojeg odredim iako je sve uredno napravljeno i javi da je dodana ikona na početni zaslon,a nema je nigdje.

 I kod mene isto nema prečice za kontakt

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.9.2019 14:46 (tomislav10).
9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Pozdrav ekipa, gdje bi mogao a da nije Kina nabaviti što brze screen protector ( zaštitno staklo ) za xiami mi 9t pro ( k20 pro)? Trazim po ducanima lokalno a i po hrvatskoj, no bezuspjesno.

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ima kod mene u dućanu gdje radim. Javi mi se u PM ako te zanima. Full cover je (cijeli prednji dio prekriva) i cijena je 79 kuna.

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.9.2019 15:31 (siljo90).
16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

https://www.protectionfilms24.com

za tri dana je kod tebe

MIUI HR TRANSLATOR
10 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Evo i mene natrag u xiaomi team-u, uzeo sam Mi 9t 6/128 glacier blue. (počeo davnih dana sa Note3 i Mi4, pa na kraju i MIX 3)

 

Teška srca sam se odvojio od P30 pro jer stvarno je najbolji mobitel koji sam imao do sad.

A imao sam gotovo sve moguće flagshipove.

 

Zašto sam uzeo Mi 9t?  Iz čistog razloga da se malo odmorim od notch-a i obožavam miui.

 

Što reći za mobitel koji košta cca 2500kn ?

Po meni definitivno best buy i mobitel stvarno radi odlično.

Brzina i fluidnost ništa lošija od P30 pro, baterija traje dosta dugo, cca 7,8 SOT, kamera za moje potrebe odlična,audio jack je tu,ekran odličan.

 

Jedinu manu bi izvdvojio brzinu punjenja, tu me Huawei razmazio.

 

Prodao sam rabljeni P30 pro za 4700, kupio sam ga vakumiranog za 5000 prije cca 3,4 mjeseca.

Ovaj uređaj novi u dućanu košta 2500,00 kn, znači nema šanse da je 3 puta lošiji koliko sugerira cijena novog P30 pro i Mi 9t.

 

Po meni se definitivno više ne isplati trošiti novce na flagshipove tipa S10,OnePlus 7pro i Huawei Mate20,P30p.

Za trećinu manje novaca dobiješ stvarno odličan mobitel. 

 

sve minuse koje ima (a nema) nasprem P30p mijenjam za ovaj full display bez notcha i Miui.

Toliko od mene 

 

edit: fingerscan na displayu radi također odlično , bez greške.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.9.2019 15:47 (Dario7).
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Uspio sam.Izbrisao sam kontakte koje sam želio napraviti prečac kompletno iz imenika i onda ih opet spremio na google account kad pita i napravio brze kontakte i radi,sad ih ima na ekranu.A poslije ih još dodatno uredite,stavite sliku,u favorite i šta ko več želi.

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.9.2019 15:55 (skrba).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Dario7 kaže...

Evo i mene natrag u xiaomi team-u. (počeo davnih dana sa Note3 i Mi4, pa na kraju i MIX 3)

 

Teška srca sam se odvojio od P30 pro jer stvarno je najbolji mobitel koji sam imao do sad.

A imao sam gotovo sve moguće flagshipove.

 

Zašto sam uzeo Mi 9t?  Iz čistog razloga da se malo odmorim od notch-a i obožavam miui.

 

Što reći za mobitel koji košta cca 2500kn ?

Po meni definitivno best buy i mobitel stvarno radi odlično.

Brzina i fluidnost ništa lošija od P30 pro, baterija traje dosta dugo, cca 7,8 SOT, kamera za moje potrebe odlična,audio jack je tu,ekran odličan.

 

Jedinu manu bi izvdvojio brzinu punjenja, tu me Huawei razmazio.

 

Prodao sam rabljeni P30 pro za 4700, kupio sam ga vakumiranog za 5000 prije cca 3,4 mjeseca.

Ovaj uređaj novi u dućanu košta 2500,00 kn, znači nema šanse da je 3 puta lošiji koliko sugerira cijena novog P30 pro i Mi 9t.

 

Po meni se definitivno više ne isplati trošiti novce na flagshipove tipa S10,OnePlus 7pro i Huawei Mate20,P30p.

Za trećinu manje novaca dobiješ stvarno odličan mobitel. 

 

sve minuse koje ima (a nema) nasprem P30p mijenjam za ovaj full display bez notcha i Miui.

Toliko od mene 

 

edit: fingerscan na displayu radi također odlično , bez greške.

 

 

Mi9t nije za usporedbu sa P30 pro već Mi9. S tim da je i Mi9 puno jeftiniji od P30 pro. Meni jack ne fali na Mi9 jer su mi BT sluške puno praktičnije tak i tak.

Nego, obzirom da sam imao tjedan dana P30 pro prije MI9 evo kratke usporedbe za zainteresirane. Dakle mi9 vs P30 pro. Recenzija od picajzle koji se bavi gadgetima svih vrsta od kad postoje.

Ekran - MI9 ima bolji ekran, samsungov super amoled. Znam da po speckama p30 pro ima OLED ali taj oled nije kao samsungov AMOLED. Već na prvi pogled. Također P30 pro nema gorillu već možda dragontrail ali to je pitanje. Puno je finiji i oleofobni premaz na Mi9. Osim toga P30 pro ima zakrivljeni ekran što ne podnosim. Ok to je subjektivno ali ostaje činjenica da je veća šansa da će ekran puknut koliko je dug i širok ako padne na rub u slučaju zakrivljenog ekrana.

Brzina/hardver - snapdragon 855 je hladan ko šprica i nakon maltretiranja s zahtjevnim igrama što se nemre baš reći za Kirin 980 (iako nije ni on bio baš pećnica). Fluidnost kod oba top. Nisam primjetio nikakva trazanja čak i kod iživljavanja sa skrolom i multitaskingom.

Kamera - Oba rade super fotke po danu i indoor. Selfiji mrvu bolji kod P30 pro. Noćne fotke dosta bolje kod P30 pro ali ako se na MI9 stavi Gcam onda i Mi9 postiže vrlo solidne rezultate. Nisam baš fan noćnog moda kod samsunga i huaweija jer daje rezultate koji su "nabrijani" i ne odgovaraju stvarnom stanju. Noć mora biti noć. P30 pro doduše ima 5X optički zoom ali meni iskreno to nije neki feature koji bi mi bio jako bitan kod kamere. 2X je meni dosta iako mislim da u realnom svijetu svakodnevnog fotkanja zoom do 3X je dovoljno. Većinu fotki ipak okidam bez zooma kao i većina. Video je kod MI9 puno puno bolji, i slika i stabilizacija. Tu je već poznato koliko je Huawei podbacio. Video koji sam s njim dobivoa bio je dosta "trzav". To moraju pod hitno srediti. S druge strane Xioami mora popraviti kvalitetu snimljenog zvuka u videu.

Kvaliteta izrade - tu je MI9 ostavio bolji dojam, jednostavno djeluje čvršće.....tanji je i lakši osjetno (osjeti se u džepu)

Zvuk - oba imaju mono zvučnik i oba zvučnika su jasna i glasna. Zvuk na slušalici kod MI9 je meni prirodniji jer je kod P30 pro onaj novi "vibracijski iz ekrana"..to mi je malo čudno bilo. Možda stvar navike.

Baterija/punjenje - baterije kod oba traju dosta dugo i nisam baš skužio veliku razliku s tim da P30 pro puni brže (40W vs 18W s tim da se može za Mi9 naručiti i 27W punjač). Međutim MI9 ima i mogućnost wifi punjenja na 20W. U svakom slučaju to je brže od samsunga kojeg sam imao prije i dovoljno je brzo.

Kvaliteta signala/wifi - tu nemam prigovora niti na jedan iako sam skužio da MI9 odlično hvata signal i kad se spustim u garažu..

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.9.2019 16:07 (gnomisa).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice