Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

poruka: 2.376
|
čitano: 571.663
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Koristite li vi stakla za svoj Xiaomi ?  I kako vam to radi sa čitačem otisaka prstiju ?

 

 

5 Da
20 Ne
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Kad već pitaš za stakla, sjetilo me.

 

Stigo je ženi hydrogel za ekran.

Postavljanje malo kompliciranije od normalnog stakla. Lagano se treba istiskivati zrak van jer postoji mogućnost mjehurića. 

 

Ja nisam koristio, nego njezini dojmovi:

 

Pod prstom je isto osjećaj ko staklo.

Pokrije i zaobljene rubove i izgleda DALEKO ljepše nego staklo.

Pod suncem ekran ima plavkasti izgled.

 

Za sad nema oštećenja.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 2
13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

jel to stiti od puknuca kao i tempered glass? ima ko za preporučit neki provjereno dobar hydrogel? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
domac5 kaže...

jel to stiti od puknuca kao i tempered glass? ima ko za preporučit neki provjereno dobar hydrogel? 

 da, stiti odlicno, kao i kaljeno staklo

 

problem je kod tih  namaza, sto kad ih skidas, nakon nekog vremena, ili nakon puknuca, ti skidaju i onaj "default" premaz, olifobni ili kako se vec zove, s cime ti je premazano staklo mobitela i onda ti je ekran u banani zauvijek

8 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ja sam naručio maskicu i staklo  preko aliexpresa ali to bude malo duze trajalo pa budem pričekao sa kupovinom moba do tada pratim akcije kod nas.

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Jel uzeo netko K20/K20 Pro model?

Rade li na našim mrežama? (A1)

K20 Pro je nekih 200 kn jeftiniji od Mi9 Pro i malo mi bolje izgleda natpis iza.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Da li jos nekom u zadnje vrijeme ne dolazi obavijest na whatsapp nego tek kad udete vidire poruku??
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
EZY-E kaže...

Jel uzeo netko K20/K20 Pro model?

Rade li na našim mrežama? (A1)

K20 Pro je nekih 200 kn jeftiniji od Mi9 Pro i malo mi bolje izgleda natpis iza.

 

Hvala na komentaru. Sad me to ždere  

12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
domac5 kaže...

jel to stiti od puknuca kao i tempered glass? ima ko za preporučit neki provjereno dobar hydrogel? 

 Ne znam ja! Piše da da. Al piše svašta.

Kad žena provjeri javim.

3dfx kaže...
domac5 kaže...

jel to stiti od puknuca kao i tempered glass? ima ko za preporučit neki provjereno dobar hydrogel? 

 da, stiti odlicno, kao i kaljeno stakla

problem je kod tih  namaza, sto kad ih skidas, nakon nekog vremena, ili nakon puknuca, ti skidaju i onaj "default" premaz, olifobni ili kako se vec zove, s cime ti je premazano staklo mobitela i onda ti je ekran u banani zauvijek

 Hvala. Izgleda da sam sad ovo prekasno saznao  

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
domac5 kaže...

jel to stiti od puknuca kao i tempered glass? ima ko za preporučit neki provjereno dobar hydrogel? 

Uzeo sam nedavno preko AliExpressa, za nekakvih 1.5$ komad. Štiti li nemam pojma, navodno štiti jednako kao kaljeno staklo, ali nisam testirao. 

Montaža je malo kompliciranija od kaljenog koje se samo prisloni i samo zalijepi, ovdje se lijepi u tri koraka, trebalo mi je malo dok sam skužio jer uz hydrogel nisam dobio nikakve upute. Isto tako centriranje je dosta zeznuto, vidio sam da kod nekih modela ima nekakva štipalica koja se stavi na gornji dio moba i onda se preko nje jednostavno centrira, ali ja to nisam dobio.

 

Za lijepljenje treba nekakav tvrdi karton s kojim se "pegla" nakon što se zalijepi. Meni su uz najbolji trud ostala 1-2 mikro mjehurića, ali su u roku od 24h nestali.

 

Osjećaj nije kao preko stakla, više je kao da ideš preko nekakve gume, sve radi ok, ali jednostavno je osjećaj pod prstima drugačiji, ne lošiji, ali drugačiji.

Pokrivenost je odlična, ostane malo nepokriveno uz sam rub, ali se to uopće ne primijećuje kao kod kaljenog koje izgleda blesavo kad ne pokrije cijeli display.

 

Pretpostavljam da ima više model i verzija, ovo je za hydrogel sa AliExpressa sa cijenom malo preko 1$.

6 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

dosla pila juce

 

za sad sve štima

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
registracija kaže...

dosla pila juce

 

za sad sve štima

 gdje si kupio i koliko si platio :)

 

6 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
T700 kaže...

 gdje si kupio i koliko si platio :)

 

 sancta domenica 64gb 2099 kn

 

7 dana cekao

14 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Jel se i vama desava kada slušate muziku i pokrenete neku igru, upali se game mode i muzika u pozadini se skroz stisa? 

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Jesam ja nešto zabrijao ili je najbolje naručiti mi9t pro sa honorbuya?
$10 skuplje nego goldway ali dođe za 2-5 dana??
HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Kako ste namjestili da vam radi ova notifikacijska ledica? Radi mi pri punjenu, ali kad primim neku poruku ili obavijest ne pali se. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Koja je procedura za novi mob?

 

Trebam staviti EU rom ako je global? Isplati li se otključavati bootloader i stavljati custom rom?

 

Još nisam siguran da li trebam rootati telefon. Ne da mi se zezati s tim a nekad dobro dođe. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ako je iz našeg dućana ili globalna verzija, samo upališ i koristiš.

 

Ako želiš nešto više ili drugačije onda stavljaš novi rom.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
CyberDemonVZ kaže...

Ako je iz našeg dućana ili globalna verzija, samo upališ i koristiš.

 

Ako želiš nešto više ili drugačije onda stavljaš novi rom.

 

Zanimalo me da li ima razlike između EU i global roma.

 

Ne da mi se zezati s tim sad a bit će još gore ako si sve namjestim pa onda shvatim da mi ipak treba root.

 

Jel ide google now launcher na mi ui?

15 godina
online
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Sinoć sam ugasio mob prije spavanja s baterijom na 70% i danas se mob neće upaliti,prazna potpuno baterija.

Dal se ikome dešava da ugašen mobitel potroši bateriju dokraja?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
skrba kaže...

Sinoć sam ugasio mob prije spavanja s baterijom na 70% i danas se mob neće upaliti,prazna potpuno baterija.

Dal se ikome dešava da ugašen mobitel potroši bateriju dokraja?

 Na prošloj stranici netko.

Napisano je i moguće rješenje problema.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Pozdrav ekipa. Budući da je moj RN4X na izmaku snaga tražim novi mob. U nedoumici sam između MI9T i MI9T pro.. 

 

Razmišljao sam o RN8 pro, ali ekran bez notcha mi je neusporedivo ljepši i to je definitivno presudilo u korist MI9T.

 

Hoće li za Black Friday biti nekog značajnijeg popusta? Istraživao sam, ali nisam primjetio da će biti nešto posebno...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

otkljucao bootloader, stavio miui eu, vidjet cu kroz par dana koristenja dal ce opet praznit bateriju. neki prvi dojam, puno bolje nego orginal rom, fluidnije, brze, cini mi se da ce i battery life biti bolji

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.11.2019 17:26 (razorinc).
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
explo kaže...

Pozdrav ekipa. Budući da je moj RN4X na izmaku snaga tražim novi mob. U nedoumici sam između MI9T i MI9T pro.. 

 

Razmišljao sam o RN8 pro, ali ekran bez notcha mi je neusporedivo ljepši i to je definitivno presudilo u korist MI9T.

 

Hoće li za Black Friday biti nekog značajnijeg popusta? Istraživao sam, ali nisam primjetio da će biti nešto posebno...

 Čitaj ovo tj usporedbu

https://www.smartphonehrvatska.com/2019/09/09/recenzija-xiaomi-mi-9t-pro/

 

ima nesto bolji procesor, nesto bolju kameru, bržu tehnologiju punjenja. a sve ostalo skoro isto .

 

Čitajuči do sada, cijena pro verzije  je veča i nekako mi previše veča u ondnosu na mi 9t . Jednostavno smatram da je mi 9t (bez pro) naobolji omjer ulozenog i dobivenog. Ako želis bolji od njega, onda rađe cekaj drugi Xiaomi.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.11.2019 17:45 (T700).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
T700 kaže...
explo kaže...

Pozdrav ekipa. Budući da je moj RN4X na izmaku snaga tražim novi mob. U nedoumici sam između MI9T i MI9T pro.. 

 

Razmišljao sam o RN8 pro, ali ekran bez notcha mi je neusporedivo ljepši i to je definitivno presudilo u korist MI9T.

 

Hoće li za Black Friday biti nekog značajnijeg popusta? Istraživao sam, ali nisam primjetio da će biti nešto posebno...

 Čitaj ovo tj usporedbu

https://www.smartphonehrvatska.com/2019/09/09/recenzija-xiaomi-mi-9t-pro/

 

ima nesto bolji procesor, nesto bolju kameru, bržu tehnologiju punjenja. a sve ostalo skoro isto .

 

Čitajuči do sada, cijena pro verzije  je veča i nekako mi previše veča u ondnosu na mi 9t . Jednostavno smatram da je mi 9t (bez pro) naobolji omjer ulozenog i dobivenog. Ako želis bolji od njega, onda rađe cekaj drugi Xiaomi.

 

 

Mi 9T Pro = bolji SoC

Bolje fotke jer ima bolji image processor i bolja video stabilizacija

Skuplji 300-400kn.

11 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Skuplji je toliko vani ali ako kupuje kod nas cijena je duplo veca od navedenih 400kn

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
mariolla79 kaže...

Skuplji je toliko vani ali ako kupuje kod nas cijena je duplo veca od navedenih 400kn

Istina. 

11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
trebutno sam na stabile xiaomi.eu romu i prebacio bih se na tjedni rom jel moram napravit backup podataka?? ili ce mi sve normalno ostat od app i podataka?
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

preporuka je ako želiš sa stable na weekly ili obrnuto napraviti clean flash, znači backup obavezno

MIUI HR TRANSLATOR
11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

znaci vec drugi puta mi se desava da mi ne dolazi obavjest samo na whatsapp dok ne udem u app ne vidim poruku miui 11 Eu 11.0.2.0 jos netko ima problema?? skuzio sam da kad promijenim zvuk obavijest u whatsapp-u onda mi ne dode obavijest

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.11.2019 19:14 (Pacoo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice