VIP prevaranti

poruka: 3
|
čitano: 5.784
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
odjavljen
offline
VIP prevaranti

U trećem mjesecu 2015 stigne mi na email poruka o potvrdi kupnje 2 mobitela na VIP web shopu i to za "smješne pare" cca 4000-5000.00kn komad. Iste naravno nisam naručio, Nakon dopisivanja mailom "ispričali" su se zbog pogreške (nakon što su me uvjeravali da je "netko" hakirao moju lozinku) i obećali da se to više neće ponoviti. Naravno u kolovozu, tj 24.08.2015 stiže ponovo potvrda narudžbe za Iphone 5S za simpatičnu cijenu od 4719.00kn. Plaća se kod preuzimanja paketa, u gotovini!!!!! I opet dopisivanje emailom, i opet isprika da su oni pogriješili i da više neće, majke im, časna im pionirska, časna im omladinska itd. Pripazite se malo jer opet love u mutnom, ako prođe prođe. Onog trenutka kad preuzmete paket i platite ide još i pretplata na 2 godine.

Lijep pozdrav svima, a najviše šupcima iz VIP-a.

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.8.2015 11:51 (DinoLand).
Moj PC  
2 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: VIP prevaranti
DinoLand kaže...

U trećem mjesecu 2015 stigne mi na email poruka o potvrdi kupnje 2 mobitela na VIP web shopu i to za "smješne pare" cca 4000-5000.00kn komad. Iste naravno nisam naručio, Nakon dopisivanja mailom "ispričali" su se zbog pogreške (nakon što su me uvjeravali da je "netko" hakirao moju lozinku) i obećali da se to više neće ponoviti. Naravno u kolovozu, tj 24.08.2015 stiže ponovo potvrda narudžbe za Iphone 5S za simpatičnu cijenu od 4719.00kn. Plaća se kod preuzimanja paketa, u gotovini!!!!! I opet dopisivanje emailom, i opet isprika da su oni pogriješili i da više neće, majke im, časna im pionirska, časna im omladinska itd. Pripazite se malo jer opet love u mutnom, ako prođe prođe. Onog trenutka kad preuzmete paket i platite ide još i pretplata na 2 godine.

Lijep pozdrav svima, a najviše šupcima iz VIP-a.

 

Prodje to njima sigurno ponekad, ima svakakvog svijeta ;)

12 godina
offline
VIP prevaranti

uhh da,sigurno im prođe.ljudi jedva čekaju poštara sa 4700kn da preuzmu paket za koji nemaju pojma.

Moj PC  
4 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice