Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.510
|
čitano: 7.151.022
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ima li tko kakav pouzdan epg xmltv url? (može i u inbox). Treba mi za TiviMate iptv player. Ovih nekoliko koje sam našao ne rade.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Q-Tip kaže...
Reedy kaže...

 Ima li taj SRSiptv kakvih ex-yu dokumentarnih kanala?

 

Hvala

 

Spomenuo sam to ranije, nije za one koji primarno traže ex-Yu kanale. Nema ništa od ex-Yu kanala osim Arena Sporta, sve su strani kanali. Veliki plus je i to što osim standardne televizije u paketu ima i kompletno sve godišnje passove koji ti padnu na pamet (Formula 1 Pass, UFC Pass, ESPN+ Pass, Fox Soccer Pass, NHL Pass, NBA Pass, MLB Pass, NFL Pass...) 

 Kakav je EPG za kanale? jel ima neki link sa popisom kanala ili se uzme lista pa gleda...?

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Micek kaže...

Ima li tko kakav pouzdan epg xmltv url? (može i u inbox). Treba mi za TiviMate iptv player. Ovih nekoliko koje sam našao ne rade.

 Ne delaju ti vrlo vjerovatno zato kaj kanali nisu istog imena u EPG fileu i na tvojoj listi, zato ti vecinom radi epg samo onaj koji priredi za tebe tvoj provider.

Znaci ak ti je na listi "HTV 2 HD" ime kanala, a u epg "HTV 2" nebu ti prepoznalo EPG za njega, sve dok ne otvoris taj file u necemu, tipa Notepad++ i editiras ime u xmlu na "HTV 2 HD".

Teska zajebancija je s tim, zato se to nikome ni neda i pol providera nema EPG kak spada.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kameni_zg kaže...
Micek kaže...

Ima li tko kakav pouzdan epg xmltv url? (može i u inbox). Treba mi za TiviMate iptv player. Ovih nekoliko koje sam našao ne rade.

 Ne delaju ti vrlo vjerovatno zato kaj kanali nisu istog imena u EPG fileu i na tvojoj listi, zato ti vecinom radi epg samo onaj koji priredi za tebe tvoj provider.

Znaci ak ti je na listi "HTV 2 HD" ime kanala, a u epg "HTV 2" nebu ti prepoznalo EPG za njega, sve dok ne otvoris taj file u necemu, tipa Notepad++ i editiras ime u xmlu na "HTV 2 HD".

Teska zajebancija je s tim, zato se to nikome ni neda i pol providera nema EPG kak spada.

 Nisi upravu kod perfect playera i TiviMate ne moras mijenjati nazive kanala da bi epg radio imaš na youtubeu tutorijal za namještanje epg- a na perfect playeru, slicno je i na TiviMate

15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Hvala na odgovorima. Inače koristim IPTV Extreme na andoid boxu i on ima u sebi ugrađen EPG i mogu se dodavati novi EPG izvori. Zadovoljan sam aplikacijom ali im je EPG vodič u beta fazi pa zna nekad zbugirati kad stavim da mi nešto snimi.

Zanimalo me čisto da imam neku rezervnu ili možda malo pouzdaniju aplikaciju.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

prole 

 

hm, cudno, jer meni kad god nije radilo, tako sam si namjestio, a to sam doznao ovdje

al ajde, nisam koristio te dvije, vec samo siptv i Kodi.

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.8.2019 14:26 (kameni_zg).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kameni_zg kaže...

prole 

 

hm, cudno, jer meni kad god nije radilo, tako sam si namjestio, a to sam doznao ovdje

al ajde, nisam koristio te dvije, vec samo siptv i Kodi.

 Ako gledas preko kodija onda moras uređivati nazive kanala, ali ako gledas preko perfect playera i TiviMate onda ne moras, treba samo u samoj apk postaviti da ti vuce epg tj. upisati url od epg-a i u postavkama same aplikacije npr. Perfect playera odeš u napredne opcije i u postavke epg tamo ti pokaze nazive kanala od url-koji si mu zadau i samo klikneš mislim dva puta na naziv kanala iz svoje liste i on puvuče epg bez da izmjeniš naziv kanala.Ima sve to na youtubeu.

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Dali je moguće da A1 blokira iptv (siptv aplikaciju na lg TV-u)?
Kako to izbjeći osim kupovanjem Android boxa za VPN?
Od prvog dana samo problemi s A1; T-Com i Iskon su bili nebo i zemlja razlika, ali nažalost na ovoj lokaciji nemam druge opcije osim bakra 20-30mbps od njih. A A1 bi trebao dati 150mbps, iako i s tim imam probleme da ne ide preko 100.
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x360gamer kaže...
Dali je moguće da A1 blokira iptv (siptv aplikaciju na lg TV-u)?
Kako to izbjeći osim kupovanjem Android boxa za VPN?
Od prvog dana samo problemi s A1; T-Com i Iskon su bili nebo i zemlja razlika, ali nažalost na ovoj lokaciji nemam druge opcije osim bakra 20-30mbps od njih. A A1 bi trebao dati 150mbps, iako i s tim imam probleme da ne ide preko 100.

 Nije ti to isključivo problem sa A1 dosta je ljudi baš imalo problema sa T-comom naprimjer.

Doduše moj provider od kojeg imam iptv je sredio taj problem sa dodavanjem jačih servera pa sad nemamo više tih problema.

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Dan1234567890 kaže...

 

Spomenuo sam to ranije, nije za one koji primarno traže ex-Yu kanale. Nema ništa od ex-Yu kanala osim Arena Sporta, sve su strani kanali. Veliki plus je i to što osim standardne televizije u paketu ima i kompletno sve godišnje passove koji ti padnu na pamet (Formula 1 Pass, UFC Pass, ESPN+ Pass, Fox Soccer Pass, NHL Pass, NBA Pass, MLB Pass, NFL Pass...) 

 Kakav je EPG za kanale? jel ima neki link sa popisom kanala ili se uzme lista pa gleda...?

 

Ako ćeš gledati preko VLC playera na desktop računalu, onda da, uzmeš listu, ubaciš u VLC i gledaš. Ako gledaš preko Android boxa ili Android televizora, link na EPG ubaciš u aplikaciju (osobno koristim TiviMate) i radi savršeno. Raspored programa, kratki sadržaj, sve radi odlično i updatea se automatski za sljedeća 24h odmah po pokretanju aplikacije.

 

x360gamer kaže...
Dali je moguće da A1 blokira iptv (siptv aplikaciju na lg TV-u)?
Kako to izbjeći osim kupovanjem Android boxa za VPN?
Od prvog dana samo problemi s A1; T-Com i Iskon su bili nebo i zemlja razlika, ali nažalost na ovoj lokaciji nemam druge opcije osim bakra 20-30mbps od njih. A A1 bi trebao dati 150mbps, iako i s tim imam probleme da ne ide preko 100.

 

Imam A1 i bez problema gledam na Android televizoru (Sony XE9005) s aplikacijom TiviMate. Mislim da nema govora o blokiranju IPTV-a, bit će da je ipak neki lokalni problem kod tebe.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pozdrav ljudi, nisam dosad koristio, ali razmišljam sad uzeti neku dobru listu.
Zanima me isključivo sport,konkretnije engleska liga,liga prvaka, NBA,UFC itd.
Postoji li nešto sto sadrzi sve to?
Kolika je cijena, imate li preporuku za kvalitetan, naravno HD programi.
Koristio bih preko laptopa i/ili android boxa.
Pisem preko moba, pa ako vec imaju odgovori na ova pitanja, bez ljutnje ako moze samo copy paste odgovora meni odgovor.
Hvala

Eh da, preferiram strane programe, dakle radije bih SkySports nego Sportklub,
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.8.2019 20:44 (Pezer).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Lista NextGen, 2HRT buff svakih 30ak sekundi, namjerno gledam preko iptv da vidim hoće li štekati.
Stabilnih 16download via Iskon, samo Mi box S spojen na net
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nova iptv isto iskon, hrt 2 hd ni da trzne. 

Samo imam 50/10 uz to mala gleda youtube i još 2 moba spojena. Fina slika na htv 2 hd, napokon.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.8.2019 21:23 (mariclius).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
@Pezer Serious IPTV
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.8.2019 21:36 (Klipson).
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pezer kaže...
Pozdrav ljudi, nisam dosad koristio, ali razmišljam sad uzeti neku dobru listu.
Zanima me isključivo sport,konkretnije engleska liga,liga prvaka, NBA,UFC itd.
Postoji li nešto sto sadrzi sve to?
Kolika je cijena, imate li preporuku za kvalitetan, naravno HD programi.
Koristio bih preko laptopa i/ili android boxa.
Pisem preko moba, pa ako vec imaju odgovori na ova pitanja, bez ljutnje ako moze samo copy paste odgovora meni odgovor.
Hvala

Eh da, preferiram strane programe, dakle radije bih SkySports nego Sportklub,

 

Ako te zanimaju primarno strani programi, onda Serious IPTV, pročitaj prethodnih par stranica teme, bilo je dosta govora baš o tome.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Liga prvaka odlično radi na američkim B/R programima
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

NOVA iptv za svaku pohvalu, gledao Dinamo na HRT 2 HD.

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Tvviet svaka pohvala (kad svi hvale svog konja za trku :)),sve radilo za 5.
 
2 1 hvala 2
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
vide kaže...
Tvviet svaka pohvala (kad svi hvale svog konja za trku :)),sve radilo za 5.

 Je, al ne znam kako je kod ostalih, ali kod mene HRT 2 HD na tvviet radi onako, dosta kruto dok gledaš nogomet. Puno je fluidnija slika na normalnom HRT2 preko prijamnika.

4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
vide kaže...
Tvviet svaka pohvala (kad svi hvale svog konja za trku :)),sve radilo za 5.

Pa kad ti vec hvalis, ajde da ja pokudim (ako smijem??).

 

Poslao upit za test, nikad nisam dobio odgovor, mail koji stoji na web stranici.

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Na Viberu najbrze odgovaraju a i stvarno Lucluc,daj sredi to malo sa odgovorima.Meni isto sporo javljaju kad nesto trebam.Evo mene zaposli hehe
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
To ti je kruta utakmica bila hehe Sala,meni je ok radilo na samsungu qled65q8 i siptv
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.8.2019 12:49 (vide).
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Čudo da se Seki ne oglasi u svezi TVVIET IPTV-ija he he 

Meni je isto odlično i fluidno radila tvviet mašina gledao sam na HRT 2 FullHD i meni je to odlično i fluidno izgledalo.Nadasve stabilno!

MAG 254 (čekam da mi stigne Infomirova zvijerka MAG 425 A)  spojen na stari Samsung serija 6 iz 2014 godine 40", planiram nabavit veći TV jednog finog sunčanog dana vrtim se oko 49" ili 55" modela.

Samo još lovu osigurat.

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.8.2019 12:34 (cesnjovka).
 
2 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
samo 65 i veci,vjeruj.Imao 55 prije a sad 65qled.Nebo i zemlja razlika
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
vide kaže...
samo 65 i veci,vjeruj.Imao 55 prije a sad 65qled.Nebo i zemlja razlika

 Bi ja, ali stan je oko 37m2 tako ako ubacim tu mrcinu od 65 slobodno ja mogu selit.

Ali za 49" ili 55" imam Blagoslov 

I ovaj 40" gledam sa najviše 1,5-2m i ogroman mi djeluje pogotovo u mrklom mraku, tako da meni 49" bude ko tebi 65" vjeruj mi.

 

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo sad sam provjerio i vidim da je sve odgovoreno... koliko dugo cekate na odgovore? mislim da je sasvim ok ako se odgovori unutar par sati i slicno...

 

Napominjem da recimo zahtjeva za azuriranje, kreiranje nove liste, pojasnjenja o kompletnoj usluzi ima jako puno. U korisnickoj sluzbi ima svakodnevno preko 50 azurirnja listi, 30-40 ljudi kojima je potrebno detaljno objasniti, asistirati prilikom aktivacije, placanja, instalacije i slicno...

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.8.2019 16:05 (lucluc).
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Molio bih poneki prijedlog za Android box ili HDMI stick za gledanje IPTV-a. Obavezno bi bio spojen wifijem na ruter koji nije daleko, ali ima fizičkih prepreka do TV-a. Dakle, najvažnije je da box ili stick ima wifi chip koji dobro i stabilno hvata signal. Hvala

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Luc....zbilja mi nije jasno zasto se na web-u ne stave upute za instalaciju lista u pdf-u po platformama koje se koriste...ja kad sam poceo gledati preko iptv covjek mi je poslao pdf u kojem sve pise...

A za box najbolje je uzeti s externom antenom jer oni imaju najaci signal wi-fija...
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

lucluc jel bilo nekih novih kanala u skorije vreme? znam da si pricao da ce biti pre mesec dva pa reko da vidim jel bilo nesto da trazim novu listu?

 
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ubaceno je nekoliko novih kanala. ako gledas preko m3u, trebas se javiti korisnickoj sluzbi za azuriranje

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice