Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.507
|
čitano: 7.150.108
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ja zato kod svake utrke pogledam Studio F1 na Areni, a kad krene utrka prebacim na SK.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ima li neko da gleda nettvplus na nekom od ovih uredjaja:

Amazon Fire Stick TV

Nvidia Shield TV

ili neki od android box?

 

Kako ide streaming, da li aplikacija radi smooth ili ima nekih problema?

 

Trenutno spajam laptop sa TV preko HDMi, pa bi zelio da oslobodim laptop i nabavim neki od uredjaja. Imam google chromecast ali je aplikacija nettvplus za kombinaciju android+chromecast uzas, previse bugova etc

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.3.2019 13:43 (Lisica).
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da li se moze instalirati siptv APP u box TVIP 410/412?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ovaj savjet vridi i za neke na ovom forumu.

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Stranica accountbot shop nije u funkciji i ima problema.Ima li slična stranica za nba league pass?Ako postoji slična stranica neka mi netko na pm pošalje link.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Grisha kaže...
Znam da je rano i da vjerojatno nikog nema ovdje, ali jeli kome štopa Arena 2 HR na Tvviet?
Zanimljivo je da štopa samo taj program i da nema onog "kruga" učitavanja, izgleda mi kao da je problem do Arene, a ne Tvvieta, ali zato pitam.
Ima još netko problema?

Sta se nisi javio njima direktno, na viber, fejsbuk, golubom pismonosom? Nije ovo njihova korisnicka podrska.

 

Opet spamate temu sa glupostima.

dennis the menace
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ciperca kaže...

Da li se moze instalirati siptv APP u box TVIP 410/412?

A sta ce ti siptv na tom boxu?

 

Je li ono tvoj provider ne podrzava taj box?

 

Ako siptv radi na mag-u, onda bi po istom principu trebao radit i na tvom box-u.

 

Imas ovdje objasnjeno kako se to podesi https://siptv.app/howto/mag/

dennis the menace
6 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Denis757 kaže...
ciperca kaže...

Da li se moze instalirati siptv APP u box TVIP 410/412?

A sta ce ti siptv na tom boxu?

 

Je li ono tvoj provider ne podrzava taj box?

 

Ako siptv radi na mag-u, onda bi po istom principu trebao radit i na tvom box-u.

 

Imas ovdje objasnjeno kako se to podesi https://siptv.app/howto/mag/

 zar ovaj box nepodrzava andriod pa sam mislio da se moze app instalirati direktno a ne preko siptv portala

8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nemam pojma o Androidu, kod mene je podesen na Minista portal i radi isto kao MAG receiver.

 

Probaj.

dennis the menace
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Može li se nekako u SSIPTV aplikaciji na Grundig smart tv-u staviti EPG ? To mi je jedina IPTV aplikacija koju imam na TV-u a nigdje ne vidim za staviti EPG link.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
oliol kaže...

Stranica accountbot shop nije u funkciji i ima problema.Ima li slična stranica za nba league pass?Ako postoji slična stranica neka mi netko na pm pošalje link.

 Imaš PM

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...
oliol kaže...

Stranica accountbot shop nije u funkciji i ima problema.Ima li slična stranica za nba league pass?Ako postoji slična stranica neka mi netko na pm pošalje link.

 Imaš PM

 Tijekom tjedna bi trebala biti u funkciji.... ja sam uzeo na ebayu 12dolara 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
luckyluke kaže...

Može li se nekako u SSIPTV aplikaciji na Grundig smart tv-u staviti EPG ? To mi je jedina IPTV aplikacija koju imam na TV-u a nigdje ne vidim za staviti EPG link.

Ja sam se isto borio s tim al nisam uspio i odustao sam obzirom da mi je to na TV-u u sobi kod djece a njima to nije bitno.

 

Navodno da se može sa ručnim ubacivanjem pod svaki kanal liste...ovdje imaš upute EPG SS IPTV pa probaj.

7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Samo treba vrsit pritisak na iptv providere da sloze epg. 

 
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Meni se dešava da epg ne pokazuje tačno. Konkretno je tvviet lista, ispisuje sve ali kao da žuri ili kasni sat vremena. Da li to ima veze sa serverom ntp koji sam uneo ili ne? Koristim MAG 256 i MAG 322 resivere. Nije na svim kanalima.

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
I meni nije tocan epg vremenski na siptv.
5 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Neki su ovde pisali da im radi epg preko siptv sajta, pa bih molio da nam neko kaže gde grešimo? Ja sam uradio import epg fajl posebno, bez obzira što tvviet sam vuče za neke kanale... Mora da može da se namesti.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Meni nije radio nikako na amazon sticku pa sam skinuo najnoviju verziju za stick 1.7 i iz prve mi je ucitalo,pa probaj tako.
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Problem je sto ja na MAG uređaju ne mogu da ažuriram aplikaciju, već on vuče sa linka koji je na njihovom sajtu. Tako da je uvek poslednja verzija. :D

8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Na MAG provider stavi svoj EPG, kod mene je skoro pa savrsen.

 

E sad, kvalitetan EPG kosta i provideri koji to nemaju rijeseno stede na pogresnom mjestu.

dennis the menace
 
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Imam pitanje...

 

Mislim si kupiti novi Samsung TV koji je Smart...

E sad posto sam do sada gledao tekme samo preko android boxa a sad bih ga uklonio iz uporabe jer vidim da nije bas najbolji.

Stvar je ta da jednostavno lista na njemu blokaje i zastajkuje dok kad gledam preko kompa radi kao sat.

 

Imaju li takve smart televzije svoje aplikacije u koje se mogu ubaciti liste i kakve su?

Da ne bi sad kupovao i novi android box.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Na Samsungu i LG imaš SmartIPTV aplikaciju....razmisli i o Phihips ili Sony jer oni u vecini imaju andoid na kojem onda imaš veći izbor aplikacija za IPTV...
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Boixus Nois PS kaže...

Imam pitanje...

 

Mislim si kupiti novi Samsung TV koji je Smart...

E sad posto sam do sada gledao tekme samo preko android boxa a sad bih ga uklonio iz uporabe jer vidim da nije bas najbolji.

Stvar je ta da jednostavno lista na njemu blokaje i zastajkuje dok kad gledam preko kompa radi kao sat.

 

Imaju li takve smart televzije svoje aplikacije u koje se mogu ubaciti liste i kakve su?

Da ne bi sad kupovao i novi android box.

 Moja preporuka je uvijek kupiti obican TV i uz njega malo jaci i kvalitetniji android box. I ja sam napravio istu gresku, platio sam tv dosta vise da imam android na njemu. Ali jednostavno nije mi to to, sve je dosta onako, kako da se izrazim, sporo i jednostavno loše. Za takvu razliku u cijeni mogao sam kupiti dosta dobar box, to cu drugi put sigurno i napraviti.  

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
generator kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Imam pitanje...

 

Mislim si kupiti novi Samsung TV koji je Smart...

E sad posto sam do sada gledao tekme samo preko android boxa a sad bih ga uklonio iz uporabe jer vidim da nije bas najbolji.

Stvar je ta da jednostavno lista na njemu blokaje i zastajkuje dok kad gledam preko kompa radi kao sat.

 

Imaju li takve smart televzije svoje aplikacije u koje se mogu ubaciti liste i kakve su?

Da ne bi sad kupovao i novi android box.

 Moja preporuka je uvijek kupiti obican TV i uz njega malo jaci i kvalitetniji android box. I ja sam napravio istu gresku, platio sam tv dosta vise da imam android na njemu. Ali jednostavno nije mi to to, sve je dosta onako, kako da se izrazim, sporo i jednostavno loše. Za takvu razliku u cijeni mogao sam kupiti dosta dobar box, to cu drugi put sigurno i napraviti.  

Da, takvo je i moje razmišljanje, ali kad sam išao konkretno gledat koji model TV uzeti, nisam bas nešto našao...da je dobar TV, npr. OLED a da nema i dobar smart TV, pa da trebas dodatni box...? mislim, ne kazem da ga nema, nego koliko ja vidim, ovi dobri televizori većinom su i dobri smart TV-i...bar koliko pratim u temi o televizorima...

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
generator kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Imam pitanje...

 

Mislim si kupiti novi Samsung TV koji je Smart...

E sad posto sam do sada gledao tekme samo preko android boxa a sad bih ga uklonio iz uporabe jer vidim da nije bas najbolji.

Stvar je ta da jednostavno lista na njemu blokaje i zastajkuje dok kad gledam preko kompa radi kao sat.

 

Imaju li takve smart televzije svoje aplikacije u koje se mogu ubaciti liste i kakve su?

Da ne bi sad kupovao i novi android box.

 Moja preporuka je uvijek kupiti obican TV i uz njega malo jaci i kvalitetniji android box. I ja sam napravio istu gresku, platio sam tv dosta vise da imam android na njemu. Ali jednostavno nije mi to to, sve je dosta onako, kako da se izrazim, sporo i jednostavno loše. Za takvu razliku u cijeni mogao sam kupiti dosta dobar box, to cu drugi put sigurno i napraviti.  

Android ili Android TV jer velika je razlika?. ja imam philips (android tv) star sada već 2 godine (cijena 3200kn tada) i radi svaka aplikacija koja se može instalirati na njega. čak sam i radio sideload aplikacija za mobilni android i sve je uredno radilo. nedavno sam skužio da philips sada na svoje skuplje modele stavlja Android TV, a na jeftinije neki custom android gdje se opće ne mogu instalirati aplikacije tako da treba i na to paziti.

nemam za potpis
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Moj savjet ti je Fire tv 4k. Odličan za iptv, netflix, prime video, yt čak i neke igrice jače. Nećeš požaliti, jer je bolji od svakog smart tv-a.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Što se tiče IPTV-a, moj LG B7 radi puno bolji upscaling i deinterlacing od H96 MAX 4/32. Žalosno je da u 2019-oj imamo interlaced programe :( Box je odličan, daje i 4k60p na HDMI ali je LG sa SmartIPTV aplikacijom jednostavno puno bolji. Tako da kod mene Netflix i IPTV idu preko TV-a, Kodi, igre i Terrarium preko boxa. Jedino kod Nextgena TSV radi samo preko njegove app na box pa eto u tom slučaju (jednom u zadnjih 6mj.) se pogleda nešto i preko boxa. Također prednost je i korištenje samo jednog daljinskog ako se ne koristi box.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Imam sony android tv i od tada android box nisam više nijednom koristija.Sve mi lipo radi ,kupljena jedna bežična mala tipkovnica i sve radi glatko i slatko.
 
3 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Denis757 kaže...

Na MAG provider stavi svoj EPG, kod mene je skoro pa savrsen.

 

E sad, kvalitetan EPG kosta i provideri koji to nemaju rijeseno stede na pogresnom mjestu.

 Kada kažeš da stavim svoj epg koji naravno imam i učitao sam ga preko sajta siptv, jer mi je lakše da gledam preko te aplikacije, nego preko stalker portala. Da li možeš da mi objasniš gde ubacuješ epg, u kom delu menija?

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ja sam pisao već... uzeo sam philips 55 pus 7303 i moram reci da bih opet uzeo philips....brz je da moj amlogic 912s 3gb nema sanse u brzini s njim niti blizu...
A sve aplikacije kojih nema na storu tipa siptv mogu se skinuti i putem usb-a instalirati....osim što smo se mi doma svi navikli na perfectplayer...
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.3.2019 15:24 (Blackcastle).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice