Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.513
|
čitano: 7.152.321
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ljudi pomagajte.. best buy VPN ? Nord? Budući tcom blokira gotovo samo utorkom na LP, da li ima opcija placanja VPNa po danu?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
.domagojs. kaže...
Ljudi pomagajte.. best buy VPN ? Nord? Budući tcom blokira gotovo samo utorkom na LP, da li ima opcija placanja VPNa po danu?

 Treba vidit kad su akcije. Ja sam uzeo Nord 99$ 3 godine. Trenutno stalno iskace reklame za Express 49% snizenje. No kod njih je samo za jedan uredjaj. Provjeri cyberghost ima stalno akcije. Takodjer IPvanish je navodno dobar. 

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Uzeo sam nord za 50etak kuna jednokratno. 2 godine pretplata, preko eBaya. Pogledaj tamo, ima svakakvih ponuda.
Radi uspješno na 2 PCa i 2 mobitela već 2 mjeseca.
Radilo bi i na TV-u, ali ništa bez Android TV-a / boxa. Međutim, meni free liste idu dobro
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo sad je 2 iza ponoci i sve steka na tvvietu placam zadnjih 4 godine ovu uslugu al ovo mislim nije vise do operatora ili vise sile reci nam kako stavri stoje jel ovo vise u zadnjih par mjeseci je prevsilo svaku mjeru nek me neko ospravi ako sam u krivu al svako ko plati imama pravo na svoje misljenje

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
J2222 kaže...

Evo sad je 2 iza ponoci i sve steka na tvvietu placam zadnjih 4 godine ovu uslugu al ovo mislim nije vise do operatora ili vise sile reci nam kako stavri stoje jel ovo vise u zadnjih par mjeseci je prevsilo svaku mjeru nek me neko ospravi ako sam u krivu al svako ko plati imama pravo na svoje misljenje

 Naravno da svako ima pravo na svoje mišljenje. Kod mene sve radi kako bi trebalo. Zadnji put kad nešto nije radilo je bilo kad su Sk1HR i Arenasport 2 HR bili u defektu, od tada sve radi. 

 

P.S. Daj se potrudi oko pisanja.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kod mene sve odlično kod njih!

Jedino malo problemi ispred onog početka sinoć UEFA Champinos League kad je počelo bufferirat i smrzuckat prvo poluvrijeme i emisija ispred ali tamo u drugom poluvremenu pa evo sve do kad sam opet malo jutros vidio stanje sve za 10+ stabilno i kvalitetno.

Moj savijet svim koji su "nezadovoljni" sa  TVVIET iptv uslugom fino nek uzmu bilo koju drugu listu ili liste vjerujte mi da će te se kad tad opet vrnit nazad.

Doduše kad bi tvviet polako pokvario svoju tehničku kvalitetu streamova,stabilnost kanala i kad bi problemi bili preučestali  u  večini slučajava onda bi mogli pričat da je to sve isto.

Nadam se da toga neće doć ali ako i dođe onda je legitimno se vratit i na ROJADIRECTA stremove ili nekaj slično  

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

uzeo listu za 5 eur mjesec, odlicna, sinoc ni najmanji pregid na LP, kao ni na tenisu juce popodne, slika savrsena na Sk1 i na Arena 1 

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dadotb kaže...

uzeo listu za 5 eur mjesec, odlicna, sinoc ni najmanji pregid na LP, kao ni na tenisu juce popodne, slika savrsena na Sk1 i na Arena 1 

 prekidat će prije ili poslije

nemam za potpis
9 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tenac kaže...
dadotb kaže...

uzeo listu za 5 eur mjesec, odlicna, sinoc ni najmanji pregid na LP, kao ni na tenisu juce popodne, slika savrsena na Sk1 i na Arena 1 

 prekidat će prije ili poslije

 a vjerujem, probao sam tonu lista i lista...skoro svaka na kraju prolupa... ali bar 5 eur pa je ok...zato nikad ne uzimam preko mjesec dana pretplatu

 

p.s.

 

e daa, pogledao sam jutros i NBA na Sky UK main event, ma ni najmanje da zasteka... doduse nisam na famoznom Tcom, nego Elta kabel, net je 50/3

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.4.2019 7:33 (dadotb).
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
.domagojs. kaže...
Ljudi pomagajte.. best buy VPN ? Nord? Budući tcom blokira gotovo samo utorkom na LP, da li ima opcija placanja VPNa po danu?

 Teško da imaš VPN koji se placa po danu obicno su to paketi na jednu dvije ili tri godine samo poneki imaju 3 mjeseca a da nije skupo.Probao sam dosta vpn imam Nordvpn nije mi za gledanje iptv ali nekada posluži.Imaš Windscribe koji možeš za 1 dolar mjesecno imati ip adresu koju želiš ali samo 20 giga mjesecno.Besplatno imaš 10 giga ako nadoplatiš dolar onda dobiješ 20 giga mjesecnog prometa i biraš koju lokaciju želiš.Naprimjer možeš uzeti samo Austrija ili neka druga država.Najbolje ti je skupiti i podjeliti licencu ili kuipiš licencu preko ebay dosta jeftiniju pa dok traje traje.Što se tiče gledanja iptv preko vpn dok sam bio na Novaipt kada pocme trzati i buf nije pomogao ni jedan VPN jer cesto to bude do liste samo prebace krivnju na nesto drugo.Zato svakako prvo probaj Windscribe možeš i besplatno pa da vidš prije nego odluciš kupiti VPN.

windscribe windscribe
privatevpn privatevpn
privatevpn 1 privatevpn 1
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.4.2019 8:02 (TonyM).
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Sto se tice prekida, naravno da nisu na globalnom nivou jer bi svima prekidalo. Naravno, nije opravdanje sad sto pojedinim ljudima prekida, ali jasno je da nije bas jednostavno ustanoviti problem zasto bas odredjenim pojedincima prekida. Zato sam i pokupio tovar ip adresa i poslao u datacentar i oni moraju osigurati da radi dobro pod uslovom da je kod korisnika sve ok sa njegovom opremom - naravno. Tako da od jucer su sve ip koje su korisnici poslali na monitoringu i ostat ce do 24h da bi se napravio sto precizniji report...

 
2 0 hvala 1
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

U mene su bakrene parice iz 1962 stara zgrada spasilo me je jedino šta su par koraka od mene izgradili FTTC novi kabinet i propusnost mi je porasla skoro 140/70mbps (stvarna brzina trenutno u ponudi 50/10mbps) ali T comu nikad nije za  vjerovat jer smo se mnogi uvjerili da nam prave smetnje i probleme.

Al dobro je to sve kakvih slučajeva ima...

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

da li netko koristi smart iptv app na android tv za tvviet?

od jucer mi misteriozno info gumb na daljinskom ne prikazuje epg trenutnog kanala za cijeli dan. ne reagira na gumb uopce.

probao force stop aplikacije, restart tv-a, ali nista..totalno cudno..

na tvviet android app je ok, ali tamo je epg za krace vrijeme i nema opisa trenutnog sadržaja pa mi je smart iptv bolji.

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.4.2019 17:09 (shilev).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Seki001 kaže...

U mene su bakrene parice iz 1962 stara zgrada spasilo me je jedino šta su par koraka od mene izgradili FTTC novi kabinet i propusnost mi je porasla skoro 140/70mbps (stvarna brzina trenutno u ponudi 50/10mbps) ali T comu nikad nije za  vjerovat jer smo se mnogi uvjerili da nam prave smetnje i probleme.

Al dobro je to sve kakvih slučajeva ima...

 Kod mene srećom nema tih nebuloza. Koliko je ugovoreno, skoro toliko i ide.

Nema blokiranje veze, baš nikad sa njihove strane.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pa i meni ide koliko je ugovoreno! Jer za privatne korisnike nema trenutno većih brzina preko bakra neg ovih 50/10(52/12Mbps) jer ova propsunost parice nije konačna brzina to samo pokazuje stanje linije.

Doduše nešto se nagađa da bi "skoro" šta god to skoro bi trebalo značit trebale bit komercijalno uvedene veće vectoring brzine na bakru o zavisnosti duljine do najbliže FTTC centrale. Ja bi po ovom mogao imat najveću koju komercijalno uvedu. npr 100/40Mbps preko bakrene parice.

Ali bez obzira na sve to naš "dragi" t-com trotla brzine i guši kad im se digne nešto i tako nam prave namjerno ili ne smetnje u ovom slučaju legalnog meni Tvvieta njima očito nelagalnog.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.4.2019 18:16 (Seki001).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Seki001 kaže...

Pa i meni ide koliko je ugovoreno! Jer za privatne korisnike nema trenutno većih brzina preko bakra neg ovih 50/10(52/12Mbps) jer ova propsunost parice nije konačna brzina to samo pokazuje stanje linije.

Doduše nešto se nagađa da bi "skoro" šta god to skoro bi trebalo značit trebale bit komercijalno uvedene veće vectoring brzine na bakru o zavisnosti duljine do najbliže FTTC centrale. Ja bi po ovom mogao imat najveću koju komercijalno uvedu. npr 100/40Mbps preko bakrene parice.

 Meni Vodafone daje 150/50. Brzine su 153/36 skoro uvijek. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

To je kod tebe optika to je drugačija dimenzija i medij od bakra razlika nebo i zemlja.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Seki001 kaže...

To je kod tebe optika to je drugačija dimenzija i medij od bakra razlika nebo i zemlja.

 Istina. Koje su ti brzine kad upališ VPN? Prema Frankfurtu?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Slabo i jadno padne ponekad na samo 10mbps a kad je najgore bude samo 2mbps ili 4mbps neki prosjek je oko 30Mbps to je onda idealno.

Ali bez obzira na sve to fino meni tvviet radi u 90% slučajeva i vremena ali eto događaju se i njemu problemi ponekad nema se tu šta skrivat ili iskrivljivat nadam se samo da neće toga previše bit.

Ovo je bez VPN a sa upaljenim VPN 5% manje od svega goreg navedenog.

Koristim ponekad free VPN ništa neplaćam BETTERNET VPN.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.4.2019 18:27 (Seki001).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Seki001 kaže...

Slabo i jadno padne ponekad na samo 10mbps a kad je najgore bude samo 2mbps ili 4mbps neki prosjek je oko 30Mbps to je onda idealno.

Ali bez obzira na sve to fino meni tvviet radi u 90% slučajeva i vremena ali eto događaju se i njemu problemi ponekad nema se tu šta skrivat ili iskrivljivat nadam se samo da neće toga previše bit.

Ovo je bez VPN a sa upaljenim VPN 5% manje od svega goreg navedenog.

Koristim ponekad free VPN ništa neplaćam BETTERNET VPN.

 Kod mene nema velike razlike kad upalim VPN. ExpressVPN preporuka svima. Ja ga koristim samo zbog Kodi. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Koji router imas od Vodafone?
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Imam FRITZ!Box 7490. Nije njihov.

Njihov je neki GigaCube CAT19.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.4.2019 21:06 (x18x05x).
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x kaže...

Imam FRITZ!Box 7490. Nije njihov.

Njihov je neki GigaCube CAT19.

 Uff to je svemirski brod među routerima nije ni čudo da ti klizi ko po špagi sve 

Napad je najbolja obrana :)
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Seki001 kaže...
x18x05x kaže...

Imam FRITZ!Box 7490. Nije njihov.

Njihov je neki GigaCube CAT19.

 Uff to je svemirski brod među routerima nije ni čudo da ti klizi ko po špagi sve 

 Kupio ga na Amazonu za 170€, bio na sniženju.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Jel stavljaš VPN na router ili na uređaje?
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle kaže...
Jel stavljaš VPN na router ili na uređaje?

 Na uređaje. Jer ne koristim ga često, samo za Kodi. A Kodi je na Fire Stick 4k.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Tvviet vam je ok večeras? Štekalo mi je prvih 10-ak minuta tekme, pa 10-ak minuta bilo ok, pa sad opet šteka.

Ne znam dal je do liste ili opet tcom nešto mulja.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Dobro je večeras par puta nešto tokom ove čudnovate utakmice na HRT 2 HD zaštekalo a sad jel do T-com nemam pojma ali vrlo moguće.Kažem vrlo kratko i ipak sve klizi stabilno.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Na A1 niti jednom nije zastekalo
 
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Upaljen windscribeVPN na Njemačku i više ne šteka tvviet.
Ma vraga, vpn sad ugašen i zapravo ne šteka..
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.4.2019 22:47 (.domagojs.).
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice