Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.507
|
čitano: 7.150.529
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
shilev kaže...

da li postoji neka iptv lista gdje mozes uzet jedan kanal samo? :)

mene zanima doku tv, ostalo sve domace imam legalno.

a kad istekne max tv pretplata onda bi imao tvviet na duzi period..do onda mi u maxu fali samo doku tv, a njega bi najvise gledao.

 ne bi se onda zvala lista nego IPTV kanal 

12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

hehe

 

meni bi bilo idealno da si mozes birat kanale koje zelis, i platis ih.  i kod legalnih operatera isto tako.

 

ovako na listi dobijes 5000 kanala, a gledas njih 5

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Možeš birati kanale koje želiš kroz portal koji većina ponuđača ima, ali je cijena ista...;-)
Pa onda možeš imati samo 1 kanal. :-)
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.5.2019 19:41 (Dan1234567890).
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

koji je trenutno najbolji Mag uredjaj?

vidim da ih ima mali milijun, ima i Mag android box. Jel bolji taj android ili obicni Mag?

 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Sve ja stvar individualne prosudbe.Ja volim MAG uređaje jer sam se navikao na njih što se tiče specijalno zbog IPTV ilegal ali nisam ni protiv dobrih android boxeva.

Ja trenutno imam MAG 254 doduše malo je već spor i trom tako da pomalo u nekoj budučnosti planiram nabavit novi model, ali dok ovaj radi i služi nema potreba za tim još.

 

Usput imam pitanje pa ako tko zna tko koristi da mi kaže kako se makne ona crna epg traka u APKiptv player tvviet appu na Androidu dok se gleda neki kanal?

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.5.2019 9:23 (Seki001).
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

razmisljam kupit mag ili android box. kad vec kupujem onda bi htio imat nesto sto vrijedi.

 

dvoumim se izmedju mag linux, mag android i neki drugi android box?

imate li kakvih savjeta ili prijedloga? hvala

 

mag linux je predpostavljam iskljucivo za iptv, a mag android i ostali android boxovi su i za ostale stvari.

meni je bitno da iptv radi sto fluidnije i bolje

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Seki001 kaže...

Sve ja stvar individualne prosudbe.Ja volim MAG uređaje jer sam se navikao na njih što se tiče specijalno zbog IPTV ilegal ali nisam ni protiv dobrih android boxeva.

Ja trenutno imam MAG 254 doduše malo je već spor i trom tako da pomalo u nekoj budučnosti planiram nabavit novi model, ali dok ovaj radi i služi nema potreba za tim još.

 

Usput imam pitanje pa ako tko zna tko koristi da mi kaže kako se makne ona crna epg traka u APKiptv player tvviet appu na Androidu dok se gleda neki kanal?

 
Meni je mojem android boxu ovaj button > Link na sliku
I
sti takav button imam i na amazon firesticku (3 vodoravne linije) i isto sluzi za to.

8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ma nisam mislio na android box :)

Nego sam nabavio Note 9 i u AKIptv tvviet aplikaciji kad pokretanja kanala malo duže ostane ona crna epg traka doli a nemože se na dodir prsta po ekranu maknit pa me to malo živcira stvarno dugo stoji doduše nakon 10 sec. nakraju ode sama ali brate mili dugo stoji i smeta a nemoš je maknit na dodir.

@lucluc sredi to malo jesi čuo!

Skrati bar na 2-3 sekunde taj automatik epg kad otvorimo kanale ili naštimaj da ga mi možemo micat.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.5.2019 15:27 (Seki001).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ah, krivo sam skuzio pitanje  

E da, to koliko kuzim nema, ali slazem se da je 3-4 sekunde optimalno i dovoljno.

Plus bi bio kada bi bila opcija da si user sam moze staviti svoju zeljenu duljinu tog displaya prije nego fadea sa ekrana,

ja bi recimo stavio to na 2 sekunde ili ugasio u potpunosti, jer kad bolje razmislim, gledao sam taj EPG svega par puta.

 

shilev ako ti je bitan samo iptv i fluidnost onda odi na MAG, a ako hoces netflix, i ostale pizdarije koje inace rade dobro

na android boxevima onda si upikni jedan firestick 4k - nebudes pozalio, jer iptv + sve ostale app rade odlicno na njemu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.5.2019 15:42 (kameni_zg).
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Uzeo prije par dana firestick 4k i nakon borbe sa Smart iptv aplikacijom(nekako mi najbolja) odustao od nje jer se često rušila.
Instalirao iptv extreme i sad radi bez problema iako mi se na njoj ne sviđa meni njezin ali bar radi.
A firestick sam po sebi odličan i brz
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Mozda bi jedino nadodao uvezi firesticka, on radi preko wifi-a pa si gledajte da vam je modem blizu TV-a, ako to nije mogucnost, treba uzeti i Amazon Ethernet Adapter uz firestick.

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
bumbumzvonko kaže...
Uzeo prije par dana firestick 4k i nakon borbe sa Smart iptv aplikacijom(nekako mi najbolja) odustao od nje jer se često rušila.
Instalirao iptv extreme i sad radi bez problema iako mi se na njoj ne sviđa meni njezin ali bar radi.
A firestick sam po sebi odličan i brz

 Šteta što nisi uspio osposobit app. SIPTV je meni naj bolja i naj brža za iptv.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

kakva je podrska firesticka za ostale stream servise poput hbo go, maxtv2go,hrti,bbc iplayer i sl.? ima ili nema? vpn?

firestick je poseban OS ako se ne varam, nije android?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
shilev kaže...

kakva je podrska firesticka za ostale stream servise poput hbo go, maxtv2go,hrti,bbc iplayer i sl.? ima ili nema? vpn?

firestick je poseban OS ako se ne varam, nije android?

 fireOS je android fork, .apk rade bez problema, vpn radi takodjer, bbc player i iplayer su mi radili kad sam ih zadnji put koristio (prije cca 2 godine).

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

znaci na njemu rade i fireOS i android apps? to je super.

gledam 2. i 3. generation, razlika u cijeni je skoro duplo, a opet, htio bi pravu stvar kad vec kupujem

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

ne mogu reci da ce svaka app sa androida raditi, jer sluzbeno nije podrzano, a i neke apps se navigiraju preko toucha pa to zna komplicirati stvari..

ono sto sam ja koristio radilo je sasvim ok

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

bitni su mi neka iptv app, netflix, hbo go, hrti, bbc iplayer i maxtv2go.

koliko vidim od navedenih svi imaju fireOS app osim hbo go, ali citam da radi preko android tv app.

bbc iplayer radi preko fireOS app za UK, da li ju mogu instalirati iz RH i onda koristiti vpn?

 

i koju iptv app bi preporucili?

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ima pomalo i do tv-a , ovo su sve samsungove app i sve radi.

https://i.imgur.com/JuLOdRo.png

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Zna li itko gdje vidjeti raspored programa za CROMAX SELECT kanale ?

Moj PC  
1 2 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ursusc355 kaže...

Zna li itko gdje vidjeti raspored programa za CROMAX SELECT kanale ?

 piratski kanali...

7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kako dobit test kod tog smartiptv pro? Ne vidim opciju za to

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Na web stranici imas "kontakt" probaj upitat za test listu tim putem.

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.5.2019 18:41 (kameni_zg).
4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav ekipo da li mogu dobit listu geni ili bitka ja sam novi u ovom bio bi puno zahvalan pozdrav

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

@kameni_zg:

 

to sam jos prije jedno tjedan dana napravio, ali nema odgovora.

cudan im je sajt...kao da vise ne postoje..

 

steta, jer to je jedina lista u kojoj imaju meni 2 najvaznija kanala, doku tv i roma channel.

ako netko zna jos koju listu da ima oba kanala i da rade ok, bio bi zahvalan da mi javi na pm.

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.5.2019 13:57 (shilev).
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Znači romanista si 

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

jesam, veliki, nazalost :)

romanista = mazohista

 
1 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Isti q*** ko  milanista 

 

milanista = veliki mazohista

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

pa sumnjam da postoje veci luzeri od ASR.

3 naslova prvaka i 17 drugih mjesta, takav omjer nema nitko u bilo kojem sportu u bilo kojoj ligi :D

 
1 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

hhahah u pravu si ali nemojmo više spamt temu sa ovim htio sam ti samo reć da ima dosta tih listi. Ja ti znam bar za jednu koja ima i docubox i doku tv + Roma TV -Milan TV...itd...obično ove liste sa par stotina kanala imaju takve kanale u svojoj ponudi.

E sad drugi par rukava je stabilnost tih kanala kod njih u to nisam 100% siguran.

Nevolim te liste sa par stotina kanala draže su mi ove ko tvviet a takvih i nema puno ja mislim da jedino tvviet ovako kao iptv usluga i lista ima malo kanala.

Zasad nisam čuo za takvu koja ima samo 170 kanala.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.5.2019 15:44 (Seki001).
Moj PC  
2 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice