Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.507
|
čitano: 7.150.118
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
i slovenije (Telekom, Telemach )
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Šta (telekom,Telemach)
mmmm
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ukinili Disc. science i Sport club kanale...
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Kod total tv ima discovery kanele u Hrvatskoj.

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
vide kaže...
KIC5 Ja im i za n1 hr stalno govorim zasto nije hd i uvjek kazu sutra ce a n1 srbija i n1 bih su u hd.

 TVviet - N1.hr ponovno ide u full HD 

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Da znam,stalno sam zicao i eto danas konacno poslozeno :)
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Pojavila se info s drugog foruma da Evo TV platforma napušta SK kanale u zamjenu idu sve Arene.....

 

Puno posla za naše dečke s serverčićima...

13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta
Moze preporuka nekog iptva da ima planet sport i euro sport tj sto vise sporta na pm
Hvala
NBA - I love this game !!
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
toniv3x kaže...

Tvviet, reddevils,nicke85pro (taj je na fejsu)

Uzmi testove pa izaberi na kraju ili uplati mjesec pa vidi.

Svi kažu da je Tvviet No1 !

 Definitivno RD i Tvviet nek isproba po mjesec dana pa da vidi jel mu šta paše a ako su mu "skupi" za ono šta nude u vidu bolje kvalitete i stabilnosti ima da proba onda malo jeftinije liste tipa next-gen,nova i slično tome koje su isto ok al ne ko ove dvije.

I na kraju ona famozna HomeBee sa aliexpresa za još sitniju lovu.

Na kraju ipak sam mora prelomit.

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.1.2020 12:15 (Wizards).
 
2 1 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

TVviet - dodani su kanali Pink Comedy i Fine Living Network full HD

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.1.2020 21:07 (tuškanac07).
 
1 1 hvala 2
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pa ja sam impresioniram
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

opa, ipak si odlucio da se javis

nas najpoznatiji clan, dugo te nije bilo :D

primetio sam te jos ranije po dislajkovima

ko zna koliko accounta si ti spremio

nego cudno nesto kako si izdrzao do sada, da ne pises nista, smirio si se malo izgleda

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.1.2020 12:43 (scylla98).
 
5 0 hvala 2
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

štekaju mi svi programi na tvviet u zadnje vrijeme, jel ima tko sa tele2 pokućnim internetom, jel vama sve ok?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
maxy0 kaže...

štekaju mi svi programi na tvviet u zadnje vrijeme, jel ima tko sa tele2 pokućnim internetom, jel vama sve ok?

 Koje je to vrijeme?

 Kod mene rade kanali koje gledam. Sportski i dokumentarni. Drugo me nezanima.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
maxy0 kaže...

štekaju mi svi programi na tvviet u zadnje vrijeme, jel ima tko sa tele2 pokućnim internetom, jel vama sve ok?

 Jesu malo neki, evo ja na ministri gledam ovaj Eurosport 2 FullHD ide ide malo pa se smrzne a čekam Bundesligu u 15:30h, dok u isto vrime na onoj HD ready inačici ES 2 kanala ne smrzaje tj.ne šteka.

I nekad primjetim slično tom problemu na Nova TV fullHD verziji dok na onoj HD ready je ok.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.1.2020 15:17 (Wizards).
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x kaže...
maxy0 kaže...

štekaju mi svi programi na tvviet u zadnje vrijeme, jel ima tko sa tele2 pokućnim internetom, jel vama sve ok?

 Koje je to vrijeme?

 Kod mene rade kanali koje gledam. Sportski i dokumentarni. Drugo me nezanima.

 pa nekih 2 tjedna već

http://trakt.tv/user/MjezZza
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
maxy0 kaže...
x18x05x kaže...
maxy0 kaže...

štekaju mi svi programi na tvviet u zadnje vrijeme, jel ima tko sa tele2 pokućnim internetom, jel vama sve ok?

 Koje je to vrijeme?

 Kod mene rade kanali koje gledam. Sportski i dokumentarni. Drugo me nezanima.

 pa nekih 2 tjedna već

 To je do tvog interneta. Mobilni internet je smeće i preko toga gledat iptv je ubojstvo iz nehaja.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Stekaju i meni, a imam Bnet internet, i svaki put bi provjerio brzinu na Bandwidthu.

uvijek su sve vrijednosti bile i vise nego dobre.

7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Tele2 u zadnja 2 tjedna radi neke pizdarije i uredno 4g poslijepodne pada dosta ispod 10mbit, nekad na 8, nekad na 2, ali mi i na 8mbit steka nova iptv. Prebacim na 3g i normalno radi.
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo ovdje neka si provjere brzinu neta korisnici tvviet-a, odabrati Frankfurt server, ako je loša brzina kontaktirajte ih. Meni je tako bilo neki dan, lista mi je štekala provjerio brzinu kad ono 3 mbps. Uglavnom moze se rijesiti.https://www.bandwidthplace.com

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.1.2020 16:28 (prole).
 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

pa kako je protklih 3 mjeseca dobro radilo onda ako je pokućni smeće? i btw, brzina je tokom dana 100-tinjak mbita a navecer oko 30-ak, šteka u oba slučaja

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
prole kaže...

Evo ovdje neka si provjere brzinu neta korisnici tvviet-a, odabrati Frankfurt server, ako je loša brzina kontaktirajte ih. Meni je tako bilo neki dan, lista mi je štekala provjerio brzinu kad ono 3 mbps. Uglavnom moze se rijesiti.https://www.bandwidthplace.com

 

 opet ta šugava stranica, znaci imao sam tri operatera, prvo t-com 220/120(optika) brzina testirao frankfurt jedva 30 mbps dobivao, odabrao taj isti frankfurt preko speedtesta(rucni odabir) normalno 220 brzina....zatim imao sam iskon brzina 10/1(bakar) na frankfurtu 2 mbps download itd, zatim sad imam 4g+ internet brzina mi je cca 70 mbps, evo ja upravo sad dobivam samo 8 mbps, dok ponavljam isti taj frankfurt preko speedtesta(kad rucno odaberem) normalno 70 mbps dobivam....

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.1.2020 20:06 (dado16).
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

+1000

slazem se za https://www.bandwidthplace.com/

izbegnite, i ja sam se slozio sa luclucom na pocetku da je dobra provera, dok nisam malo istrazio i dosao do zakljucka da je to sranje server i da nije validno ako tu izmerite, dobicete nekad lose rezultate cak i ako je s vase strane sve perfektno

jednostavno los je server za testiranje

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ali činjenica je ako je brizna interneta mala prema tom serveru u Frankfurtu tvviet lista šteka.

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ne mora da znaci

ako se secam, ljudi su prijavljivali i dobre rezultate a lista je opet stekala

ja sam nekad tu ostvarivao i lose rezultate a lista je super radila

jednostavno taj sajt nije merodavan

najbolje kad vam steka lista, da se javite sa ip adresom da oni provere do cega je

PS: sad pokusao Frankfurt na toj stranici i kaze mi server not responding...

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.1.2020 22:56 (scylla98).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

badnwidhtplace je najmjerodavniji server ako hocete da provjerite zasto vam iptv steka. Da sada ne nabrajam milion tehnickih stvari zbog kojih je to tako... pozz

 

Kao sto je receno u prethodnim postovima, tko ima probleme sa tvviet, moze korisnickoj sluzbi poslati ip adresu da se stavi na analizu i vidi se sta se moze rijesiti. Naime, bilo je nekoliko dana problema sa tcom, tele2 i mislim jos nekim provajderom. To nije bilo do nas, nego do zagusenja samih provajdera. NIje globalno, nego pojedine centrale su ih zezale

 

Sto se tice esp, to je bilo do nas i sredjeno je. izvinjavam se

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.1.2020 23:10 (lucluc).
 
2 0 hvala 1
4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Luluc, sve pohvale za bt sport, sad samo da ovako ostane..

 
2 0 hvala 2
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
scylla98 kaže...

+1000

slazem se za https://www.bandwidthplace.com/

izbegnite, i ja sam se slozio sa luclucom na pocetku da je dobra provera, dok nisam malo istrazio i dosao do zakljucka da je to sranje server i da nije validno ako tu izmerite, dobicete nekad lose rezultate cak i ako je s vase strane sve perfektno

jednostavno los je server za testiranje

 Isto sam i ja razmišljao dok sam bio na tele2, toliko živaca me koštao, da to nije za opisati. Isto sam dobivao loše rezultate na tom serveru, i svi su mi bili krivi.

 

No, nije baš tako. Jedini i sključivi krivac je 4G internet, odnosno Tele2. Evo vam rezultati, upravo izmjerio usporedno. 

 

Na žalost, puno toga se događa od vašeg routera do servera (i nazad), a žžap mi je što nam nitko stručan neće pojasniti što sve utječe i kako se može od strane providera (npr. Tele2) manipulirati protokom paketa...

 

 EDIT; Ovo sad su rezultati Simpa interneta 4G

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.1.2020 10:05 (ZdravacVZ).
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Tele2 radi prioritizaciju mobilnog interneta naspram pokućnog. Ako se spajaš na istu baznu stanicu putem mobitela i putem pokućnog routera, mobitel će imati veću brzinu jer žele imati zadovoljne korisnike mobilnog interneta odnosno žele zaraditi. Ako potrošiš mobilni promet prije isteka mjeseca onda možda kupiš dodatni paket megabajta. Pokućni nećeš tako lako potrošiti. Računica je jednostavna. Drugim riječima, ako je zagušenje na nekoj baznoj stanici, smanjuju brzinu pokućnog da bi zadržali veće brzine mobilnog. Veća brzina = prije potrošen mobilni paket podataka.
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
iptvpozitiva otvorena za registracije vidim, po pricanju najveci strucnjaci za iptv su tamo locirani
 
2 0 hvala 2
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice