Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.518
|
čitano: 7.159.912
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Zašto ga prodaješ, jel kupljen kod nas sa garancijom ?

4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Marinzgb kaže...

Ako nekoga zanima prodajem Mag 425A. Plaćen cca 100 € dajem ga za 450 kn. 

 Kolega smije li se znat razlog vašeg nezadovoljstva sa tim modelom MAG 425A box-a? 

Ja ga imam evo već par mjeseci i prezadovoljan sam sa njegovim mogućnostima i potencijalom.

4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ma ne govorim ja za m3u listu, nego za tvviet android aplikaciju i njihov epg, pusti ti tv profil i koji kanali se ne gledaju, sam da dodaješ epg pojedinačne kanale i bla bla bla. Ako je u ponudi i kažu da epg radi, a vi potvrđujete, ajde da se ne lažemo, nije u redu, ne radi epg kao na drugim kanalima i da zajednički dođemo do kvalitetnije usluge

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pmiloica kaže...

Ma ne govorim ja za m3u listu, nego za tvviet android aplikaciju i njihov epg, pusti ti tv profil i koji kanali se ne gledaju, sam da dodaješ epg pojedinačne kanale i bla bla bla. Ako je u ponudi i kažu da epg radi, a vi potvrđujete, ajde da se ne lažemo, nije u redu, ne radi epg kao na drugim kanalima i da zajednički dođemo do kvalitetnije usluge

 OK, hvala na pojašnjenju, samo sam htio pomoći. Trebao si odmah napisati da se to odnosi na android aplikaciju. Slažem se da treba uvijek raditi da se poboljša usluga. Trenutno epg radi savršeno na 98% kanala, pa hajdemo učiniti da to bude 100%. Malo koji kablovski, satelitski ili IPTV provajder ima EPG na 100%, čak ne znam niti jednog.

13 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Na RD listi steka tj. vraca sk1 i hr i rs program. Nekom jos ili opet meni jedinom iako imam net 150 mbit/s.

 

Edit: Na prijenosu utakmice man utd - liverpool

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.10.2019 17:59 (DzigiBau).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pozdrav ekipa, moze neko u PM poslati nekog dobrog providera do 9eur, koristio sam cableguy dok je radio i bio zadovaljan dok je trajalo
Pozz
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo uzeo sam test kod SINOSTAR IPTV i gledam preko  XCIPTV app i mogu reci da je aplikacije cista 10 jako dobra.

 

Kad bi TvViet imao ovakvu app e onda bi bilo savrsenstvo,ako moze tvviet da uzme test od ovih pa da vidi kako to sve izgleda jer na video za ovu app nije isto kao i kod ovih sinostar.

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.10.2019 18:58 (ciperca).
 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
DzigiBau kaže...

Na RD listi steka tj. vraca sk1 i hr i rs program. Nekom jos ili opet meni jedinom iako imam net 150 mbit/s.

 

Edit: Na prijenosu utakmice man utd - liverpool

 ne znam za hr, ja gledao na SR bez problema

16 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kako doći do epg  sa tv profila, jer mogu samo firme a ja ju nemam nažalost

lp

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
alfi kaže...

Kako doći do epg  sa tv profila, jer mogu samo firme a ja ju nemam nažalost

lp

 Registracijom na web stranici tvprofil, slanjem upita te plaćanjem polugodišnje,godišnje ili dvogodišnje pretplate (12,22 ili 40€). Ne mora biti firma, imaju kategoriju privatni korisnik.

4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Marinzgb kaže...

Ako nekoga zanima prodajem Mag 425A. Plaćen cca 100 € dajem ga za 450 kn. 

 Sta fali ovom resiveru? Mag su odlicni resiveri i ja koristim 322 i 256. Kvalitet resivera je bolji od svih tih android kineza koje uzimate... Tako da, ja sam zainteresovan ako sve radi kako treba na tom resiveru? Iz Srbije sam, ali ce moj brat iz HR uzeti i platiti ti.

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Prije smo dosta pričali o razlikama gdje i kako se gledaju iptv liste....ono što je bitno nitko nije odgovorio...ima li razlike u kvaliteti slike između mag-a i android tv-a ili box...bez obzira na kojem pkayeru se gleda ?
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Kod mene se u kuci koristi i MAG (stalker portal) i Firestick koji je baziran na androidu, a imam i x96 max Android Box koji skuplja prasinu u ormaru zato kaj je smece. Nemogu reci da sam zamjetio razliku neku na ta 3... Stalker je dobar player, a na Firesticku i Android boxu sam gledao preko luclucove aplikacije, tak da isti vrag.

4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kameni_zg kaže...

Kod mene se u kuci koristi i MAG (stalker portal) i Firestick koji je baziran na androidu, a imam i x96 max Android Box koji skuplja prasinu u ormaru zato kaj je smece. Nemogu reci da sam zamjetio razliku neku na ta 3... Stalker je dobar player, a na Firesticku i Android boxu sam gledao preko luclucove aplikacije, tak da isti vrag.

 Da u biti nema sad tu nekih baš velikih razlika, ali kažem ja osobno preferiram MAG recivare  stream IPTV prek njih i ja sam sa ovim 425A prezadovoljan.

4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ja koristim Mag 256 i Mag 322 koji rade bruka. Koristim link preko siptv, a preko portala ne gledam. Brze radi na siptv kada se ubaci u mag i mozes sam da prepravljas listu kanala, kao imena i epg...

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

možda nekome pomogne ovaj link za epg

 

meni je koristan za moju listu

 

http://epg.nextgen-iptv.com/

 

ovo meni funkcionira tako da upišem ovaj link u program koji koristim za gledanje. Rade mi HR programi ali ne i arene itd

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.10.2019 16:46 (dar01).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ja isti epg koristim za nova iptv, na aplikaciji extreme iptv, na njemu se moze i rucno dodati epg iz linka ako neki program krivo hvata ili uopce nije uhvatilo.
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ok sve se svodi na to da svatko ima svoj izbor gledanja koji mu najvise odgovara....nema razlike u kvaliteti slike....eto to je jedna od velikih prednosti iptv lista jer provajder ima svoje uredaje kroz koje gledamo sliku , rijetki su oni koji imaju izbor ca karticu i box kao izbor
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.10.2019 18:21 (Blackcastle).
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ali recimo ljudi koji kupuju novi tv imaju na izbor android ili smart tv....e sad zar nije pored aplikacija koju nude ti sustavi grehota kupovati mag ili sl stvarčice?
Ako nista drugo zbog praktičnosti i jednog daljinskog....a kamoli prebacivanja inputa na tv-u
E sad...ajmo redom Samsung i lg aplikacija siptv ali vidio da ima i drugih....sony i philips android tv...za ostale ne znam ali mislim da je to dovoljno za izbor s jednim daljinskim
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.10.2019 18:22 (Blackcastle).
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pa s TV-om i siptv aplikacijom je najelegantnije rjesenje.

Ja osobno preferiram LG-ov webos ispred androida. Iako nije open source bolje mi radi.


Poruka je uređivana zadnji put pon 21.10.2019 18:36 (matteo.st).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Eto ok...stvar izbora meni perfect player zbog slaganja favorit listi...al pisao sam o tome...dakle..može se zakljuciti da koristenjem ili kupovinom novog tv-a ne treba nikakav drugi uredaj....
Pisao sam nedugo da sam kupio mali 32" jeftini kineski tv s andoridom za spavacu sobu....i radi s vise aplikacija ko čuka...
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Recimo pitaju me frendovi kako da ukucam liste....kako da ja to gledam...prvo moje pitanje je koji tv imas...u 90% njih su telke koje sam nabrojao..one starije nemaju wi-fi ali imaju lan ulaz tako da sve se da ....
11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ljudi imate li link na epg da može povući raspored za HRT, arenasport. imam za rtl i novatv. to mi je bitno

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Mag 425A

Zato što nije dobar za Catmouse app preko koje gledam filmove, nešto je vezno sa googlom i njihovim pravima pa svaki put moram ponovo instalirat aplikaciju, tako da sam uzeo fire stick. Ima i odličnih aplikacija za live tv sport samo bez hrvatskih. Vip mi dao ponudu za trio paket 220 kn, tko da jedino što me još zanima od iptv-a preko njega je arena, a za to mi je dovoljnja samsung smart app. Slika na svim ileglnim poslužiteljima je loša kao i Hajduk radi kojeg me i zanima arena sport, tako da je rijetko i palim.

Početkom godine Vip uvodi 4k i mijenja recivere što na ovim listama mogu samo sanjat. Cijena dobre liste je oko 100 kn i još trebaš net tako da mi više nije potrebno. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.10.2019 19:48 (Marinzgb).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Odgovorio sam slučjno bez citiranja
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle kaže...
Ali recimo ljudi koji kupuju novi tv imaju na izbor android ili smart tv....e sad zar nije pored aplikacija koju nude ti sustavi grehota kupovati mag ili sl stvarčice?
Ako nista drugo zbog praktičnosti i jednog daljinskog....a kamoli prebacivanja inputa na tv-u
E sad...ajmo redom Samsung i lg aplikacija siptv ali vidio da ima i drugih....sony i philips android tv...za ostale ne znam ali mislim da je to dovoljno za izbor s jednim daljinskim

 Na Android TV-u je daleko najpraktičnija aplikacija TVirl (jer dodaje kanale tamo gdje su i DVB-T kanali), a SipTV je odma iza nje.

nemam za potpis
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kod izbora epg ista je stvar kao kod izbora listi. Nekome je dovoljno da na epg ima samo naziv emisije čak ne i na svim kanalima, eventualno ako ima opis emisije u dvije tri riječi i da je besplatno. A netko traži detaljan epg na svim tv kanalima, opširan opis svakog filma, dokumentarca i tv emisije na kartici-dvije teksta, a može i platiti nešto sitno kao jednogodišnju pretplatu. Taj odabere tvprofil i njihov epg. 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Meni epg uopće ne treba. Znam kad je nešto što me zanima a to je sport većinom. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Marinzgb kaže...

Mag 425A

Zato što nije dobar za Catmouse app preko koje gledam filmove, nešto je vezno sa googlom i njihovim pravima pa svaki put moram ponovo instalirat aplikaciju, tako da sam uzeo fire stick. Ima i odličnih aplikacija za live tv sport samo bez hrvatskih. Vip mi dao ponudu za trio paket 220 kn, tko da jedino što me još zanima od iptv-a preko njega je arena, a za to mi je dovoljnja samsung smart app. Slika na svim ileglnim poslužiteljima je loša kao i Hajduk radi kojeg me i zanima arena sport, tako da je rijetko i palim.

Početkom godine Vip uvodi 4k i mijenja recivere što na ovim listama mogu samo sanjat. Cijena dobre liste je oko 100 kn i još trebaš net tako da mi više nije potrebno. 

 Pa to mi reci!

A čuj mene iskreno ti reć nije puno diralo šta nemože Catmouse app na njeg (iako ću probat još jednom vidit di je caka) i di "zapinje".

Ali zato sam ja pukao gori još bolji TVZion app/k povezao sa RD accountom i baca stari sve vrhunsko gori na njeg :-))

Jbš Catmouse ako iđe ovo... he he.....,  ali da sam znao daš ga prodavat za 450kn  jbg nisam  ja prorok, platio ga i ja za cca 100 eurića al nežalim nimalo.

11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

@lucluc sutra u 19h utakmica Dinama, na planet sportu. Koliko je sigurno da će sve proći glatko bez štekanja?

 
1 0 hvala 2
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice