Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.507
|
čitano: 7.150.372
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ima i na TRT-u

 
1 1 hvala 1
5 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

https://liveonsat.com

 

Sve utakmice i svi kanali koji ih prenose

ToniP
 
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
toniv3x kaže...

https://liveonsat.com

 

Sve utakmice i svi kanali koji ih prenose

 Ja tu godinama pratim. Stranica je super za takve stvari.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Također tražim oreko te stranice. Samo ovo je rijetkost da je tako neka bolja utakmica sve na neki  lijevim programina. Ajd barem sportskih kod RD ne fali. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

da, baš čudno da arene ne prenose s obzirom da one prenose španjolski kup, bitno da ovi cirkusanti prenose 

 

sve radim samo da ne radim
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.1.2020 20:47 (fukavac).
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

A eto španjolski superkup pa se igra u arabiji (ako se ne varam po prvi put van španjolske) pa valjda i to ima veze. Npr na RD ima 9 grčkih sprtskih programa, a ovi ga fino metnu na neki deseti(grčki).  

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.1.2020 21:02 (mariclius).
Moj PC  
2 0 hvala 1
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

evo gledam na šport 1 slovenski , komentatora razumijem skoro sve tako da nije loše ,evo možda i preporuka da ovaj program i naše domaće liste stave u svoju ponudu ovja program ,prenose dosta i to dobrog nogometa , mislim da za lucluca to nebi bio veliki problem

 

sve radim samo da ne radim
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.1.2020 21:09 (fukavac).
 
3 0 hvala 2
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mariclius kaže...

A eto španjolski superkup pa se igra u arabiji (ako se ne varam po prvi put van španjolske) pa valjda i to ima veze. Npr na RD ima 9 grčkih sprtskih programa, a ovi ga fino metnu na neki deseti(grčki).  

 Vrlo čudno. Nema tv prijenosa za naše govorno područje,ali ne prenose utakmicu npr. niti njemačke ili engleske tv. Prisiljen sam gledati uz ruski komentar - ne ponovilo se ovako što više nikad 

6 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo vam jos jedan stranica za raspored sporta: https://sporteventz.com/en/

P.S. Nisam skužio da je na prethodnoj stranici već naveden link. Neka se obrise post.

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.1.2020 23:19 (simontemp).
 
2 0 hvala 2
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jel mi možete vi, koji imate Fire Tv stick 4K reći kak finkcionira gledanje filmova (preko Kodija ili neke druge aplikacije), a koji su veći od 8GB?

 

Pitam jer stick ima 8GB interne memorije, pa ne znam kak funkcionira stream tu? Kad npr odaberete blu-ray rip od 20GB ili ako ste možda probali i one velike od 80 GB?, kak ide to?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...

Jel mi možete vi, koji imate Fire Tv stick 4K reći kak finkcionira gledanje filmova (preko Kodija ili neke druge aplikacije), a koji su veći od 8GB?

 

Pitam jer stick ima 8GB interne memorije, pa ne znam kak funkcionira stream tu? Kad npr odaberete blu-ray rip od 20GB ili ako ste možda probali i one velike od 80 GB?, kak ide to?

 Meni su RD linkovi super radili. Još koristim i VPN tak da je sve šljakalo savršeno.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x kaže...
 Meni su RD linkovi super radili. Još koristim i VPN tak da je sve šljakalo savršeno.

 Hvala na info. Ma pitam zato jer citam da TV 4K stick ima 8 GB memorije, pa ne znam kak je to streamanje filma rješeno. No, očito ne sprema file / torrent na sebe, nego nekak drugačije to ide.

 

Koji VPN imaš? Da li na sticku imaš instačliranu aplikaciju od tog providera (možda NordVPN?) Da li ga to uspori? (ne mislim da li uspori brzinu interneta, nego brzinu samog uređaja, da li je jako opterećen?

 

Razmišljam da zamjenim svoj Apple TV i uzmem ovaj stick...

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.1.2020 10:58 (ZdravacVZ).
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...
x18x05x kaže...
 Meni su RD linkovi super radili. Još koristim i VPN tak da je sve šljakalo savršeno.

 Hvala na info. Ma pitam zato jer citam da TV 4K stick ima 8 GB memorije, pa ne znam kak je to streamanje filma rješeno. No, očito ne sprema file / torrent na sebe, nego nekak drugačije to ide.

 

Koji VPN imaš? Da li na sticku imaš instačliranu aplikaciju od tog providera (možda NordVPN?) Da li ga to uspori? (ne mislim da li uspori brzinu interneta, nego brzinu samog uređaja, da li je jako opterećen?

 

Razmišljam da zamjenim svoj Apple TV i uzmem ovaj stick...

 Ništa ne sprema na sam uređaj. Niti ga šta usporava. Imam Private Internet Access, ima app za Fire Stick. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

E, super hvala!

 

Ja imam ExpressVPN, do ljeta, ali sam uzeo i PIA za probu mjesec dana, pa ću isprobati i jedno i drugo.

 

Mislim da te još jedino nisam pitao prek koje app imaš RD? Kodi, ili možda Cinema, ili nešt treće? Znam da jedan kolega forumaš ima TVZion

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da se i ja ubacim malo u raspravu RD je samo za torrent stream, ili?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...

E, super hvala!

 

Ja imam ExpressVPN, do ljeta, ali sam uzeo i PIA za probu mjesec dana, pa ću isprobati i jedno i drugo.

 

Mislim da te još jedino nisam pitao prek koje app imaš RD? Kodi, ili možda Cinema, ili nešt treće? Znam da jedan kolega forumaš ima TVZion

 Meni je PIA super. Brzina je ona koju imam bez upaljenog VPN-a. Tj ne pada ni najmanje. Kodi je u pitanju, prek njega gledam.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Gushter kaže...

Da se i ja ubacim malo u raspravu RD je samo za torrent stream, ili?

 Ako gledaš preko TVzion ili Kodi onda su torrent. Ako gledaš preko stranice onda imaš puno servisa sa kojih možeš skinut video i gledat.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Također, kodi add-on Redux pronalazi rezultate i sa upload servisa, poput recimo Nitroflare, pa se mogu i ti streamovi pusti (bar je tak kod mene)

EDIT (Exodus Redux)

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.1.2020 14:04 (ZdravacVZ).
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Da li je za to sve potrebno vpn ukoliko si u njemačkoj? Ili može i bez toga? U hrvatskoj koristim bez vpn

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Daky123 kaže...

Da li je za to sve potrebno vpn ukoliko si u njemačkoj? Ili može i bez toga? U hrvatskoj koristim bez vpn

 Moj odgovor (i savjet) ti je kratko - DA.

 

I u HR i u DE.

 

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ja sam u Njemackoj i koristim kodi na amazon fire sticku bez vpn-a .Samo pazis da ne gledas preko torrenta.
 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...

Također, kodi add-on Redux pronalazi rezultate i sa upload servisa, poput recimo Nitroflare, pa se mogu i ti streamovi pusti (bar je tak kod mene)

EDIT (Exodus Redux)

 zion tv isto nalazi s upload servisa. + taj neki torrent cache.

a mozes nalazit i linkove po forumima i streamat preko RD, a onda ti ne treba zion. mada je to malo kompliciranije.

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nema bolje od Elementuma.
Nema potrebe placati.

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.1.2020 16:51 (scylla98).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Daky123 kaže...

Da li je za to sve potrebno vpn ukoliko si u njemačkoj? Ili može i bez toga? U hrvatskoj koristim bez vpn

 Obavezno, da.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

pozdrav, namjeravam uzeti pretplatu za neku od iptv servisa.

sto preporucujete, novaiptv, tvviet ili reddevils? bitnija mi je kvaliteta od cijene
hvala

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
nenadv kaže...

pozdrav, namjeravam uzeti pretplatu za neku od iptv servisa.

sto preporucujete, novaiptv, tvviet ili reddevils? bitnija mi je kvaliteta od cijene
hvala

 Preporučejemo ti da sam isprobaš pomalo sve te tri pa onda sam odlučiš.

Za novu neznam ali tvviet i rd su vrhunske liste u premium segmentu, ova nova je više negdje  u midle segmentu kvalitete.

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav dal kome danas steka tvitiet odnosno na svim kanalima buffering a brzina interneta je ok? 

Black Spider
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
crni pauk kaže...

Pozdrav dal kome danas steka tvitiet odnosno na svim kanalima buffering a brzina interneta je ok? 

 Ja sam sad na nova tv gledam dnevnik  sve ok i stabilno, ali primjetio sam danas poteškoće na Eurosportu kad sam gleda snooker meč između Trumpa i Murphya.

Bilo je nekih smrzavanja kanala, isto sam primjetio nešto sitno na RTL-u.

Očito imaju ili su imali neke poteškoće,sad mi se čini ok.

4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jednom sam pitao ali niko mi nije odgovorio... imam jednu listu sa neki 4-5000 kanala i sad recimo nizozemskih fox sport danas ide u 50 fps a sutra ide u 25 fps zasto je to tako ? To sam primetio i kod drugih kanala da menja. Nekad u 50 fps i slika je odlicna ali nekad ide u 25 fps i slika je losa. Znaci da moze kanal da ide u 50 fps zasto ne ide konstantno u 50 nego menja u cemu je tu problem????

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nemaju snage u svojim centralama da održe stabilnih 50 pa automatski prebaci na 25 jer to lakše i stabilnije gura i klizi.

 
0 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice