Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.513
|
čitano: 7.152.649
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle kaže...
Ekipa uzeo sam listu homebee s alija čisto da vidim kako radi.Kad su se desili problemi s IPTv om bila je koma ali idem danas vidjeti što je s linkovima i kako radi i ostao ugodno iznenađen.Dakle prvo gledao CRO sport arene sk i planeti svi rade fluidno uglavnom u FHD kvaliteti.E sad sutra je meč teniski medvedev i tisipas masters shangai i prenosi ga cca 12-ak programa ...odem na iptv editor i složim si listu svih kanala koji prenose i ostanem zatečen....svaki kanal radi odlično a svi su ili FHD ili HD kvalitete....i svi do jednog rade odlično....kad bude liga prvaka izvučem sve kanale koje imaju pa se malo poigram pa javim....ali gledati sve to za 16 eura 6 mjeseci je i više nego dobro.....
Da se zna koristim Red devil listu a ovo sam uzeo iz zajeb.... ali pokazalo se to nimalo loše

Zbog tvog napisa za kung-fu listu "HomeBee" ponovo danas uzeo test kako bi istu usporedio sa "Dutch" IPTV listom (kako si nahvalio Planet sport na toj Home Bee listi rekoh ajde da vidim), u prijasnjih mjesec - mjesec i pol te dvije liste od razlicitih sellera radile su i ponasale se potpuno isto, sta je radilo na jednoj radilo je i na drugoj i obratno.

Danasnjom usporedbom ponovo sam ustanovio da su to dvije potpuno iste liste, Arene i Sport klubovi rade standardno dobro ali konkretno Planet sportovi se bas ne ponasaju najbolje ako radi radi ali vise zafrkavaju zmrzavaju a i na Planet sport 2 u zadnje vrijeme na obje liste istovremeno kad ide, ide Planet sport 3.

Da je identicna lista vidljivo je sa prikazom na hrvatskom RTL-u, povremeno na obje liste umjesto RTL-a ide Pink extra - muzika.

 

Sve u svemu za tu lovu i jedna i druga OK liste, uz nadu da ce se s vremenom vratiti linkovi koji nakon 18.09. momentalno ne rade.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.10.2019 13:12 (Bugov moljac).
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ma slažem se ima tu još dosta posla za složiti sve streamove....ali vrlo solidno je to za tu paru....
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Izvinjavam se zbog problema na arena2. bio je bug na jednom streameru

 
3 0 hvala 1
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozz, meni bi trebala preporuka za

m3u listu, arene ,klubovi, planet i euro sport te dokumentarni po mogucnosti u HD-u ali da ne prekida kad su vazne tekme probao sam rd 

i on je ok, pa me zanima jos nesto

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Googlaj malo ,imaš foruma koji imaju baš oglase za iptv, svi koji nude daju besplatni test, probaj vidi i odluči se ,nema druge ,moje pravilo je da kad uzimam iptv da prva 3 mjeseca uzimam po mjesec pretplatu ,nakon toga se prebacim na 3 ako je sve ok,iznad toga nikad.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ivooh11 kaže...
Googlaj malo ,imaš foruma koji imaju baš oglase za iptv, svi koji nude daju besplatni test, probaj vidi i odluči se ,nema druge ,moje pravilo je da kad uzimam iptv da prva 3 mjeseca uzimam po mjesec pretplatu ,nakon toga se prebacim na 3 ako je sve ok,iznad toga nikad.

 Slažem se, mjesec pa 3. To se pokazalo optimalno.

 

Jedino eventualno 6, ako si već duže vrijeme, pa znaš da je lista provjerena, i ima popust

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVz šta znači provjerena lista?, hoču reči dođe čiščenje ilegale i bay bay liste i lova, smješno mi čitati ljude kak plačaju liste po 1 godinu,a onda kukaju kad nešto ne štima. Sve je to čista ilegala i ako imaš malo razuma ne uzimaš više od 3 mjeseca, osim ako imaš love na bacanje.😀
 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Da, slažem se. Nema kukanja kasnije.
Ma svaka lista može "prosvirati". Samo, opet postoje one pouzdanije. Neki "sivi" provideri već godinama "posluju". Tu nije problem 6 mjeseci zakupiti. Ali godina dana je definitivno predugo i preriskantno.
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ok ajmo da ne ispadne da sam ja pametan...ja sam uzeo Red devil listu na godinu dana jer sam procjenio da je to ok,sto zbog cijene sto zbog slike koju nudi...imam ga na tri tv-a doma sto mi je jako bitno...e sad...dal sam bio pametan ili ne vidjet cemo u prvom mjesecu nove godine...za sada kako je...produzit cu ga opet na godinu dana...ako se ne desi nesto krucialno lose...90 eura godisnje za ovu listu na 3 tv-a je sasvim najbolja usluga koju sam probao...a vjerujte mi probao sam ih dosta...tako da ima nas svakakvih koji razmišljaju drugačije...
Da se razumijemo imala je ta lista musica ko i svaka ali sve to s obzirom na cijenu od 7.5 eura mjesecno je zanemarivo u odnosu sto ona pruža...
....sad jel ce to tako biti i dalje kocka je s kojom se ne moze drugacije...bar sto se ukupne cijene tice
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.10.2019 23:34 (Blackcastle).
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Sve liste su stvar nekih nasih prioriteta..meni je bitna prvenstveno ex-yu lista s odilcnom slikom sporta prvenstveno...a on ju ima...nema snimalice,nema aplikacije,komunikacija putem maila tako da malo je tu zastario sto mene uopce ne smeta...ima nas puno razlicitih koji trazimo razlicito...tako da nema tu da sam ja u pravu ili netko drugi...
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Imao sam rd jedno vrijeme i bili su korektni, ne javljaju se odmah u smislu podrške ,ali nisu ni totalno aljkavi ,međutim dok sam bio kod njih nisu mogli riješiti zvuk na rtl-u ,znači jedan dan radi jedan ne,obzirom da mi je iptv u jednoj sobi jedini izvor tv signala mogu reči da je to bio nepremostiva problem, iskreno po meni oni nisu ništa bolji od drugih.
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.10.2019 0:00 (Ivooh11).
 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

bez upiranja prstom u ikoga (moram disclaimer stavit da se dežurni ratnici ne dignu na zadnje noge)... svima nama je jasno da je ovo crnjak i da može prdnut svake sekunde i da tu neke garancije nema, kad krepa sve moš se žalit upravi komunalnog poduzeća, računa nema, povrata novca nema... no ono što ne toleriram je kad se pojavi neki problem tipa da nestane slike na nekom od glavnih kanala da se davatelj ne javlja po 3, 4, 5 sati da ne velim dan i duže... je ovo crnjak, ugovora nema, nitko nikome nije ništa obavezan al bajo moj ovo se plaća i vjerujem da velika većina ovih koji se spominju ovdje (i oni koji se ne spominju toliko na forumu a duže su u poslu) jako jako dobro žive od ovoga... ajd da je besplatno pa šuti i gledaj ako radi, nemaš se osnova žalit nikome, ali ovo se PLAĆA živim novcem... stoga nekakva odgovornost od davatelja prema korisnicima mora postojat... stari, zabole me što si (karikiram) išao na team building preko vikenda pa ste se airgunom naganjivali po papuku i jeli čobanac, glava te boli, nisi dobio od žene 5 dana jel je nadrkana, pas ti je zagadio travnjak... ja sam ovo PLATIO koliko si ti tražio i izvoli, mačak, krpaj i popravljaj... 

 

al sve bi to bilo super da mi nismo lijene ovce jer nam je mrsko svaka 3 mjeseca produžit pretplatu pa uzimamo na 6+ mjeseci i eto zadovoljni smo ako se javi nakon pola dana... daklen, budite pametni, maksimum na 3 mjeseca, ako support ne valja kad istekne pretplata noga u dupe, ima ih hrpa koji prodaju, nisu samo 2-3 davatelja. ne podcjenjujte svoj novac... a cijenjeni davatelji neka se organiziraju, vjerujem da imaju računa... i kad mu tako frkne xy korisnika kod drugog ili će se zamislit o načinu na koji radi i ophodi se prema ljudima koji ga plaćaju ili će ključ u bravu...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kolega zaboravio si da je ovo sve anonimno i Online. Kad se taj davatelj usluge odluči ugasit, ti nemoš ništa. On može pod drugim imenom krenut u akciju. A svi smo vidjeli kako su neki kreativni kod davanja imena svojim listama. Slažem se sa ovim od 3 mj max, jer bilo je ovdje onih koji su tražili za cijelu godinu na neviđeno, ako prođe, prođe.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
E da ovi na godinu, pa gdje su sad ?
Koliko smo vidli ,plesala je jedno ljeto i bay, bay. Kao ne reklamiramo se ,ali želimo korisnike, uostalom dosta tu ljudi piše iz usluge i tak več duže vrijeme.
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Eto ja ću još jednom reci da imam na godinu dana RD pa ponovo pišem kad mi istekne u prvom mjesecu jel vrijedilo tih para.....zasada vrijedi...
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Rd je stara lista i vjerojatno če trajat, da li je sigurno, nije ali nadaš se da neče propast:)))))))
 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle kaže...
Eto ja ću još jednom reci da imam na godinu dana RD pa ponovo pišem kad mi istekne u prvom mjesecu jel vrijedilo tih para.....zasada vrijedi...

 Blackcastle, zato sam i napisao da postoje provjereni provideri koji posluju godinama. RD je jedan od njih, Tvviet isto. Iskreno, niti ja se njima nebih bojao platiti za godinu dana unaprijed.

Ali jednostavno mislim da nema niti potrebe. Takvi provideri niti nemaju toliku fluktuaciju korisnika, posao im je stabilan i ljudi rade biznis od toga. I oni, ako daju popust, to nije zato da privuku nove korisnike, nego uistinu kao nekakav program vjernosti. Tako bi bar trebalo biti.

 

Ja sam govorio o onim "ad hoc" providerima, imam ja jednog takvog "Iconic Streams". Ima ODLIČNE SPORTSKE KANALE (strane), stabilan je, i za sada sve 5. Ali nema šanse da bih mu se usudio platiti godinu dana. Kako kažu u jednoj reklami (tomato) - Ne zato što nemam, nego zato što nedam  :)))

 

Inaće, i on je prosvirao sa ovom akcijom, ali vraća se polako (nekih cca 70% radi), a produžiti će pretplatu za nedostupno vrijeme.

 

15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Sve je dobro dok je dobro ali sad nakon dana "D", 18.09. svi oni koji su se opekli i uzeli liste na duze vrijeme sad ce biti oprezni i puhati i na hladno, hocu reci uzimati ce liste na krace periode (vise se tice kung-fu IPTV listi) domaci isprobani dugogodisnji selleri nisu i nebi trebali biti problem.

 
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Vec 10 dana cekam odgovor od RD. Da li je moguce da ih nema da odgovre? Dva mejla sam poslao, a i nema ih ovde na forumu? Hteo sam da zakupim listu kod njih i sta sada? Da li neko poznaje njih ili vise ne primaju nove korisnike zbog m3u liste i moguce prijave za ilegalu? Naravno, ko se razume zna o cemu pricam...

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ne kužim čemu vam služe "back-up" liste? U slučaju ako vam glavna lista krepa, uvijek možete back-up kupiti u tom trenutku kad ova krepa. Ovako mi se čini kao bacanje love. Mislim, nije moja lova samo pišem na glas.

 
4 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ima li neka lista sa alija, ali da su većinom kanali iz regije? Hvala

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
iptv4u ....
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pitanje u vezi gledanja videoteke preko iptva.

Program je perfect player.

Nekad mi se dogodi da odaberem film za gledanje i jednostavno me vrati natrag na izbornik sa ponuđenim filmovima.

Nema nikakvog pravila, zna se dogoditi da pogledam cijeli film bez problema, nekad u 10 min me izbaci par puta, nekad cijeli film 1-2 puta...

Da li netko zna u čemu bi mogao biti problem?

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

pozdrav jel moguce dobit listu  WOMAN I DR.FIT molim

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

mnogi pate za ovom listom meni bezveze diogen lista 

sve radim samo da ne radim
 
0 0 hvala 1
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

glodalice grdo glođu ,mogle bi opet neke vrhunske liste štekat...

sve radim samo da ne radim
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
@fukavac
Ti si ko ona baba ,ak ti velim onda budeš znal ,aj pričaj što se zbiva i onak se niš ne dešava na temi.
 
0 0 hvala 1
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ja bi štel sa svima biti dobar...pa balansiram  evo jedna preporuka za balkan stream  listu...a gdje je moj stari pajdaš seki kobasa  ,nema ga ni u talonu hahaha možda je na našem forumu ,a ja to ni neznam...

sve radim samo da ne radim
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.10.2019 20:13 (fukavac).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ivooh11 kaže...
@fukavac
Ti si ko ona baba ,ak ti velim onda budeš znal ,aj pričaj što se zbiva i onak se niš ne dešava na temi.

 Dobro je dok jedni drugima ne jebavamo sve po spisku haha, malo mira ne skodi 

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ja sam vec davno prije spominjao da ekipa tu s foruma mora okrenuti dva janjca ili odojka...i svako dofura svoju omiljenu listu kad je tekma pa gledamo kome šteka najvise...taj plaća vino
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice