Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.521
|
čitano: 7.163.551
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
NoBru85 kaže...
Pozdrav. Jel moze netko preporuciti nekakav uređaj (reciver) u koji se moze ubaciti m3u lista i gledati na tv-u.

 

ja planiram kupit ovako nešto.... nadam se da će radit bar godinu dana....

http://www.ebay.com/itm/Android-4-4-Fully-Loaded-Quad-Core-WiFi-XBMC-Kodi-1080P-TV-Box-2GB-8GB-Black-/252099986316?hash=item3ab254838c

mislim da nije pre skupo s obzirom na 2gb rama i quad core procesor...

brbrbs
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.9.2015 12:07 (brat od habs-a).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Next-Gen IPTV kaže...
manipulator kaže...
kizo1 kaže...

Mislim da buffering kanala nema bas previse veze sa internetskom vezom.Ako je puno korisnika to jednostavno sistem nemoze izdrzat.

Sve je to pohlepa.Ako nudis ili prodajes nesto onda to i odrzavaj,a ne da nabrzinu se mazne lova i cao.

Bitno kod sveke liste je da onaj koji je nudi da je i odrzava na vrijeme.

Jer se u principu događa da kanali nerade po par sati ili cak dana a njih nije briga.

Ne odgovaraju na mailove ni nista.Mnogo puta sam to dozivio.

 Ovo prvo boldano nisi u pravu,dosta internet veza korisnika znaci a broj korisnika moze biti i milujun,zavisi samo od kvalitete servera kojeg imas.. 

Ovo drugo si u pravu,vecinu vlasnika  boli briga i nista ne poduzimaju,samo su im pare bitne nazalost..

Ja nisam takav..  

 

 

 Slažem se sa manipulatorom. Znam čovjeka koji ima 5/1 vezu i ne može gledati skoro ništa, dok drugi sa 4/512 gleda skoro bez bufferiga. Kad sam bio kod ovoga prvoga, njemu speedtest pokazuje urednih 5/1 prema serveru u Banja Luci, ali čim pokušaš promijeniti server (negdje u Americi ili bilo gdje) download jedva pređe 1. I onda kaže lista ne valja, a ja sam sinoć odgledao Dinamo skoro bez ikakvih problema :-)

 

Onda bi ekipa koja daje liste trebala rec nas server se nalazi tu i tu. Napravite speedtest prema toj drzavi ili pingajte server. Ako rezultati nisu zadovoljavajucu onda im nema smisla izdavat listu. Ili im izdavat na vlastitu odgovornost. Onda ljudi koji znaju da su uzeli na vlastitu odgovornost nece okolo pisat da lista nevalja kad im je receno da nemoze idealno radit...

10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
frunc kaže...
Next-Gen IPTV kaže...
manipulator kaže...
kizo1 kaže...

Mislim da buffering kanala nema bas previse veze sa internetskom vezom.Ako je puno korisnika to jednostavno sistem nemoze izdrzat.

Sve je to pohlepa.Ako nudis ili prodajes nesto onda to i odrzavaj,a ne da nabrzinu se mazne lova i cao.

Bitno kod sveke liste je da onaj koji je nudi da je i odrzava na vrijeme.

Jer se u principu događa da kanali nerade po par sati ili cak dana a njih nije briga.

Ne odgovaraju na mailove ni nista.Mnogo puta sam to dozivio.

 Ovo prvo boldano nisi u pravu,dosta internet veza korisnika znaci a broj korisnika moze biti i milujun,zavisi samo od kvalitete servera kojeg imas.. 

Ovo drugo si u pravu,vecinu vlasnika  boli briga i nista ne poduzimaju,samo su im pare bitne nazalost..

Ja nisam takav..  

 

 

 Slažem se sa manipulatorom. Znam čovjeka koji ima 5/1 vezu i ne može gledati skoro ništa, dok drugi sa 4/512 gleda skoro bez bufferiga. Kad sam bio kod ovoga prvoga, njemu speedtest pokazuje urednih 5/1 prema serveru u Banja Luci, ali čim pokušaš promijeniti server (negdje u Americi ili bilo gdje) download jedva pređe 1. I onda kaže lista ne valja, a ja sam sinoć odgledao Dinamo skoro bez ikakvih problema :-)

 

Onda bi ekipa koja daje liste trebala rec nas server se nalazi tu i tu. Napravite speedtest prema toj drzavi ili pingajte server. Ako rezultati nisu zadovoljavajucu onda im nema smisla izdavat listu. Ili im izdavat na vlastitu odgovornost. Onda ljudi koji znaju da su uzeli na vlastitu odgovornost nece okolo pisat da lista nevalja kad im je receno da nemoze idealno radit...

 Zato se i daje test lista da vidis hoce li ti raditi kako treba.Dok ti svakoga ispitas odakle je,koji internet ima,koju brzinu itd, zza to vrijeme napravim 10 test listi..

zahtjevi za test liste iptv na mail: jmnemonic158@gmail.com
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
djetelina kaže...

Utakmice i ostalo

 

http://www.livesportstream.tv/en/main

 

po meni bolje od manipulatorove sportske liste i stabilnije ....

 Pitaj ti to mojih 90 ljudi sto imaju sport paket zasto se onda ne zale..  

zahtjevi za test liste iptv na mail: jmnemonic158@gmail.com
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Je li ti gotova stranica (manipulator)

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.9.2015 12:29 (karmela).
9 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

i opet se ode raspravlja samo o plačenim listama.......

brbrbs
 
1 1 hvala 0
10 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ali što možeš gledat sa 4Mbit/s, u kakvoj kvaliteti..Pa to je isto kao i gledanje na sajtovima koji streemaju utakmice po netu, loša kvaliteta..

Neću navoditi nazive, ali to su sajtovi za koje pokupiš linkove na indeks.hr komentarima, recimo, kad ima neka utakmica..

Čemu kupovati liste ako je kvaliteta jednaka tomu..

 

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
boatenga kaže...

Ali što možeš gledat sa 4Mbit/s, u kakvoj kvaliteti..Pa to je isto kao i gledanje na sajtovima koji streemaju utakmice po netu, loša kvaliteta..

Neću navoditi nazive, ali to su sajtovi za koje pokupiš linkove na indeks.hr komentarima, recimo, kad ima neka utakmica..

Čemu kupovati liste ako je kvaliteta jednaka tomu..

 

 

Nisi u pravu prijatelju moj,pricas napamet.Prvo testiraj pa onda komentiraj..

Moj prijatelj moze gledati na 4mbit vip internetu HD stream,a neki na drugim mrezama na vecoj brzini to ne mogu,tako da...

zahtjevi za test liste iptv na mail: jmnemonic158@gmail.com
10 godina
offline
Re: : Gledanje TV programa preko Interneta
karmela kaže...

Je li ti gotova stranica (manipulator)

 Jeste.Danas ili sutra ide u javnost i bit ce dostupna za koristenje usluge.

brat od habs-a kaže...

i opet se ode raspravlja samo o plačenim listama.......

 Tema je Gledanje TV programa preko Interneta , a to se u ovoj temi i radi.Nigdje ne ne spominje cijena,cijenkanje,oglasavanje,prodaja itd.

Koliko znam komentiranje je dozvoljeno u ovoj temi,ako ti ne pase imas jos milijun drugih tema,ili nas stavi na ignore..

 

On topic: Da li netko ima ovaj uredjaj od vas: Infinity XBMC android IPTV box MXIII ??? 

 

http://www.infinityxbmc.com/index.php/hr/2014-05-08-11-54-01/infinity-xbmc-android-iptv-mxiii-detail

zahtjevi za test liste iptv na mail: jmnemonic158@gmail.com
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.9.2015 14:29 (manipulator).
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
boatenga kaže...

Ali što možeš gledat sa 4Mbit/s, u kakvoj kvaliteti..Pa to je isto kao i gledanje na sajtovima koji streemaju utakmice po netu, loša kvaliteta..

Neću navoditi nazive, ali to su sajtovi za koje pokupiš linkove na indeks.hr komentarima, recimo, kad ima neka utakmica..

Čemu kupovati liste ako je kvaliteta jednaka tomu..

 

 

 Jedna od Arena HD 720p 1.7-1.9Mbit/s 

13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
manipulator kaže...
djetelina kaže...

Utakmice i ostalo

 

http://www.livesportstream.tv/en/main

 

po meni bolje od manipulatorove sportske liste i stabilnije ....

 Pitaj ti to mojih 90 ljudi sto imaju sport paket zasto se onda ne zale..  

 
Evo da se ja požalim na jedan problem koji imam sa sportskom listom..

Radi se o tome kada mi pukne veza sa internetom na par sekundi i promjeni IP adresa, sljedećih 10-15 minuta uopće ne mogu otvoriti većinu kanala sa liste! Od 50-kanala sa popisa nakon promjene IP adrese radi samo trećina bezveznih dok se na one bitne poput Arene ili Sportkluba uopće ne mogu spojiti. Naravno to se dogodilo opet sinoć tako da sam dobar dio drugog poluvremena gledao drugdje..





Poruka je uređivana zadnji put sri 30.9.2015 17:09 (Ico_Zg).
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ico_Zg kaže...
manipulator kaže...
djetelina kaže...

Utakmice i ostalo

 

http://www.livesportstream.tv/en/main

 

po meni bolje od manipulatorove sportske liste i stabilnije ....

 Pitaj ti to mojih 90 ljudi sto imaju sport paket zasto se onda ne zale..  

 
Evo da se ja požalim na jedan problem koji imam sa sportskom listom..

Radi se o tome kada mi pukne veza sa internetom na par sekundi i promjeni IP adresa, sljedećih 10-15 minuta uopće ne mogu otvoriti većinu kanala sa liste! Od 50-kanala sa popisa nakon promjene IP adrese radi samo trećina bezveznih dok se na one bitne poput Arene ili Sportkluba uopće ne mogu spojiti. Naravno to se dogodilo opet sinoć tako da sam dobar dio drugog poluvremena gledao drugdje..





 To se i meni nekada desi da pukne net i promjena ip ali meni odmah ucita sve programe,to nema nikakve veze sa listom nego sa tvojom internet vezom..

Bez obzira znam kako cu ti to rijesiti,bez brige..   :)

zahtjevi za test liste iptv na mail: jmnemonic158@gmail.com
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.9.2015 17:14 (manipulator).
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ico_Zg kaže...

 

Evo da se ja požalim na jedan problem koji imam sa sportskom listom..

Radi se o tome kada mi pukne veza sa internetom na par sekundi i promjeni IP adresa, sljedećih 10-15 minuta uopće ne mogu otvoriti većinu kanala sa liste! Od 50-kanala sa popisa nakon promjene IP adrese radi samo trećina bezveznih dok se na one bitne poput Arene ili Sportkluba uopće ne mogu spojiti. Naravno to se dogodilo opet sinoć tako da sam dobar dio drugog poluvremena gledao drugdje..





 

To je problem kod nekih panela koji automatski provjeravaju da li koristite listu na dva uređaja. Kad prebacite kanal on vas automatski "skida" s jednog kanala i "stavlja" na drugi (da pojednostavim). Međutim, kad pukne net on ne može registrirati da ste se odjavili sa kanala i onda misli da još uvijek gledate taj kanal i kad prebacite na drugi on misli da duplirate.

 

Nekidan sam imao korisnika kojem je toliko pucao net da mi je u jednom momentu ispadalo da gleda 7-8 kanala. I onda kaže "Lista ti ne valja".

https://www.facebook.com/NextGenIPTV
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Pa sto bi ti drugo trebao reci. Njemu internet radi, njega tvoj panel bloka, pa rijesi problem. Sad se poceli svi izvlaciti na los internet korisnika.

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.9.2015 20:16 (Gigx0n).
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Gigx0n kaže...

Pa sto bi ti drugo trebao reci. Njemu internet radi, njega tvoj panel bloka, pa rijesi problem. Sad se poceli svi izvlaciti na los internet korisnika.

 

Nisam rekao da je tako kod mene. Mi smo to davno riješili

Samo objašnjavam u čemu je problem kod nekih panela.

https://www.facebook.com/NextGenIPTV
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Gigx0n kaže...

Pa sto bi ti drugo trebao reci. Njemu internet radi, njega tvoj panel bloka, pa rijesi problem. Sad se poceli svi izvlaciti na los internet korisnika.

 Panel ne moze nikoga automatski blokati radi promijene ip adrese , nema te opcije uopce u njemu,osim rucno se moze kick,blok,suspend i ban.

Lista se moze gledati bilo gdje bilo na kojem uredjaju ako je m3u obicni,ali ne istovremeno.

Znaci ja mogu taj m3u uzeti i otici kod prijatelja ubacit ga u reciver,pc,smart iptv ili neki drugi i gledati bez problema.

Ako se lista pokrene na 2 ili vise uredjaja lista onda nece raditi sve dok se na jednom od ta 2 uredjaja ne ugasi.

Znaci ne mozete tu listu vi i prijatelj gledati u isto vrijeme nikako.

Naravno da postoji opcija i za to da se lista moze gledati i na vise od jednog uredjaja,ali to je onda druga prica..  

 

Uglavnom Baja tv izgleda vise ne radi? Vidim ne radi ni web itd..?

zahtjevi za test liste iptv na mail: jmnemonic158@gmail.com
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.10.2015 12:27 (manipulator).
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
manipulator kaže...

Uglavnom Baja tv izgleda vise ne radi? Vidim ne radi ni web itd..?

 

Ostaje sve isto, ja se s njim čuo jučer na mail, promijenio je samo naziv stranice na fejsu, ali ne znam zašto web ne radi ( ali stranica je ionako bila loša ).

HZV
10 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ne znam, kod mene recimo nbcsn 720p, sa natkove liste ide preko 4Mbit/s..A 1080p preko 11Mbit/s..

Graf ne laže..Ništa drugo nije uključeno osim firefoxa i Kodija..nbcsn720p

nbcsn720p nbcsn720p
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

kakva je situacija sa epg-om za kodi?

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.10.2015 16:19 (budale12).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo da se uključim u raspravu. Prije par tjedana počeo sam pratiti temu (najprije onu sa 220 postova koja je zaključana). Javio sam se baji, vrhunska.tv, mojIPTV, tvviet, manipulatoru... 
svi od njih su mi poslali probnu listu, cijeli dan sam uspoređivao na VLC-playeru i moram priznati da je Manipulator uvjerljivo imao najstabilniju listu. Nakon toga sam se pretplatioa n3 mjeseca, dobio FULL listu i sve radi bez večih problema. Njegova podrška je isto na visokoj razini, odgovori na svaki mail <30 minuta.
Nadam se da će usluga ostati jednaka i dalje i preporučujem suradnju svakako.

 
2 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
budale12 kaže...

kakva je situacija sa epg-om za kodi?

 Radi bez problema,samo postavis da vuce sa serbian foruma i nazivi kanala moraju biti isti kao i na tom forumu

E sad,ovisi od liste koju imas i koje programe,nema za sve..

zahtjevi za test liste iptv na mail: jmnemonic158@gmail.com
11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Zahvaljujuci rodbini u Americi, uspio sam si napraviti najbolji moguci IPTV.

 

1. ) Xfinity

Tu imam stvarno svakakvih kanala i on-demand sadrzaja u HDu.

Ovako to izgleda Ovako to izgleda
 
Ovako to izgleda2 Ovako to izgleda2
 

Lista kanala 1 Lista kanala 1
 
Lista kanala 2 Lista kanala 2
 
Lista kanala 3 Lista kanala 3
 
Lista kanala 4 Lista kanala 4
 
EPG EPG
 
TV_Shows OD TV_Shows OD
 
Movies OD Movies OD
 

2. ) Sling

Isto odlican liveTV ( Tu pak imam par kanala koje na Xfinityu nemam :D ), isto u HD-u

( Imate 7 day trile, pa mozete isprobati ako vam bude dalo. ) 

https://www.sling.com/

Sling start Sling start
 
Sling EPG Sling EPG
 

3. ) OD Sadrzaj
I nakraju OD sadrzaj HBO NOW ( isto ga mozete isprobati ), te netflix ( koij takodjer mozete isprobati )

HBO NOW HBO NOW
 
Netflix Netflix
 

 

Eto to je to...bolje od ovo tesko da cu dobiti :D

 

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Diazz72 kaže...

Zahvaljujuci rodbini u Americi, uspio sam si napraviti najbolji moguci IPTV.

 

1. ) Xfinity

Tu imam stvarno svakakvih kanala i on-demand sadrzaja u HDu.

  

       

2. ) Sling

Isto odlican liveTV ( Tu pak imam par kanala koje na Xfinityu nemam :D ), isto u HD-u

( Imate 7 day trile, pa mozete isprobati ako vam bude dalo. ) 

https://www.sling.com/

  

3. ) OD Sadrzaj
I nakraju OD sadrzaj HBO NOW ( isto ga mozete isprobati ), te netflix ( koij takodjer mozete isprobati )

  (Na TVju)

Eto to je to...bolje od ovo tesko da cu dobiti :D

Ako si izvan Amerike, nadam se da znaš da nam vremenske zone nisu iste i ako ćeš htjeti pogledati neki film ili nešto slično (na TV-u), morati ćeš se ustati ponoći oko 2, 3, 4, 5 ili čak 6h ujutro da to pogledaš.

Osim toga, programska shema je različita od europske i ni jedan kanal nema titlove (meni to nije problem, ali nekim bi korisnicima to bio problem).

 

Ja onda radije pogledam kanale koji su dostupni na europskom tržištu.

11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ma meni iskreno to i nije problem...bavim se grafickim dizajnom, tako da sam i vecinom budan nocu.

Titlovi mi isto nisu problem jer mi je Eng. sekundarni jezik ( ako ne i primarni...posto ga vise koristim i cujem )...iskreno sa nasim titlovima mi se i gadi gledati film jer je prevedeno kako je prevedeno.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
manipulator kaže...
budale12 kaže...

kakva je situacija sa epg-om za kodi?

 Radi bez problema,samo postavis da vuce sa serbian foruma i nazivi kanala moraju biti isti kao i na tom forumu

E sad,ovisi od liste koju imas i koje programe,nema za sve..

 Znači ništa od serviranog epg-a, već se triba namučiti! 

12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ovi linkovi ne rade vise za gledat rtl preko amisa, mislim rade, dodje slika ali se ponavlja neki dio emisije  5 sekundi pa opet ispocetka dok ne zasteka,  jel ima neka drugra alternativa? hvala

 

http://osmfhls.kutu.ru/ - stranica radi
http://cdn.iptv.amis.net/ts/RTLHrvatska/stream_wifi_1200k.m3u8
http://cdn.iptv.amis.net/ts/Discovery/stream_wifi_1200k.m3u8

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.12.2019 21:13 (Marko :D).
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Lovrenko kaže...
manipulator kaže...
budale12 kaže...

kakva je situacija sa epg-om za kodi?

 Radi bez problema,samo postavis da vuce sa serbian foruma i nazivi kanala moraju biti isti kao i na tom forumu

E sad,ovisi od liste koju imas i koje programe,nema za sve..

 Znači ništa od serviranog epg-a, već se triba namučiti! 

 Ne tebas. .Onaj tko bude želio ja ću mu složiti i poslati sa epg dok panel ne bude gotov..

Mislim gotov je ,testiranje u tijeku..

 

zahtjevi za test liste iptv na mail: jmnemonic158@gmail.com
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.10.2015 22:46 (manipulator).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
manipulator kaže...
Lovrenko kaže...
manipulator kaže...
budale12 kaže...

kakva je situacija sa epg-om za kodi?

 Radi bez problema,samo postavis da vuce sa serbian foruma i nazivi kanala moraju biti isti kao i na tom forumu

E sad,ovisi od liste koju imas i koje programe,nema za sve..

 Znači ništa od serviranog epg-a, već se triba namučiti! 

 Ne tebas. .Onaj tko bude želio ja ću mu složiti i poslati sa epg dok panel ne bude gotov..

Mislim gotov je ,testiranje u tijeku.

 

 

 

 Ja imam tvoju listu, zato i pitam. Nadam se da ce uskoro. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.10.2015 4:10 (budale12).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ja imam tvoju listu, zato i pitam. Nadam se da ce uskoro.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice