Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.521
|
čitano: 7.164.276
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Friday kaže...
skroby17 kaže...

Stavili su obavijest na web da imaju tehničkih poteškoća i da rade na njihovom otklanjanju 

 

Tehnicke poteskoce tipa "stavili smo pare u dzep, sad se jebite". Ni na mailove ne odgovaraju...

 Da...i meni se čini da u tom smjeru ide...Skoro 24 sata ne dostupno, ne vjerujem da u tom roku ne bi tehničke poteškoće riješili ...ili barem odgovorili na mail

 

EDIT: Nova objava na webu...veoma je duga pa je neću prenositi

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.6.2019 23:32 (skroby17).
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Meni je pretplata isticala u 8.mjesecu, uzeo za 20 eur 6 mjeseci pa ću lako preći preko toga. Ali šta oni koji su nedavno uzeli na godinu dana 🤐

Ako ima ko kontakt od red devila, može u PP, hvala
 
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ima i javno na webu njegov kontakt samo u Google tražilicu upišeš Red Devil IPTV i izbacit će ti njegovu neaktivnu web adresu ali ima e-mail od supporta i tu te se javi...

 
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav pošto je cableguy ugašen, imao sam srece pa mi je ostalo samo 7 dana preplate.

Trebala bi mi preporuka za neku listu koja ima Sportklub1 SRB i Arena sport 2 HR za gledanje F1.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Tvviet ima, a vjerojatno i RedDevil
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Znači cableguy je definitivno out ?

Da li uzeti novu listu od nekog drugog ili prićekati malo ako ima smisla ?

Sve što imam u životu sam ukro, jedino sam vozačku kupio
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Bio uzeo od ovog cableguya tri mjeseca. Sve super bilo i neku vecer palim tv. Nista nema na ssiptv od njega.

 

Mislio da mi lista pri kraju tj i je ovih dana ne znam tocno u dan. Uplatim mu 50 eura, posaljem upitnik kad ce biti za iducih 6 mjeseci i vi mi sad kazete da je lik odapeo...

 

znaci 50 eura pusing... sajze....

 

kog preporucate? lucluc vidim tvviet. ima jos sta? moze i privat

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Prvo pravilo - nikad ne uplačujete lovu unaprijed. Pravilo je - MJESEC ZA MJESEC.

 

Aj da je 6mj bilo 20 eura ali brate - 50 eura za 6mj nema smisla., jer ja ne vidim uštedu.

 

 

 

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Haha kako sam znao da ce se to dogoditi.  ajde ja osobno nisam puno popusio, jos mi je bilo ostalo 1mj, a platio sam 20eur za 6mj, tak da nije neka lova, za te novce sam i ocekivao probleme. Moram sad nac drugu sekundarnu listu uz tvviet, i za sad se nova cini ko dobar odabir, jer kod njih je brijem 1mj 5 eura 

 
0 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Eto ja 60e uplacujem bez razmisljanja luclucu jer nije preprodavac a i ozbiljan je i nemam straha.Neda mi se svaki mj.a i sad je akcija hehe
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
vide kaže...
Eto ja 60e uplacujem bez razmisljanja luclucu jer nije preprodavac a i ozbiljan je i nemam straha.Neda mi se svaki mj.a i sad je akcija hehe

 Isto tako i ja.

Provjereno je provjereno.

Njemu ili RedDevilu nebitno jedan ili drugi odluka je na vama ali su poprilično i uvjerljivo najpouzdaniji a bome i najkvaliteniji posebno za kanale koje nas sa ovih ex-yu prostora najviše zanimaju.

10 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Cableguy je imao finih programa iz Kanade, Amerike, Uk. Tipa svi moguci skysports

 

Falit ce mi Smithsonian channel. Americko kanadska tv kuca. Super dokumentaraca su imali.

 

Cableguy je imao stvarno odlican izbor programa.

Ovi drugi koliko vidim samo orjentirani na domace. Mene ne zanimaju pink tv i cajkaski kanali. Mene zanima Smithsonian channel ili sky sports koji prenosi skotsku ligu...mene ne zanima dinamo i pasnjaci hnl na areni nego pasnjaci championshipa...

 

popusih 50 eura... jebem ti srecu.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
vide kaže...
Eto ja 60e uplacujem bez razmisljanja luclucu jer nije preprodavac a i ozbiljan je i nemam straha.Neda mi se svaki mj.a i sad je akcija hehe

 Meni tvviet trenutno ne radi a i tri dana ga tražim preko maila i messengera da mi pusti preko maga pa ništa... ko da čovjek sam radi čekaš odgovor 48sati

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ovo se moglo ocekivati jer cableguy jeste preprodavac, i to dosta popularne liste

ne gledajte stranice, fb i slicno

vidite koji server je u pitanju

mada se i to moze menjati ali kanale, dobijate bukvalno isti popis kanala sve isto

plus nenormalno jeftino

jedna ista lista a milion reselera

cak i razlicite url servera stavljaju, ali dzaba, vidi se koja je lista

zato viet, reddevil nemaju reselere, i znate sta kupujete, bukvalno iste kanale isti popis kao u viet i reddevil ne mozete naci u drugim listama

a i uvek na pocetku uzimajte mesec po mesec

pa posle nekog duzeeeeg vremena uplatite vise

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.6.2019 14:08 (scylla98).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
joozza kaže...
vide kaže...
Eto ja 60e uplacujem bez razmisljanja luclucu jer nije preprodavac a i ozbiljan je i nemam straha.Neda mi se svaki mj.a i sad je akcija hehe

 Meni tvviet trenutno ne radi a i tri dana ga tražim preko maila i messengera da mi pusti preko maga pa ništa... ko da čovjek sam radi čekaš odgovor 48sati

 na viberu ćeš najbrže dobit odgovor

nemam za potpis
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Jel tvviet ima M3U URL pa da mogu gledati preko siptv ili baš mora preko njihove apk?
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
bumbumzvonko kaže...
Jel tvviet ima M3U URL pa da mogu gledati preko siptv ili baš mora preko njihove apk?

 url nisam siguran da imaju, ne mogu to da tvrdim

a mislim da mogu da ti posalju m3u fajl

unutra su vec linkovi

pisi im i dobices m3u, pisi im i za url, vidi sta ti kazu

uglavnom nije ti potreban m3u url jer kod viet se ne menja lista kanala svakog dana, pa da ti treba

samo m3u ubacis , ako hoces sredis malo kako tebi odgovara , ubacis i teraj
kad cujes da su ubaceni novi kanali zatrazis opet m3u i tako

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Možes,ja gledam na siptv
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Friday kaže...
skroby17 kaže...

Stavili su obavijest na web da imaju tehničkih poteškoća i da rade na njihovom otklanjanju 

 

Tehnicke poteskoce tipa "stavili smo pare u dzep, sad se jebite". Ni na mailove ne odgovaraju...

 Nemoš ni lovu vratit jer je uplaćeno kao za prijatelje i familiju.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Vidim sada na FB da je Balkan 4k iptv produžio besplatnih mjesec dana testa za sve koji se jave do 24.6 pa evo ako ima tko želju za testiranjem :)

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x kaže...

 Nemoš ni lovu vratit jer je uplaćeno kao za prijatelje i familiju.

 

 

Mislim da se to inače može zaobići tako da se takva uplata uradi preko kreditne kartice kroz paypal. I onda ide uobičajena žalba izdavatelju kartice pa oni to blokiraju kao bilo koju drugu transakciju iz nekog web shopa. Njih nije briga da paypal to označava kao slanje prijateljima. Ja sam nedavno uzeo godinu dana pretplate kod cableguya i sad me već pomalo živcira što ne odgovara na mail.  Laki je malo nervozan.  Za par dana ako se stvari ne poprave ide zahtjev za stopiranjem transakcije.. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.6.2019 21:10 (BugLove).
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
skroby17 kaže...

Vidim sada na FB da je Balkan 4k iptv produžio besplatnih mjesec dana testa za sve koji se jave do 24.6 pa evo ako ima tko želju za testiranjem :)

 Hvala kolega:) 

Ja sam se javio i evo već si ubacio listu u lg tv. 

Meni je ok lista.

Sad treba vidjeti koja će cijena biti za ubuduće. 

12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Namojte nikad uzimati na pola godine - godinu.

Uvijek uzimajte mjesec za mjesec.

Ovaj Cablegay neka vam bude za primjer.

Pozdrav.

Mechanical Engineer★★★★★
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Gamerx:)xxx kaže...

Namojte nikad uzimati na pola godine - godinu.

Uvijek uzimajte mjesec za mjesec.

Ovaj Cablegay neka vam bude za primjer.

Pozdrav.

 Pa Cabel Guy je proradio rijesen je problem,pa i drugi su imali probleme pa cak i po nekoliko dana...ovo nisu nikakvi prevaranti.

12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ipak mislim da bi trebali kupovati na mjesecnoj bazi.

Mechanical Engineer★★★★★
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Molio bi pomoć ako netko zna.

Imao sam pretplatu od cableguy i pošto njihova lista više nije radila, jučer sam uzeo test listu od drugog.

Koristim program smart iptv i danas programi od cableguy-a ponovo rade ali samo oni koje sam imao u  starim favoritima (na sreću favorite od nove liste nisam radio)

Nova test lista će mi danas prestati raditi i onda će mi ostati samo programi iz stare favorit liste.

Da li  mogu  nekako sam vratiti sve programe iz cableguy liste.

Zahvaljujem

Sve što imam u životu sam ukro, jedino sam vozačku kupio
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.6.2019 8:43 (popo).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
I ja sam kao i ti jučer tražio test od raznih, ali ništa mi se nije posebno s svidjelo. A kako je cableguy proradio ostati ću na njemu.
Imam siptv ap i možeš vratiti cijelu listu.
Na internetskoj stranici od siptv imaš opciju dodavanja URL od M3U liste, tamo spremi i ponovo pokreneš na boxu siptv apk.
10 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Proradio cableguy. Ljudi se javili, ispricali. Za uplacenih 50 eura dobio sam produzenje pretplate.

 

Sve ok sada. Upravo gledam arapske kanale i divim se ljudima.

 
2 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
silhofn kaže...

Upravo gledam arapske kanale i divim se ljudima.

 

Da, arapi su prekrasni ljudi

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Balkan 4k iptv..Od 4K nema NIJEDNOG kanala..oni koji pisu 4K ili UHD su svi 720p ili FHD..HRT 1-4, RTS,Nova,Doma,History,National G su u FHD-u super slika..

Od domacih sportskih..HR Arena..Rezolucija 1600x900p slika dok stoji super..cim ima pokreta uzas..losa teska kompresija oko 2.5 mbps..

Srb Arena 1 je FHD odlicna slika Bitrate oko 5-6 mbps..Ali ostale su sve SD 720x576i..

SK HR/SRB 1,2,3 su 720p 50FPS slika je okej srednja nije super ali okej gledljivo prema arenama HR..

Planeta Sport a slicno kao i HR Arena FHD je ali bitrate oko 3.5 mbps onako slika..

Ima jos i hrpu stranih programa Talijani,Njemci Arapski svi uglavnom okej slika (ovi poznatiji kanali)..
Rekli su da nisu reseleri mada nebih rekao..jer kod par drugih lista sam nasao za odredene kanale da su isti bitrate i rez i sve...

A za 9 Eura..a nez..vidjet cemo mozda bude bilo bolje tako da vidjet cemo novi su :D

Ali za sada Preferiram Tvviet i RD ( njihova Arena 1 SRB je bolja od Tvviet-a i Red Devilsa..Ali ostale su koma tako...) Par kanala bolje izgleda kod njih ostali ne..

Biblija je..Ali to su moji neki utisci..Ajde i vi ostali koji ste testirali njihovu uslugu podjelite misljenje :D  Da poprave te Sportske da su im u FHD i dobar bitrate vec bi puno bolje bilo..

Moj PC  
2 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice